Skocz do zawartości

Żarty podszyte prawdą lub niekoniecznie 2.0


Brzytwa

Rekomendowane odpowiedzi

Spurek wraca!

 

https://nczas.com/2021/09/20/spurek-w-teczowym-pochodzie-walczy-o-prawa-zwierzat-pozaludzkich-polityka-nie-moze-wykluczac-ze-wzgledu-na-gatunek-video/

 

Zanim europoseł zabrała głos, zapowiedziano, że przemawiać będzie „doktora” Sylwia Spurek. Później było już tylko gorzej.

 

Nie ma praworządności bez równości małżeńskiej. Nie ma praworządności bez prawa do wychowywania dzieci. Nie ma praworządności bez szybkiej procedury uzgodnienia płci – grzmiała.

 

Dzisiaj idę z tęczowym banerem „Vegans for LGBTIQ”, bo jest jeszcze jedna grupa, o której musimy pamiętać – zwierzęta pozaludzkie. Szczególnie zwierzęta tzw. hodowlane – kontynuowała swój wywód.

 

Jestem weganką i wierzę w świat bez przemocy. Polityka musi być oparta na empatii, szacunku i solidarności. Nie może wykluczać, także ze względu na gatunek – oświadczyła Spurek.

 

Jako była zastępczyni Rzecznika Praw Obywatelskich nie mam wątpliwości: nie ma praw człowieka bez praw zwierząt. Nie ma praw zwierząt bez praw człowieka – twierdziła.

 

---

Oprawić w ramkę i powiesić nad łóżkiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 9/20/2021 at 9:24 PM, cst9191 said:

Spurek wraca!

Jako była zastępczyni Rzecznika Praw Obywatelskich nie mam wątpliwości: nie ma praw człowieka bez praw zwierząt. Nie ma praw zwierząt bez praw człowieka – twierdziła.

Nie śmiej się, nie śmiej. To chytry, dalekosiężny plan wariatów i lewaków do opodatkowania również zwierząt. Na razie prawa dostaną na zachętę a potem dołoży się im jeszcze obowiązki! ;) Potem dostaną prawa wyborcze w ramach progresywnej kampanii "dlaczego ryby głosu nie mają".

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.09.2021 o 21:24, cst9191 napisał:

Zanim europoseł zabrała głos, zapowiedziano, że przemawiać będzie „doktora” Sylwia Spurek. Później było już tylko gorzej.

 

Nie ma praworządności bez równości małżeńskiej. Nie ma praworządności bez prawa do wychowywania dzieci.

Ale ja się z tym zgadzam!

Dobrze p Spurek mówi należy zrównać prawa ojców z prawami matek!

 

W dniu 20.09.2021 o 21:24, cst9191 napisał:

Jako była zastępczyni Rzecznika Praw Obywatelskich nie mam wątpliwości: nie ma praw człowieka bez praw zwierząt. Nie ma praw zwierząt bez praw człowieka – twierdziła.

Tu troszkę poleciała bo ciężko zrozumieć czy należy człowieka zrównać do zwierząt czy odwrotnie.:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.