Skocz do zawartości

Żarty podszyte prawdą lub niekoniecznie 2.0


Brzytwa

Rekomendowane odpowiedzi

12 hours ago, Iceman84PL said:

 

Demotywatory.pl | Wtf funny, Funny memes, Memes

 

 

W obu przypadkach podoba mi się ta po prawej. Z takimi atrybutami pani po lewej "z twarzy" inteligencją nie grzeszy - (co najwyżej) raz i następna.

 

 

2. Obstawiam, że górne jest oryginalne.

 

Edytowane przez wrotycz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

b424ab6bce2c13447da172cff6c22d06.jpg

 

Azjatka z takimi piersiami to pewne, że silikon. Mózg podpowiada, że białaska może mieć takie naturalne, ale również podpowiada że rodziła.

 

W obu przypadkach do związku wybrałbym te z małymi, być może dlatego, że wydają się skromniejsze, nie szczują cycem. Oraz dlatego, że te z dużymi kojarzą mi się z dzieciatą mamuśką.

 

Natomiast na niezobowiązująca znajomość tą z dużymi i raczej Azjatkę bo podobno są ciaśniejsze.:D

 

 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani!

 

Nie wszyscy mnie tutaj lubicie. Rozumiem, takie życie.

Wielu z Was wolałoby żebym zniknął ze wspólnej przestrzeni, wycofał się. Niektórzy są uprzedzenie przez osobiste doświadczenia. 

Rozumiem to, jednak zapewniam Was, że jeszcze trochę pobędziemy razem. Lubię Was i chcę być blisko. Możliwie, jak najbliżej ?

 

Z wyrazami szacunku i najlepszymi życzeniami na nadchodzący, 2021 rok.

 

Wasz

 

 

 

 

covid-19

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Obliteraror napisał:

Zdjęcie

 

 

 

Już widzę te tematy na forach - "ludzie pomóżcie zrobiłem jak kazali, gdzie mogę obejrzeć zrzuty ekranu", albo "ludzie to chyba nie działa" i odpowiedzi w stylu, "za słabo sobie za.ebałeś, wal mocniej, musi zadziałać, mi działa" :) 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.