Skocz do zawartości

Face Totem


vodkas85

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 10.10.2022 o 22:56, vodkas85 napisał:

Prawda to czy kit?

 

Prawdy nigdy się nie dowiemy jednak to co robią i jak uprzykrzają życie każdego dnia celebryci, politycy, milionerzy czy miliarderzy reszcie społeczeństwa

wysuwa domysły, że nie są to ludzie tylko istoty, które chcą zniewolić ludzkość.

Tutaj masz, krótki filmik z opętania Katy Perry i moment uchwycenia dłoni pokazujących znak rogów oraz gadzich oczów jak u sławnych reptilian.

 

 

  • Like 4
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy odpowiednim naświetleniu można uzyskać różne wzorki na wielu twarzach, zwłaszcza przy lustrzanym odbijaniu połówek do siebie.

Filmy na krawędzi foliarstwa tylko ośmieszają faktyczne zagrożenie, jakie niesie ze sobą totalitarny korpo-technokratyzm, o jakim marzą szwabiści z WEFu.

 

Oczywiście, wszystko dla dobra planety, itp.

Jak to wygląda - to nowy feudalizm, elity bez podatku na paliwa lotnicze dla prywatnych odrzutowców - plebs z podatkiem, bo nie mogą sobie wieśniacy swobodnie się przemieszczać.

Tak samo elektryki - czyli metoda na pogłębienie ubóstwa transportowego i skotłowanie plebsu w miastach (bo wiejskie wille powinny być dla klasy panującej).

Podatki na mięso - bo plebs ma żreć owsiankę z karaluchem, bo "planeta umiera", itp.

 

Nie potrzeba jakichś głupich fotoszopek, żeby dostrzec zagrożenie totalitarnej pruskiej myśli stojącej za WEFem.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można uważać to za fotoszopki lub nie, gardzić również można jakością nagrań.

Nie zmienia to faktu, że te osoby mają jakieś chore fetysze związane z tą dziwną symboliką.

 

Taka elita światowa, wykształcona, salonowa. Jednym słowem nowoczesność, styl, szyk i elegencja, a odpierdalają jakieś pogańsko-okultystyczne szopki.

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Taka elita światowa, wykształcona, salonowa. Jednym słowem nowoczesność, styl, szyk i elegencja, a odpierdalają jakieś pogańsko-okultystyczne szopki.

@Husquarna

Spora część "topki" potrafi być "odklejona" od rzeczywistości. Nie tylko kobiet. Niemniej jednak w wypadku kobiet to max. Co można uzyskać, jak taka pańcia ma na codzień kasę do woli, wkoło wianuszek opiekunów od wszystkiego/adoratorów/podszeptywaczy, którzy powiedzą jej wszystko byle wyssać trochę kasy dla siebie. Im bardziej odklejona tym wszyscy wkoło bardziej zadowoleni i mają pełne brzuszki.

 

 

Edytowane przez Miszka
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te filmy to pewnie przeróbka .

Ale masoneria ,elity ,bohemia groove i te ich rytuały lucyferianskie okultystyczne to fakt .

Uważam najwyżej w hierarchii wyznań jest kabała w to wierzą prawdziwy władcy.Natomoast narzucają nadzorcom gojów (masonerii ,celebrytom,politykom)okultyzm.

Edytowane przez Kong12
Blad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Carl93m napisał:

Gość nakłada jakieś filtry, dzieli obrazek na pół, zbliża, robi jakieś kompletne fiki miki. Tak, to diabeł pewnie i gościu z neta go zdemaskował właśnie na YT. 

Coś jednak jest na rzeczy bawię się Photoshopem i wychodzą różne kwiatki . Może to kąt padania światła i geometria twarzy, plus przypadek. Albo zdjęcia przed wrzuceniem do sieci są obrobione.

 

W weekend popracuje nad rodzinnymi zdjęciami .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, vodkas85 napisał:

Coś jednak jest na rzeczy bawię się Photoshopem i wychodzą różne kwiatki . Może to kąt padania światła i geometria twarzy, plus przypadek. Albo zdjęcia przed wrzuceniem do sieci są obrobione.

 

W weekend popracuje nad rodzinnymi zdjęciami .

To zwróć uwagę na asymetrię twarzy. Bo on się bawi odbiciem lustrzanym często.

 

https://ciekawe.org/2016/02/21/jak-wygladalaby-twarz-gdyby-byla-idealnie-symetryczna/

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tego wszystkiego to szczerze mówiąc wszystko jest możliwie. Koniec końców piszemy do siebie nawet nie widząc naszych twarzy, być może to większa "magia" niż to, że Ci ludzie są w jacyś sposób naznaczeni (jeśli są)

 

Mnie by ciekawiło czy też coś mam na ryju.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem powklejać jakieś fajne filmiki ale wszystko usunięte.

Godzinę temu, zychu napisał:

Sam Szatan przemówił. Można zamknąć temat.

Szatan jest zdania, że wiemy tyle ile nam powiedziano i na tyle ile my sami widzimy czy ile jesteśmy w stanie dojrzeć, czyli bardzo nie wiele.

 

Nawiązując do tematu to elity były od zawsze zafiksowane na tej ezoterycznej tematyce, pewno chodziło o posiadanie jak największej władzy no i wiedzy.

Czy faktycznie mają dostęp do czegoś czego my nie mamy to można się tylko domyślać. Na pewno mają technologie wyprzedzającą to co oficjalnie my mamy do użycia na co dzień ale jak naprawdę jest to i sam szatan  nie wie. Jeżeli to jest realne, że Ci znani mają jakieś znaczki na twarzach to jest ku temu jakiś powód, jak to photoshopem gostek robi, to ten youtuber ma swój powód we wkręcania kitów.

Gorzej jest, jeśli to prawda co tam przedstawia, bo wtedy światopogląd, który aktualnie posiadamy musimy poddać pod bardzo dużą wątpliwość. 

 

Ja sam miałem kilka dziwnych doświadczeń w życiu, więc podchodzę do tego wszystkiego z otwartym umysłem. Może lepiej by było wszystko zanegować - w sumie sen spokojniejszy.

 

Z takich bardziej jeszcze dziwnych filmików, kojarzy mi się jeszcze ten. 

Niezależnie w sumie czy to "obcy", to wiadomość jest całkiem rozsądna i na czasie.

 

 

Edytowane przez SzatanK
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji że znam programy graficzne pobawiłem się trochę i wyszło że tez mam jakies gówno na czole, brat tak samo XD Autentycznie widać różne postacie. Aż się trochę zeschizowalem, wziąłem więc drugie moje zdjęcie zrobione chwilę później i również poddałem je eksperymentowi. Wyszły jeszcze inne postacie a jedna to nawet na włosach 😜 więc jak dla mnie nie ma co się tym sugerować, po prostu symetria + światło + odpowiednie zmarszczki/kropki/blizny/etc na czole

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.