Skocz do zawartości

Żarty podszyte prawdą lub niekoniecznie 2.0


Brzytwa

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, cst9191 napisał:

Juliano Pedro Moczopijano vel Mexicano :D

 

Niby nie powinienem tego pisać, ale mała szansa, by po takim szczególe ktoś moją lokalizację und tożsamość odgadł heh.

 

To nazwisko które wymyśliłeś skojarzyło mi się z takim starszym, bezdomnym kolesiem, koczującym w cieplejsze miesiące w namiocie w lesie.

Kilkanaście lat temu gdy chodziłem do gimbazy był spotykany nieraz przeze mnie i kumpli. Teraz już jest świętej pamięci na pewno.

 

Przedstawiał się czasem jako: Stanisław Gabriel Enduerando Puerto Carrero von Indoniero von Polomiero Barszcz. ?

 

Kiedyś siedzieliśmy pod sklepem pijąc pepsi, on wyszedł ze sklepu i do nas się dosiadł, my jak to gimbusy zaczęliśmy się śmiać pod nosem i spierdzieliliśmy.

Stwierdził, że "dzieci teraz są głupsze niż małpy". Miał też takie pojebane powiedzenia typu "wariaty drogowe i pizdy gramofonowe".

 

Kiedyś w swoim namiocie mojemu dawnemu kumplowi [rip] czytał "Zmierzch ormiańskich bogów".

 

Innym razem jak nawiałem z domu w wakacje dokonałem czynu haniebnego i w czasie tego wypadu rozkurwiłem mu ten namiot.

Ale w sumie nie był stratny, bo przeniósł się do domu opieki później.

 

Edytowane przez Dworzanin.Herzoga
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cst9191 Śmieszny koleś, jednak z perspektywy lat patrzę na takie osoby bardziej jako postacie tragiczne, a nie komiczne. ;) 

Szkoda, że niejeden się wykolei na życiowych zakrętach. Nniektórzy to mają na własne życzenie, a niektórzy nie, jednak nie patrzę na pewno z góry na podobne osoby.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

@cst9191 Śmieszny koleś, jednak z perspektywy lat patrzę na takie osoby bardziej jako postacie tragiczne, a nie komiczne. ;) 

Szkoda, że niejeden się wykolei na życiowych zakrętach. Nniektórzy to mają na własne życzenie, a niektórzy nie, jednak nie patrzę na pewno z góry na podobne osoby.

 

 

Ja tak samo, jeśli się śmieję to z ich oryginalnego stylu bycia i języka.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.