Skocz do zawartości

Żarty podszyte prawdą lub niekoniecznie 2.0


Brzytwa

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, Goya napisał:

 

Może być komiksem przedstawiającym tekst „Το on złapał Cię za cycki? Tak xdpedia 12 MARTINEE OUONNBN Prawdziwy facet nigdy nie pozwoli, by ktoś nastawał na honor jego kobiety...”

 

 

Akurat tu jest pokazany szablonowy przejaw białorycerstwa.

Wszak krowa ma i rogi i kopyta do obrony, a pozwala się łapać za cyce.

"Ja jestem taka niewinna, nie umiem się bronić, a gospodarz podszedł od tyłu i sądziłam, że to ty mój byczku"

 

  • Like 5
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Lukas3k napisał:

H20877-L190000880.jpg

 

Zdajesz sobie sprawę, że to nazistowska propaganda wyjęta prosto z ministerstwa dr Goebbelsa :) i to nie było pytanie ....

Przeglądając twoje posty mam przekonanie graniczące z pewnością, że walisz gruchę do portretu pewnego austriackiego akwarelisty co najmniej dwa razy dziennie.

 

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minutes ago, GurneyHalleck said:

Zdajesz sobie sprawę, że to nazistowska propaganda wyjęta prosto z ministerstwa dr Goebbelsa :) i to nie było pytanie ....

Też mnie te wątki antysemickie męczą. Ani to śmieszne ani prawdziwe. A nawet jak prawdziwe w jakiejś części to nie jest to miejsce na taką subtelną dyskusje. Natomiast jak ktoś będzie kiedyś chciał napiętnować to forum łatką antysemityzmu to ma podkładkę jak znalazł. 

Nie jestem za cenzurą ale nie podkładajmy się sami bardziej niż wynika to z delikatnej problematyki tego forum. 

  • Like 3
  • Zdziwiony 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, GurneyHalleck napisał:

 

Zdajesz sobie sprawę, że to nazistowska propaganda wyjęta prosto z ministerstwa dr Goebbelsa :) i to nie było pytanie ....

Przeglądając twoje posty mam przekonanie graniczące z pewnością, że walisz gruchę do portretu pewnego austriackiego akwarelisty co najmniej dwa razy dziennie.

 

 

Nie walę konika już dobrych kilka miesięcy, ale to nie temat o tym...

 

Mam klika pytań:

  1. Jakiej narodowości był Goebbels?
  2. Jakiej narodowości był Adolf i jaka narodowość go sponsorowała?
  3. Jesteś mośkiem? (oczywiście na to nie odpisuj, bo to cud by żyd się po dobroci przyznał do swojego plemienia...)

 

Proszę :*

 

DStjKQoFXB4.jpg?size=529x522&quality=96&

 

KXvEySGQGn8.jpg?size=1832x988&quality=96

 

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Lukas3k napisał:

 

Nie walę konika już dobrych kilka miesięcy, ale to nie temat o tym...

 

Mam klika pytań:

  1. Jakiej narodowości był Goebbels?
  2. Jakiej narodowości był Adolf i jaka narodowość go sponsorowała?
  3. Jesteś mośkiem? (oczywiście na to nie odpisuj, bo to cud by żyd się po dobroci przyznał do swojego plemienia...)

 

Proszę 😘

 

DStjKQoFXB4.jpg?size=529x522&quality=96&

 

KXvEySGQGn8.jpg?size=1832x988&quality=96

 

Nie mam nic wspólnego z Żydami, ale podobnie jak parę innych osób (większość, patrząc po przy-zerowej ilości reakcji na Twoje posty) rzygać już mi się chce jak widzę co Ty tutaj co dzień, dzień w dzień wklejasz pasjami. Na początku myślałem, że Ty się z tego nabijasz, jak głupi są ludzie, którzy tworzą takie treści, ale jak zrozumiałem, że Ty tak na serio... Sugeruję udać się po pomoc do specjalisty, np. psychiatry. 

 

To jest chyba jedyny niemoderowany temat na forum, gdzie masz wolność wstawiania takich rzeczy. Jakbyś miał jakiekolwiek szanse nie zostania zbanowanym za rozpoczęcie tematu w oddzielnym wątku, gdzie pasuje, to byś tutaj nie pisał.

 

I dowcip ode mnie:

Przychodzi baba do lekarza, a lekarz też baba. 

 

Dziękuję za uwagę.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.