Skocz do zawartości

Czy istnieje opcja na zmniejszenie kobiecego libido ?


Granita

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 rok później...

Witajcie,

 

Czynię mały update po przeszło roku (ależ ten czas leci), z góry dziękując za wszelkie rady i sugestie poczynione w tym wątku ;)

 

Libido partnera skoczyło finalnie mocno do góry w związku z tym, że:

- w końcu rzucił fajki (po przeszło 15 latach palenia) i trzyma się w tym postanowieniu już prawie rok;

- zmienił pracę na mniej stresującą;

- zaczęłam przemycać do przygotowywanych posiłków więcej białka, warzyw i dobrych tłuszczyków kosztem węgli, co wpłynęło nie tylko na sylwetkę, ale i ogólny wzrost energii;

- włączył aktywność fizyczną.

 

Ciekawe jest to, że sam latami był przekonany, że jego poziom libido, który opisywałam tutaj rok temu, jest dla niego na normalnym poziomie, ale przy zminimalizowaniu stresu i włączeniu zdrowszego trybu życia ten "nowy", wyższy poziom stał się "nową normą"  i trwa od kilku miesięcy.

 

Zgodnie też z sugestiami kilku osób Tutaj wejrzałam w głąb swojej kopułki i przepracowałam pewne schematy, które mogły wpływać na moje potrzeby seksualne (które okazały się bardziej psychiczne niż fizyczne).

 

Na ten moment jest super, a co życie przyniesie, to czas pokaże:) 

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 hours ago, Granita said:

Na ten moment jest super, a co życie przyniesie, to czas pokaże:) 

Pierwszy raz od dawna widzę kobietę, co potrafi coś zrobić a nie tylko narzekać na męża.

Załóż szkołę żon, możesz zrobić niezłą kasę.

Wskazówka:

Film "Lista klientów".

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.