Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Brzytwa

Żarty podszyte prawdą lub niekoniecznie 2.0

Recommended Posts

@Słowianin Dla nieciekawego, wiecznie narzekającego malkontenta, w dodatku brzydkiego, wyrywanie panienek to może być problem. Gratuluję pielęgnacji swoich kompleksów, oby tak dalej. Im więcej takich sierot, tym więcej kobiet dla reszty. 😉 A tak na serio. jak szukasz w necie jakieś panny, najpewniej na jakimś tinderze albo innym szajsie, to nie dziw się, że trafiasz na puste wydmuszki ze śpie###lonym system wartości i światopoglądem. Może to nie najlepszy czas żeby wyskoczyć z kumplami na miasto, na jakiś patrol. Ale zmień target i podejście to będą się działy cuda...

• Like 4
  • Haha 1

Posted (edited)
W dniu 30.03.2020 o 11:46, alfa_sralfa napisał:

Nawet trochę śmiechłem i się zaskoczyłem, czego już dawno nie było, nawet na tym forum. Jednak kobiety mnie nadal zaskakują.

A myślisz, że faceci nie? Zobacz sobie komentarze facetów pod artykułem o śmierci jakiejś ładnej dziewczyny, a sam się przekonasz.

Edited by verde
bład
  • Like 1

26 minut temu, verde napisał:

A myślisz, że faceci nie?

Tylko różnica jest taka, że my nie pierdolimy na prawo i lewo, jak to liczy się wnętrze ;) 

• Like 3

"Bo najważniejsze w kobiecie nie są jej rozchylone nogi, tylko gorące serce, które bije między nimi."

😂

• Like 1
  • Haha 2
  • Confused 1

Jaka jest różnica między drzewem a kobietą?

Dziewczyna najpierw daje, a później rodzi natomiast drzewo najpierw rodzi a później daje.

• Like 1
  • Haha 1

Znajomy zapisał się na kurs detektywów on-line. Wysłał kasę i ślad po niej zaginął. Zastanawia się teraz, czy go w chuja zrobili, czy to jego pierwsza sprawa..

• Like 2
  • Haha 13

5e810c6bd81d4_o_medium.jpg

5e7a7dd56dfb4_p.jpg?1585214193

5e731a6834678_p.jpg?1585479533

• Like 2

1 godzinę temu, Mosze Red napisał:

9aae74928a5910ff8602d5dd0b72ebbe.jpg

Ktoś, gdzieś wrzucał, że rocznie na samo zapalenie płuc umiera 13 000 Polaków, by się zdecydowali w końcu ;)

• Like 1

2 minuty temu, radeq napisał:

Ktoś, gdzieś wrzucał, że rocznie na samo zapalenie płuc umiera 13 000 Polaków, by się zdecydowali w końcu ;)

Dla tego wstawiłem to do tematu z żartami, a nie do wątku o koronawirusie ;) 

W przyszłym roku zobaczymy jak porównamy wszystkie statystyki z ostatnich kilku lat.