Skocz do zawartości

Żarty podszyte prawdą lub niekoniecznie 2.0


Brzytwa

Rekomendowane odpowiedzi

Na komisariat doprowadzono trzech mężczyzn, oskarżonych o wywołanie bójki w tramwaju. Komisarz chce ich jednego po drugim przesłuchać. Pierwszy zeznaje murzyn:

- Ja nic nie rozumieć. Ja jechać sobie spokojnie tramwajem, i nagle mężczyzna stojąca koło mnie dać mi ręką w buzia.

Drugi zeznaje student:

- Jechałem sobie tramwajem na uczelnię. Nagle widzę, że wsiada murzyn i staje koło mnie. No nic, murzyn jak murzyn, jadę sobie dalej i wtedy murzyn stanął mi na stopie. Myślę sobie murzynowi zwracać uwagę to tak jakoś głupio. Pewnie nie za dobrze rozumie język polski, może sam zejdzie. Dam mu minutę. Odczekałem z zegarkiem w ręku minutę, a ten mi dalej stoi na nodze. No to dałem mu jeszcze minutę. Patrze, kolejna minuta mija, a ten jak gdyby nigdy nic stoi dalej na mojej stopie. Wytrzymałem tak cztery kolejne minuty, a potem tak się wkurzyłem, że po prostu mu dałem w ryj.

Potem zeznaje trzeci facet:

- Jadę sobie tramwajem. Patrzę, przede mną stoją kolo siebie murzyn i student. I ten student tak patrzy - to na zegarek, to na murzyna. I znowu to na zegarek, to na murzyna. I nagle spojrzał na zegarek i jak murzynowi nie da w mordę! No to ja pomyślałem, że w całej Polsce się zaczęło...

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Assasyn napisał:

Japoniec, Żyd i czarnuch wchodzą do baru...

Barman podnosi wzrok i mówi WYPIERDALAĆ! :)

 

Nie rozumiem co mu Japończyk zawinił, nawet w krajach gdzie była segregacja rasowa, Azjatów zaliczano do tej samej kategorii co białego człowieka :P

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rnext promował(a) i przestał(a) promować ten temat
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.