Skocz do zawartości

Żarty podszyte prawdą lub niekoniecznie 2.0


Brzytwa

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem, czy były już te żarty(zbyt wiele stron do przeczytania) Ja natomiast jestem miłośników prawdziwych kawałów a nie demotek itp;)

 

Lekcja języka polskiego. W klasie Jasia pani kazała ułożyć uczniom zdanie z wyrazem ''prawdopodobnie''. No to dzieci pisały Idzie zima, prawdopodobnie spadnie śnieg... i takie tam duperele. Kolej na Jasia:

 

-Moja starsza siostra bierze lekcje fortepianu. Ostatnim razem gdy przyszedł do niej nauczyciel, ona zdjęłą majtki on rozpiął spodnie...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Prawdopodobnie nasrają do fortepianu.

  • Like 1
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani na lekcji fizyki pyta się dzieci:

-Ile jesteście w stanie podnieść arbuzów na raz?

Zgłasza się Hania:

- Ja mogę unieść jednego arbuza. Jednego arbuza w dwie ręce

Zgłasza się Stasio:

-Ja jestem w stanie unieść dwa arbuzy; jednego w jednej dłoni, drugiego w drugiej

Zgłasza się Henio:

-Proszę Pani ja mogę unieść trzy arbuzy naraz!Jednego w jednej dłoni, drugiego w drugiej dłoni i....trzeciego na dzidę!!

Pani na to:

-Heniu ty obrzydliwy zboczeńcu!!Jak śmiesz wygadywać takie rzeczy??!!Jutro przychodzisz do szkoły z ojcem!

Nagle Jasio z głębu sali krzyczy:

-A ja uniosę pięć!!Pięć arbuzów naraz!!

Pani ze złości przechodzi w zdumienie...

-Ale jak to Jasiu 5 arbuzów??

-Normalnie. Jednego do lewej dłoni, drugiego do drugiej dłoni i......

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

I Henia na dzidę;)

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołg z gry World of Tanks (fot. wotblitz)

 


Policjanci z warszawskiego Mokotowa zatrzymali 39-latka w związku ze znęcaniem się nad konkubiną. Mężczyzna miał wszczynać awantury m.in. za to, że kobieta nie chciała mu kupić czołgu w internetowej grze strategicznej - powiedział we wtorek rzecznik mokotowskiej policji asp. szt. Robert Koniuszy.

https://regiony.tvp.pl/45827574/znecal-sie-nad-konkubina-nie-chciala-mu-kupic-czolgu

 

 

  • Like 3
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, stało się! ZAKOCHAŁEM SIĘ:wub: Czuję, że będzie to miłość mojego życia ;)!!! Nigdy mnie nie zawiedzie, nie zdradzi, zawsze będzie cieszyć się na mój widok :D 

Będzie to miłość bezwarunkowa :) Jest młoda, ale to nic, wychowam ją sobie ;) 

 

Przedstawiam wam "Candy" :) 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IMG-20191218-191418

 

Edytowane przez Still
  • Like 16
  • Dzięki 2
  • Haha 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.