Skocz do zawartości

Rozstanie po krótkim czasie


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 24.10.2022 o 11:52, OstryCienMgły napisał:

Już po temacie, z nią wszystko zakończone.

Nie obyło się bez wyzwisk, płaczu, łapania za krocze i całowania na siłę. 

Dlaczego uważam że była tępa? 

Liczyła na kalkulatorze proste sumy jak 2.50+2.20.

Podczas rozmowy sama gubiła się w tym co mówi, opowiadała mi jakieś historie które nawet sensu nie miały.

Poprostu czułem się rozmawiając z nią jak rozmawiał bym z tym "typowym Sebą".

Do tego miała problemy ze samą sobą w przeszłości, chlastanie, psycholodzy, leki i każdy eks był dla niej toksyczny. 

 

Czuję się z tym źle że dałem jej jakiekolwiek nadzieję na "super chłopaka" ale wtedy przypominam sobie jak one postępują. 

 

Najgorsze w tym wszystkim jest to że czuje się dobrze sam, jestem młody, mam sporo pasji, studiuje, szukam aktualnie pracy na lepszym stanowisku. Aktualnie mam jeszcze super kumpli ale wiadomo że kiedyś się to skończy. Problem w tym to zaprogramowanie społeczne że ślub, dzieci ryje mi beret. Czuję że chce być sam a ciągle gdzieś obok mnie jest jakaś myszka z którą pisze i spotykam się raz na jakiś czas i patrzę na nią przez pryzmat żony i matki. Po czym jak już widzę że zaczyna się wkręcać odcinam kontakt i widzę znowu jej załamanie. Mam wrażenie że zachowuje się jak typowa kobieta. Tyle że one nie mają skrupułów a ja za każdym razem kiedy którejś mówię że trzeba z tym skończyć to czuję ogromne poczucie winy. Wiem że moje ego zaczyna przebijać sufit, staram się odciąć od każdej ale zawsze gdzieś na horyzoncie pojawia się kolejna i tak koło się zatacza.

 

 

 

Chamie, dla swojego widzimisię, zraniłeś dziewczynę! Kolejną! Kwiaty kup, przeproś! 🤣🤣🤣

 

A tak serio, to przestań się obwiniać, o to, że któraś Ci nie podpasowała! Wypierdol to obrzydliwe, wtłaczane nam do głów, "poczucie winy"! Wiem, bo sam przez to przechodzę i rozumiem jakie zgrzyty w mózgu potrafi tworzyć, ta walka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.