Skocz do zawartości

Żarty podszyte prawdą lub niekoniecznie 2.0


Brzytwa

Rekomendowane odpowiedzi

Wiktoria K. została uniewinniona przez Sąd Apelacyjny w Poznaniu za krzyki "j***ać Dudę". – Znieważenie musi stanowić taki stopień pogardy, którego nie da się usprawiedliwić – stwierdził sędzia Przemysław Grajzer.

 

https://dorzeczy.pl/kraj/239926/okrzyk-jc-dude-nie-zniewaza-zenujace-zachowanie-sadu.html

  • Dzięki 2
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Iceman84PL napisał:

 

A co powiesz o tym dzisiejszym hicie w Ostrowcu Świętokrzyskim?

Tam również był patus co się na mundurowych rzucał?

 

Galeria Ostrowiec... - Konfederacja - Ostrowiec Świętokrzyski | Facebook

 

 

Gościu podczas interwencji chciał sobie po prostu odejść jak od sklepowej kasy (10s), kurwa ale ci ludzie są jacyś odklejeni :D

Życie to nie przedszkole, że bierzemy grabki i wychodzimy z piaskownicy bo tak xD

Edytowane przez Tomek9494
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, BlackDrake napisał:

Typowy bad - boy.   

Jakaś juleczka musi zapytać inne julki o opinie.  

 

fGemwzv.jpeg

 

Z drugiej strony trochę żałosny widok jak widzisz typów po robocie przewijających instagrama albo tiktoka i jarających się dupami, gdy w domu żonka już na nich czeka, a co lepsze ciągle cisną ze mnie bekę że nie mam stałej partnerki :D 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, radeq napisał:

 

Z drugiej strony trochę żałosny widok jak widzisz typów po robocie przewijających instagrama albo tiktoka i jarających się dupami, gdy w domu żonka już na nich czeka, a co lepsze ciągle cisną ze mnie bekę że nie mam stałej partnerki :D 

To, że mają żonę w domu to nie znaczy, że żona im daje...

 

Warto o tym pamiętać 😉

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.