Skocz do zawartości

Żarty podszyte prawdą lub niekoniecznie 2.0


Brzytwa

Rekomendowane odpowiedzi

19 godzin temu, cst9191 napisał:

 

Janusz dobry, ale zgłaszający to chyba w tym dniu zaczął prowadzić, przecież tam kolizja wisi w powietrzu i widać, że Janusz zaraz mu zajedzie gdyby zgłaszający zachował odrobinę ograniczonego zaufania do kolizji by nie doszło. Niestety często trzeba myśleć też za innych. No chyba, że chciał się podłożyć. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kur..... !!!! 
Jakby tego było mało, że programy w Polskiej Telewizji są na poziomie płyt tektonicznych, to reklamy w ogóle sięgają jądra ziemi.
Same leki, albo pożyczki.
Żre obiad, przerwa między Trudnymi sprawami, a Szpitalem, zaczynamy festiwal spierdolenia reklam.
Maść na suchą psioche, no ok, zdarza się.
Następna- płyn do podrażnionej psiochy.
Kolejna- płyn do piczy z grzybicą.
Czopki na hemoroidy. I te takie ludziki w kształcie dupy, czerwone i nie mogące nigdzie usiąść, bo dupsko boli.
Maść na wybielenie odbytu- Siwiec poleca.
Hepakurwacośtam i ta typiara od znikających boczków i nówki wątroby.
Apap noc, Apap dzień, Apap zatoki, Apap dla zjebów, Apap dla alergikow, Apap dla sąsiadki.
Apetizery dla dzieciaków- a wystarczy prosta zasada- jak się dupa wypości, to zje i ości.
No i moje ulubione, dla tych co im konary nie płoną. Kto do Uja miłego wymyśla te reklamy? 
No, mnie żeście nie przekonali.
W ogóle idzie typ do apteki i prosi to coś „na płonącego konara”. Bardziej przypomina reklamę choroby wenerycznej niż środków na dygającego ptaka bydlaka.
Ci od pożyczek też mają pomysły jebańce- POTRZEBUJESZ SIANA? ZADZWOŃ DO BOCIANA. Od kiedy bociany potrafią telefony odbierać? Póki jeszcze mieszkałam w PL to te, które chodziły po moim polu umiały jedynie „kle, kle, kle” zrobić.
Najlepszy jest jednak provihujdent. WEŹ U NAS POŻYCZKĘ NA SPŁATĘ SWOJEJ POŻYCZKI I POTEM JESZCZE PIĘĆ POŻYCZEK NA SPŁATĘ NASZYCH ODSETEK, BO CIĘ WYRU.... Y JAK NIKT WCZEŚNIEJ.
Nie wiem, jak dla mnie Ci co wymyślają te reklamy, albo muszą brać LSD i podczas fazy walczyć z tymi ludzikami w kształcie dupy i latać po łąkach prosząc bociany o siano, albo są zwyczajnie poebani i przechodzą castingi, który ma większy problem z głową.
Osobiście przy co drugiej mam ciarki żenady na całym ciele. A najgorsze jest to, że żeby to oglądać trzeba płacić cebuliony. To powinno być za darmo, albo i z dopłatą.
??? ????????

  • Like 5
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.