Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Brzytwa

Żarty podszyte prawdą lub niekoniecznie 2.0

Recommended Posts

@Patton, GTA4 to dla mnie najpoważniejsze GTA, z najmocniejszym ładunkiem emocjonalnym, najbardziej "dorosłe" (jeżeli można tak rzec) i bardzo, bardzo smutne. Aż żal, że port pc-towy jest trochę koślawy. A Nico nie sposób nie polubić.

Aż mi serce zamarło na chwilę

• Haha 1

"Polacy nie mają pieniędzy i nie stać ich na zakup mieszkań, bo ceny mieszkań idą w górę, ponieważ Polacy masowo je wykupują".

Słowa z mównicy, posłanki K.Jachiry (Koalicja Obywatelska)

• Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 8

Randkowanie kiedy masz 30 lat :D.

aEgNMpo_460swp.webp

• Like 4
  • Thanks 1
  • Haha 9
  • Confused 1

Z wykopu.

Poniedziałek. Wiecie co to oznacza? 21 letni przegryw Tycjan właśnie wraca z dodatkowych zajęć z fizyki do swojego domu, pełnego intelektualnych rozrywek, gdzie w cichym kącie będzie pisać swoje harlekiny na wykop. Następnie zasiądzie do swojego komputera z czterordzeniowym procesorem i będzie grał w swoją ulubioną grę, dobrze się przy tym bawiąc, od czasu do czasu waląc koń, dając popis swej jurności i chuci. Przez swoje zakola i nadwagę ma czas na te wszystkie przyjemności.
Co w tym czasie robię ja? Leżę na łóżku jak gówno pompowana przez jakiegoś chada, który nawet nie zapyta jak mam na imię. Wali tą swoją moszną w mój srom i charczy obrzydliwie. Podczas gdy Tycjan rozwija się intelektualnie, u mnie rozwija się chlamydia od kolejnego bolca. Wyższe uczucia we mnie umierają, tymczasem przegryw staje się szlachetniejszy z każdym dniem jego męki.
Przez tzipe pregrałam życie.

Co Ty na to @Analconda? :D 

• Like 1
  • Haha 6

26 minut temu, Meg4tron napisał:

Co Ty na to @Analconda?

W pierwszym momencie się osrałem, że mnie znalazłeś na wykopie.

Ogólnie to bzdury. Bycie #przegrywem to najgorsze co może być. Chciałbym być kobietą. 

• Haha 3
  • Confused 1

47 minut temu, Analconda napisał:

W pierwszym momencie się osrałem, że mnie znalazłeś na wykopie.

Ogólnie to bzdury. Bycie #przegrywem to najgorsze co może być. Chciałbym być kobietą. 

Wolne żarty. No ale w końcu to wątek z żartami.

Godzinę temu, Analconda napisał:

Bycie #przegrywem to najgorsze co może być.

No i tutaj nie mogę się z tym zgodzić.

Edited by Patton
  • Like 2
  • Confused 1