Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Brzytwa

Żarty podszyte prawdą lub niekoniecznie 2.0

Recommended Posts

Jestem tolerancyjna, ale uważam, że LKHT+ (programiści Lisp, Kotlin, Haskell, TypeScript i innych nieobiektonormatywnych języków) nie powinni się z tym obnosić i epatować swoją funkcyjnością w miejscu pracy/uczelni. Jeśli ktoś chce uprawiać rekursję, to niech robi to w swoim repo. Ja im do IDE nie chcę zaglądać. Czy widzieliście, żeby jakiś programista C++ obnosił się tym co robi ze swoimi wskaźnikami? Czy programiści Javy chwalą się swoimi wyjątkami? NIE!

Ideolodzy LKHT+ chcą ingerować w nasze uniwersytety i warsztaty. „Edukatorzy funkcjonalni" chcą edukować naszych juniorów! W ramach propagandy LKHT+ chcą zakazać mutowania zmiennych i referencji do stanu globalnego! Musimy obronić się przed deprawacją, złymi praktykami i niszczeniem imperatywnej tradycji. Precz z niejawnymi rzutowaniami! Precz z algebraicznymi typami!

Środowisko LKHT+ próbuje nam wmówić, że „monada" jest monoidem w kategorii endofunktorów, a wariancja jest normalną właściwością funkcji, taką samą, jak kowariancja i kontrawariancja! Na zepsutym zachodzie teoria kategorii jest wykładana na uczelniach!

Zresztą założę się, że wielu takich programistów LKHT wcale nie programuje w tych językach. Po prostu są grubo opłacani przez duże korporacje. Mam kolegę, który programuje w Haskellu i on wygląda normalnie, i nie chodzi ani nie popiera konferencji LKHT+.

KLASA I DZIEDZICZENIE – NORMALNE KODZENIE! ZAKAZ FUNKTOROWANIA!

• Haha 5
  • Confused 1

kniSQGhkKQzCXf5e.jpg

TzZ9U7oFWFAHXq3q.jpg

vClGfmDz6SOavwcnrT64tE3R5yvcsmms.jpg

One wszystkie pewnie szukają "uczciwego, wiernego, prawdziwego mężczyzny". I to jest właśnie żart...

• Like 3
  • Sad 1

Polak potrafi!😁

Dla porównania Niemcy.🤣

• Like 1
  • Haha 4
  • Confused 1
  • Sad 1

11 godzin temu, Gromisek napisał:

Tymczasem w HonkKongu...

a4RQYGp_460swp.webp

Podpowie mi ktoś o co chodzi na tym zdjęciu? Ciekawość mnie zżera. 

• Like 1
  • Haha 1

Godzinę temu, Jasnim napisał:

Podpowie mi ktoś o co chodzi na tym zdjęciu? Ciekawość mnie zżera. 

Hongkong, zamieszki,pod karoserią tych pojazdów kryją się Chińskie wozy bojowe bądź czołgi. Taki żarcik skierowany do strajkujących.😊 

• Thanks 1

Dom spokojnej starości, on i ona spotykają się na ławeczce, z uwagi na niemożność on ją prosi aby mu choć potrzymała w dłoni. 

Po kilku tygodniach tego procederu, ona widzi go z inną robiącą to samo i pyta go wprost:

- Co ma ta suka czego nie mam ja?!

On cichutko odpowiada:

- Parkinsona.

• Like 1
  • Haha 4