Skocz do zawartości

Żarty podszyte prawdą lub niekoniecznie 2.0


Brzytwa

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Iceman84PL napisał:

Mokebe - Najlepsze memy, zdjęcia, gify i obrazki - KWEJK.pl

 

Jest też polska wersja:

comment_5EJyllDA8qJvIbSF1FQsHvvt6wRGrJOY

 

______________________

Postęp cywilizacyjny:

 

https://nczas.com/2021/08/02/xxi-wiek-wiezniarke-zgwalcila-inna-osadzona-zaszla-w-ciaze/

 

 

 

XXI wiek. Więźniarkę zgwałciła inna „osadzona”. Zaszła w ciążę

 

Jedna z więźniarek osadzonych w Central California Women’s Facility została zgwałcona przez inną „osadzoną”, a w rzeczywistości mężczyznę uważającego się za kobietę. Więźniarka zaszła w ciążę. Placówka znalazła rozwiązanie problemu – będzie oferować osadzonym dostęp do aborcji.

 

______________________

 

3 godziny temu, $Szarak$ napisał:

 Gdy tego słuchałem to, aż się oplułem. xD

 

Czyżby to ten?

 

Edytowane przez cst9191
  • Like 2
  • Haha 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 hours ago, Kapitan Horyzont said:

Jeśli dobrze pamiętam z autobiografii, pochodzi z bogatej rodziny prawników, których wsparcie w czasie procesu z IBM było kluczowe do rozwoju firmy Microsoft.

Zapoznam was z pewną teorią spisku, zgodnie z którą transakcja sprzedaży systemu operacyjnego dla IBM została "zaproponowana" poprzez matkę Billa, wówczas podobno kochankę prezesa IBM, która zaproponowała jak obejść warunek DRI (by sprzedawać IBM system z opłatą royalties od każdej kopii), poprzez podstawioną trzecią firmę, która w swoim imieniu kupi 86-DOS, i już z własną licencją i "zmianami" odsprzeda go IBM na licencji pojedyńczego jednorazowego zakupu.

Gdyby DRI miało część zysku z każdej sprzedanej kopii OSa, o Microsofcie nikt by dziś nie słyszał.

 

Nawet oficjalna historia MS-DOS to scenariusz na przekręt:

https://en.wikipedia.org/wiki/86-DOS

 

  • Like 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Kapitan Horyzont napisał:

Ciekaw jestem, czy te lewaczki mają dzieci, jakieś rodziny itp., jeśli nie, to tłumaczy "emocje zastępcze". 

Jak to taki fejk aż widać jak momentami się uśmiecha. To idioci bo srają we własne gniazdo i myślą że konsekwencję nikogo z nich nie dotkną ;)

 

Żeby nie było że spamuje:

vMW86axV9eFpMmCl5KyskzHzf5bdyFom.jpg

 

 

 

1esfh30f2hsroHQTufA7XIOmYMFHXvNX.jpg

 

Edytowane przez Imiennik
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, wrotycz napisał:

 

Może to go nauczy używać przecinków.

 

 

Nawet bez przecinka byłoby czytelniejsze, gdyby zamiast "piękną kobietą", napisał "piękna kobieto". :P 

A co do takich głupotek pisanych jednym ciągiem bez interpunkcji i reakcji na takie wpisy, kiedyś mocno ryłem z:

 

BsyHhMK.888.mem.jpeg

☺️

  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.