Skocz do zawartości

Żarty podszyte prawdą lub niekoniecznie 2.0


Brzytwa

Rekomendowane odpowiedzi

45 minut temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

A mówią, że "średnie lub zawodowe, to aż nadto na budowę". ;) 

Nie ma się co śmiać - też nie lubiłem tych desek, można nieźle pi34dolnąć. no ale przede wszystkim stara się. Myślę, że ten gburek też od razu wszystkiego nie wiedział. No chyba że się urodził w betoniarce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dyletant Zdarzenie z tej perpsektywy w poprzednim poście wygląda na autentyczne, ale to jest z jakiegoś sitcomu, dlatego mnie rozbawiło. ;) 

 

 

Bo wiadomo, głupie błędy każdy może popełnić heh.

Edytowane przez Dworzanin.Herzoga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś kojarzy scenkę z filmu Office Space, film na pierwszy rzut oka jest trochę nudnawy,

ale dla kogoś komu znajome są open-space-owe albo korpo klimaty może podejść do rangi kultowego..

Gość doznał życiowego "objawienia" i ma na wszystko wyjebane, a goście robią "ewaluacje" kto jest bezużyteczny

i do zwolnienia.. :)Zajebiste

 

@JudgeMe

Nie chciałem śmiecić w twoim wątku, ale przypomniało mi się a propos twojej sytuacji :)

 

 

Edytowane przez StatusQuo
  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, balin napisał:

Obraz może zawierać: tekst „5 marca Dzień teściowej Dziewczynka,panna potem żona,w końcu teściowa uprzykrzona. Ech,pamiętajmy drogie panie... większość z nas zołzą tą zostanie!”

@balin a wiesz ile zębów powinna mieć idealna teściowa?

 

Powinna mieć 2 - jeden do otwierania piwa a drugi, żeby ją cały dzień bolał ? *

 

Niektórzy twierdzą, że powinna mieć trzy. Trzeci złoty - żeby było za co ją pochować ?

 

 

A tymczasem: miłego piątku panowla ?  

 

30TBS92.jpg

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.