Jump to content

Żarty podszyte prawdą lub niekoniecznie 2.0

Recommended Posts

• Replies 22.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

ZAGADKA Mirek zaprosił dziewczynę o imieniu Weronika do restauracji. Założył ładną koszulę i się ogolił. W drodze na randkę kupił dla Weroniki róże za 350 złotych. Młodzi ludzie spędzili w knajpi

Posted Images

Dwóch chłopców kłóciło się, gdy nauczyciel wszedł do klasy.

Nauczyciel mówi:

- Dlaczego się kłócicie?
Jeden z chłopców odpowiada:

- Znaleźliśmy dziesięć złotych i postanowiliśmy dać go temu, kto powie największe kłamstwo.
- Powinniście się wstydzić - powiedział nauczyciel. - Gdy ja byłem w waszym wieku nie wiedziałem nawet co to kłamstwo

Chłopcy dali dziesięć dolarów nauczycielowi.

• Haha 6
W dniu 24.06.2020 o 19:42, Dworzanin.Herzoga napisał:

comment_1593003861uQnjK1cKqCoEsM9BOgvIcg

Jak dalej poziom będzie tak rósł, to po gimnazjach, zlikwidują też podstawówkę. ?

Co tylko świadczy o tym, że rodzice i nauka w domu są efektywniejsze od nauczycieli. Czyli czas wypierdolić miernych nauczycieli i zmodernizować szkoły zdalnie + bonus dla rodziców za edukację dzieci. (bonus byłby dzięki zwolnieniu większości zbędnych nauczycieli co ciągle jęczą jak im źle).

Edited by CalvinCandie
  • Like 1
  • Sad 1

Ufff @Krugerrand umiesz trzymać w napięciu, do samego końca obawiałem się, że zobaczę jak ten mały kot uruchamia instynkt i odgryza głowę temu kurczakowi i jeszcze ta beztroska muzyczka w tle :D

Edited by Czarls

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.