Skocz do zawartości

Żarty podszyte prawdą lub niekoniecznie 2.0


Brzytwa

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wigilijny poranek. Żona budzi Stefana o 7.00.
- Stefan, no Stefan, nie mam masła. Słyszysz?
- A co ja na to poradzę.
- Ubieraj się i idź do sklepu.
- Ale ja nie wiem gdzie jest w sklepie masło. ( kombinuje Stefan)
- Wejdziesz, naprzeciwko kasy są lodówki, w pierwszej jest mleko, a w drugiej masło, idź. Stefan wstał, ubrał się poszedł do sklepu. Przeszedł obok kas, podszedł do lodówki, wyjął masło i poszedł zapłacić. Na kasie stała zajeb***a laseczka. Stefan trochę z nią pogadał, pożartował, a laska niespodziewanie zaproponowała aby poszli do niej. Poszli i troszkę potentegowali. Po upojnym popołudniu Stefan budzi się i widzi że jest przed 20.00. Wyskakuje z łóżka i mówi do laski
- Masz mąkę?
- Mam.
- To przynieś szybko i posyp mi ręcę.
Laska zdziwiona przynoszi mąkę i posypuje ręce Stefana po czym on wybiega z domu.
W domu Stefanowi drzwi otwiera żona.
- Stefan gdzieś ty był, rodzina się zjechała, zjedliśmy kolację bez masła.......Gdzie byłeś?
- Skarbie, jestem ci winny wyjaśnienie. Otóż poszedłem do sklepu, z lodówki wyjąłem masło i poszedłem zapłacić. Na kasie stała zajeb***a laseczka, trochę z nią pogadałem, pożartowałem, a ona mnie zaprosiła do siebie a u niej trochę zabradziażyliśmy Obudziłem się i szybko przyjechałem do domu.
Żona wysłuchała wszystkiego spokojnie i ze zniecierpliwieniem w głosie powiedziała:
- Pokaż ręce.
Stefan pokazał obsypane w mące ręce, na co żona:
-Pie****sz, Stefan, znowu byłeś na kręglach.

  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni są naprawdę pojebani. Biedny Pepe.

 

https://www.wprost.pl/prime-time/10428705/pepe-le-swad-usuniety-z-kosmicznego-meczu-2-toksyczny-skunks-musial-zniknac.html

 

Rex Murphy: Now that Pepé Le Pew has been 'cancelled,' who will be next?  Marge Simpson? | National Post

 

O tej postaci głośno zrobiło się po wywołaniu tematu przez dziennikarza „New York Timesa” Charlesa M. Blowa. Pisał on, że Le Swąd jest częścią kultury gwałtu i przypomniał najczęstsze zagrywki zwierzaka: obmacywanie, całowanie, krępowanie ruchów - zawsze bez zgody swojej ofiary. Zamieścił też na Twitterze zbiór scen, na których doskonale widać skandaliczne zwyczaje skunksa, w tym m.in. zamykanie drzwi przed uciekającą od niego kotką Penelope. Przyznacie, że nie jest to zbyt dobry wzorzec dla dzieci?

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.