Skocz do zawartości

Krótkodystansowiec czy długodystansowiec


Korol09

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, Yolo napisał:

Pytanie było do kobiet i one najlepiej wiedzą jak same reagują i na co.

Ale my, mężczyźni mamy porównanie i możemy zaobserwować że np. one się mocno między sobą różnią. 

No popatrz.

Już drugi raz czytam, ze jednak kobiety się różnią wbrew forumowym teoriom, że wszystkie są takie same.:)

Pierwszy był @SamiecGamma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Brat Jan napisał:

No popatrz.

Już drugi raz czytam, ze jednak kobiety się różnią wbrew forumowym teoriom, że wszystkie są takie same.:)

Pierwszy był @SamiecGamma.

 

Cele biologiczne i naturę mają tę samą. W szczegółach mogą się różnić. Nie mylić z byciem "wyjątkową". Nie to miałem na myśli, jeśli pisałem, że się różnią. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Brat Jan

 

Niemal każda ma dwie ręce, dwie nogi, głowę i kilka interesujących rzeczy pomiędzy;) 

Dwoje oczu, usta, uszy, itp

Są takie same? Są

 

Znajdź dwie identyczne kobiety. Dasz radę? 

 

A teraz przełóż to sobie na psychikę, działa tak samo. 

 

Niektóre teorie, szczególnie te  lansowane przez znawców kobiet zza ekranu, kończą się na dostrzeganiu rąk, nóg a przede wszystkim tego co pomiędzy. Tak samo w sferze psychiki. 

Patrząc w ten sposób, są takie same. 

Czy jest to prawdą, czy sposobem patrzenia? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra wcześniej pisałem dla beczuni, nie ważne jak czy możesz kilka rundek po kilka minut czy jedna dłuższa, jak kobieta ma mokro i ma orgazm, kilka orgazmów jest dobrze. Chociaż nie powiem niektóre lubią dłuższe sesje bo są wtedy obolałe i mają problem z chodzeniem, obtarta cipka, nogi jak z waty i to cholernie je podnieca. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.10.2022 o 21:59, Miszka napisał:

Fantazjami kobiety nakarmisz dzieci? Wyremontujesz mieszkanie? Naprawisz samochód?

Zgłębienie fantazji kobiety pomoże mi w pracy? Tobie pomoże w pracy?

Smaczniejszy obiad ugotujesz? Tylko uważaj, żeby przez te fantazje go k...wa nie

Napiszę tylko tyle : buhahahaha. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszę stereotypowo, ale trochę zmieniając znaczenie tego powiedzenia - długość nie ma znaczenia, a jakość ;)

Czyli cała otoczka seksu jest ważniejsza dla mnie, niż samo to ile on trwa. Namiętność wyczuwa się w powietrzu, co z tego, że seks trwałby godzinę, jeśli byłby on mechaniczny? Niestety czasem presja, że musi być tak i tak, potrafi zabić całą radość i spontaniczność.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Angel_Sue napisał:

Namiętność wyczuwa się w powietrzu,

Tak, też jestem z obozu tych, które mają fisia na punkcie "otoczki".

Seks może trwać 5 minut albo godzinę i każdy będzie genialny, jeśli pójdzie za tym mocne pożądanie. Przecież nawet samego loda można robić z pasją 😁

Super są i szybkie numerki i długie, romantyczne gry wstępne/ostrzejsze zabawy przed penetracja, byleby wynikało z potrzeby i nie było wymuszane. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.