Skocz do zawartości

Żarty podszyte prawdą lub niekoniecznie 2.0


Brzytwa

Rekomendowane odpowiedzi

Nowożeńcy. Noc poślubna. Mąż napełnia wannę wodą i zanurza w niej żonę, aż ta mało ducha nie wyzionie. I tyle, seksu nie ma. Druga noc - to samo. Trzecia - to samo. Czwarta - to samo. W końcu żona dzwoni do swojej matki i żali się na sytuację. Matka na to:
- Przecież wiedziałaś, że wychodzisz za wulkanizatora, to co się dziwisz? Dziury szuka. Tylko nie pierdnij w tej wannie, bo się w życiu wnuków nie doczekam.

  • Like 1
  • Haha 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"No więc pobraliśmy się, po czym z miejsca zrozumiałem, że była to wielka pomyłka. Zapytacie więc: dlaczegoś pan to zrobił? Odpowiem pytaniem: a dlaczego wy sie ożeniliście? Wypadki chodzą przecież po ludziach. Ciekaw jestem, czy dacie wiarę, że przez pierwsze dwa, trzy lata małżeństwa poważnie rozważałem zamordowanie Hildy? Oczywiście, nigdy sie tego nie robi; to tylko marzenia, ale przyjemnie pomyśleć."

/Orwell, "Brak tchu", 1939/

84263113_10157420059350326_6248873009872896000_n.jpg

  • Like 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.