Skocz do zawartości

Żarty podszyte prawdą lub niekoniecznie 2.0


Brzytwa

Rekomendowane odpowiedzi

Po jaki gwint on podawał do bramkarza jak miał obok siebie swojego, nawet ustawił się do tego ewentualnego podania, przeciwnik był na biegu ale i tak by nie zdążył. Nie wiem co on miał w głowie na myśli może wiele rozwiązań a zrobił coś co chyba sam do końca nie wiedział co z tego wyjdziewyjdzie i nawet bramkarz był zaskoczony tym podaniem bo musiał mocno ruszyć do tego podania a na dodatek piłka podawana do swojego bramkarza w światło bramki. 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z zapisków wiejskiego stróża - czyli praca w radzieckim kołchozie na wesołego


15.05. Przewodniczący zaproponował mi, żebym został stróżem kołchozowych upraw. Podumałem i się zgodziłem.

16.05. Skontrolowałem powierzony teren. Ustaliłem, gdzie co rośnie. Niedaleko od upraw rzodkiewki i cebuli zostawiłem kilka butelek wódki z silnym środkiem przeczyszczającym.

18.05. Na terenie upraw pojawiło się dużo nadprogramowego nawozu organicznego.

20.05. Flaszek już nikt nie rusza. Warzyw, póki co, też nie.21.05. Wydrukowałem i rozwiesiłem obwieszczenia, że rzodkiewki będą badane na radioaktywność. Kilkanaście losowych pomalowałem fosforyzującą farbą.
 

...

Reszta pod odnośnikiem

 

Edytowane przez wrotycz
  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.