Skocz do zawartości

Beka z lat szkolnych


xander99

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem w jakim dziale to umieścić ale dobra. Chciałem sie z wami podzielić śmiesznym sytuacjami z lat szkolnych. Wiem ze niektórym już uprzykrzyłem życie na forum ale trudno. Mieliście jakies śmieszne sytuacje w szkole.

W mojej gimbazie wiadomo dużo sebixów w dzień 14 lutego rozdali koperty znaczy wsadzili do poczty walentynkowej koperty gdzie w srodku był papier toaletowy oraz karteczka na niej ''podejrzyj wylot".   Chciałbym abyście wy tutaj opisali troche śmiesznych sytuacji ze swojego życia szkolnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednej znanej działaczce, jedynej słusznej partii, wsadzałem w liceum do plecaka prezerwatywy ( troszkę w nie plując ), świerszczyki itd. Trochę żaluję bo bym teraz był w ssp ;)  albo i posłem...

 

W liceum siedziałem w 1 ławce i wqrwiałem ciała. Jeden nawet powiedział, że skończe w ZK :)

 

Na studiach odjebałem majstersztyk : kartę powołania do woja wykonałem. Tylko wysłana została listem zwykłym. Ale i tak adresat się obesrał. 

Sporo z moich numerów w obecnych czasach skończyło by się dla mnie conajmniej pracami społ.użytecznymi i kontaktami z kuratorem, ew. z psychologiem.

 

 

Ale to były inne czasy...

  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.