Skocz do zawartości

Żarty podszyte prawdą lub niekoniecznie 2.0


Brzytwa

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, Kespert napisał:

Tak postawiona teza każe zastanowić się nad innymi, wynikającymi z niej pytaniami:

Czy jeżeli nie dochodzi do reproducji (zapłodnienia i następnie powicia potomka) wynagrodzenie za taką pracę jest należne? Czy jest to w ogóle praca, czy też czyste bumelanctwo i godne nagany pozorowanie? Cześć ludziom pracy! 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 11/19/2019 at 1:59 PM, Patton said:

1476811991_xjtpiw_600.jpg

Nie państwo tylko wielki rząd. Jest różnica.

 

--

On 11/19/2019 at 5:50 PM, Obliteraror said:

Aż się wzruszyłem głębokością tej tinderowej myśli : )))

 

Bywam wredna dla facetów, którzy mnie chcą...

Gdzieś ty to znalazł? Gdzie zrzut ekranu? Jak masz to wrzuć na jakieś demoty, niech zostanie dla potomnych.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Łabędź napisał:

Kurła aż nie wierzyłem, sprawdzam i faktycznie "bohater wiochy i okolic" 

Co za kretyn dodał takie tłumaczenie, tego nawet nie powinno się robić dla żartu.

Tlumacz google bazuje na algorytmach, które specjalnie wyszukują „synonimy”, które są powiązane z danym słowem. Tutaj akurat domyślam się, że u nas panuje takie określenie i sami często używamy takich zwrotów w internecie. Mniej plucia u nas i będzie dobrze. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Qaikwow napisał:

Tlumacz google bazuje na algorytmach, które specjalnie wyszukują „synonimy” [...] domyślam się, że [...] sami często używamy takich zwrotów w internecie. Mniej plucia u nas i będzie dobrze

@GurneyHalleck wygląda na to, że powinieneś napierdalać wszystkich dookoła ;)

 

A w temacie Polski oczami obcokrajowca, polecam lekcje polskiego z Furious Petem ;)

 

Zacznijmy od niezbędnych podstaw, czyli od słowa "kurwa".

 

Edytowane przez mirek_handlarz_ludzmi
  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.