Skocz do zawartości

Żarty podszyte prawdą lub niekoniecznie 2.0


Brzytwa

Rekomendowane odpowiedzi

ale podkład do moich legionów pikaczu dobry%-)znowu dostałem meila botowego od miszcza pua.tym razem niemam co go wklejac bo pierdoli tam ze pisze artykuł niezwykle wartosciowy dlamnie i prosi zebym w jego ankiecie odpowiedział na 3 pytania.no co ja nie odpowiem?%-)

55272186171659035493.png

Edytowane przez Pikaczu
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Brzygot napisał:

 

Nie ma gdzieś pod badaniem drobnym drukiem, że przeprowadzano na próbie statystycznej złożonej z uczestników manifestacji Kodu ? 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Vercetti napisał:

Za chudy, Półbóg ma 47 w łapie. 

stare dane.na poczatku marca było 36.teraz jest 43%-)do końca kwietnia planowo bedzie 45%-)wracam do formy

wszystko to dzieki suplementom mojej firmy pika szast blast wypierdolenie fhooy vol 2%-)

numer po karetke wbity pod 1 numerem w telefonie.a na kiecie tabliczka z napisem prosze o furosemid%-)

Edytowane przez Pikaczu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Pikaczu napisał:

stare dane.na poczatku marca było 36.teraz jest 43%-)do końca kwietnia planowo bedzie 45%-)wracam do formy

wszystko to dzieki suplementom mojej firmy pika szast blast wypierdolenie fhooy vol 2%-)

numer po karetke wbity pod 1 numerem w telefonie.a na kiecie tabliczka z napisem prosze o furosemid%-)

Przez półtora miesiąca 7 cm??? To musiała byc jakas Boska interwencja, bo to aż nie możliwością, jakby to Pani Helena powiedziała :) U mnie niecałe 40 i stoi w miejscu...:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Assasyn napisał:

Przez półtora miesiąca 7 cm??? To musiała byc jakas Boska interwencja, bo to aż nie możliwością, jakby to Pani Helena powiedziała :) U mnie niecałe 40 i stoi w miejscu...:(

dobra mieszanka i poszło.robienie formy a odzyskiwanie to 2 inne swiaty.po za tym jestem najlepszym fhooy trenerem.kmwtw%-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rnext promował(a) i przestał(a) promować ten temat
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.