Skocz do zawartości

Żarty podszyte prawdą lub niekoniecznie 2.0


Brzytwa

Rekomendowane odpowiedzi

bf3ba80db1c1d991aa89c8c4b78ceb2d.webp

 

1669238343_za15iq_600.jpg

 

43 minutes ago, Casus Secundus said:

Tymczasem polski kościół katolicki jak zwykle w formie

https://wiadomosci.wp.pl/zdjecie-nagiego-ksiedza-policja-szuka-donosiciela-6837429011896992a

Brakuje już tylko fuzji KRK i Orlenu, albo utworzenia w Policji "Wydziału Świętego Oficjum".

 

  • Like 2
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, spacemarine napisał:

FiVgnyjXgAAV0W2?format=png&name=900x900

Byłem niedawno u konowała i gdy usłyszał, że miałem podstawowe pojęcie o wynikach morfologii oburzył się i powiedział z wyrzutem, że skoro wiem lepiej to ok, tonem obrażonego dziecka. Najlepiej dla nich jeśli jesteś niczego nieświadomym baranem. 

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FB-IMG-1669455568925.jpg

Dosyć stary screen... Jak pierwszy raz go zobaczyłem ileś lat temu to się trochę oburzyłem, że bezczelna baba. Ale dzisiaj z perspektywy czasu myślę że jest ok jeśli laska mówi wprost o co jej chodzi, gorsze są te co kombinują i okłamują beciaków którzy łykają wszystko jak leci i wierzą że dostaną jakaś tam nagrodę.

  • Like 1
  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Chcni napisał:

Byłem niedawno u konowała i gdy usłyszał, że miałem podstawowe pojęcie o wynikach morfologii oburzył się i powiedział z wyrzutem, że skoro wiem lepiej to ok, tonem obrażonego dziecka. Najlepiej dla nich jeśli jesteś niczego nieświadomym baranem. 

Tak jak z plebanami i urzędasami. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.