Skocz do zawartości

Żarty podszyte prawdą lub niekoniecznie 2.0


Brzytwa

Rekomendowane odpowiedzi

@sargon uśmiałem się szczerze z tej mapki, ale potem z ciekawości zobaczyłem taką dla mężczyzn. I wyszło mi, że mężczyźni Polacy też są w czołówce...

Żeby to była masa mięśniowa, to by było spoko, ale chyba nie jest :)

ogólnie sie chyba chlopaki nasi scigają z witaminkami :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Casus Secundus napisał:

@sargon uśmiałem się szczerze z tej mapki, ale potem z ciekawości zobaczyłem taką dla mężczyzn. I wyszło mi, że mężczyźni Polacy też są w czołówce...

Żeby to była masa mięśniowa, to by było spoko, ale chyba nie jest :)

ogólnie sie chyba chlopaki nasi scigają z witaminkami :)

Na typowe BMI wychodzi słabo bo polski mają średnio 165 cm.

Holenderki rozumiem - to są strasznie wysokie klaczunie, także i waga musi iść.

 

Faceci - cóż też słabo, co mnie zdziwiło to Czesi najgrubsi z 92+kg, Chorwaci 91+

 

Słowiańskie bogactwo B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, sargon napisał:

Holenderki rozumiem - to są strasznie wysokie klaczunie, także i waga musi iść

A Latynoski genetycznie szerokie biodra i konkretne uda. To też ma niemały udział w ogólnej masie ciała, a średnia mimo to niższa niż u nas :)

 

Co mnie najbardziej zaintrygowało w tej mapie, to Egipt, Libia i pozostałe kraje półwyspu Arabskiego. Chyba jest na niej odpowiedź, jakim cudem typowy Mohammed może w ogóle patrzeć na ulaną, pryszczatą pOlkę w przyciasnych białych kozaczkach, robiącą dzióbka do telefonu. On po prostu, nie widzi żadnej różnicy. Za to robiąc takiej bąbelka, ma otwarte drzwi do rozkręcenia u nas kolejnego kebaba na rynku.

 

A z arabskim ryjkiem to i pukać po robocie co ładniejsze sztuki, które nie wpisują się w średnią, też ma łatwiej w Warszawie niż Kairze.

Edytowane przez Vlad_Lokietnichuk
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Vlad_Lokietnichuk napisał:

Latynoski genetycznie szerokie biodra i konkretne uda.

To mi się kojarzy z brazylijskim deathmetalowym kobiecym zespołem Crypta. Basistka/wokalistka i jedna z gitarzystek są właśnie takie pupiasto-udziaste, co widać w kontraście do drugiej połowy bandu, która jest akuratna po całości (zwłaszcza druga gitarzystka, palce i nie tylko lizać).

 

 

Natomiast co do Egiptu, to 

 

14 minut temu, Vlad_Lokietnichuk napisał:

Co mnie najbardziej zaintrygowało w tej mapie, to Egipt, Libia i pozostałe kraje półwyspu Arabskiego.

 

Natomiast co do Egiptu, to mnie właśnie osobiście zaskoczyło, jak Egipcjanki z prowincji, pustyni (Beduinki) są malutkie i szczuplutkie. Jak dziewczynki. 

Widocznie miasta nadrabiają w górę średniej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powołany przez ministra aktywów państwowych członek rady nadzorczej państwowej spółki paliwowej PKN Orlen. 

Wcześniej członek rady nadzorczej Polskiego Radia i rady nadzorczej TVP (okresowo przewodniczący rady).

Wcześniej, przed radami nadzorczymi państwowych spółek -  start z wysokiej pozycji, bo aż członka SKO.

Naturalny rozwój kariery. 

LANDSCAPE_840

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.