Skocz do zawartości

Żarty podszyte prawdą lub niekoniecznie 2.0


Brzytwa

Rekomendowane odpowiedzi

13 hours ago, Qaikwow said:

Makita: 182 nm

Honda Civic: 140 nm

nm to nanometr

Nm to niutonometr

 

Nie ma w tym nic dziwnego, Makita, i to raczej nie ta z obrazka (182Nm to 18kG na metrowym patyku zamocowanym na osi) ma silnik elektryczny, którego moment jest maksymalny przy maksymalnym obciążeniu, niezależnie od obrotów.

 

--

On 11/3/2019 at 5:15 PM, Still said:

 

To tak średnio śmieszne jest. Dziewczyna go napastowała, popchnęła, a jej mamusia oskarża szkołę o to że się dzieciak, w tym przypadku chłopak, bronił.

Czuję się jak w Anglii - jak pobijesz napastnika to cię oskarżą a on pójdzie wolno i jeszcze ci będzie groził.

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posłanka napisała na Twitterze, że będzie "gościnią" w programie TVP. Prowadzący ją wyśmiał

Magdalena Biejat z Lewicy powiadomiła swoich obserwatorów na Twitterze, że będzie "gościnią" w programie "Minęła 20" na TVP. Dziwaczna forma językowa rozbawiła internautów, którzy wytykali jej w komentarzach nieznajomość języka polskiego. Również dziennikarz TVP, Krzysztof Ziemiec, upewnił się na wizji, że Biejat faktycznie chce być nazywana "gościnią":

Bo jeśli pani chce być gościnią, to ja mogę być gościńcem.


Posłanka ostatecznie zrehabilitowała się na Twitterze, twierdząc, że nie powinna była nazywać się "gościnią", a "gością":

Dziękuję wszystkim za zwrócenie mi uwagi, że posłużyłam się niewłaściwą formą. Oczywiście powinnam była napisać, że będę gością programu TVP. Odzwyczailiśmy się od używania pięknych, żeńskich końcówek w języku polskim, stąd czasem zdarzają się błędy.

 

Największe obciachy ostatnich dni

 

 

 

  • Haha 4
  • Zdziwiony 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.