Skocz do zawartości

Psychologia kobiet - z perspektywy facetów. Polecam!


Gianni

Rekomendowane odpowiedzi

https://youtube.com/channel/UCL-vSzUjgrGtSkDgCYE3zCg

 

Mało popularny kanał, natrafiłem przypadkiem, trochę obejrzałem i dziele się tym bo uważam, że warto posłuchać niektórych kwestii.

Trochę inne spojrzenie na temat, być może dla niektórych z lekka kontrowersyjne bo autor neguje np ,,Roman Warszawski" czy ,,Musisz Wiedzieć". 

Przyznać jednak trzeba, że facet wie co mówi i przedstawia to w prosty sposób bez pierd....jak wyglądają relacje d-m w dzisiejszych czasach.

  • Like 10
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze się słucha, facet sensownie, dosadnie przedstawia prawdę o naturze kobiet.

Nie jest to żadna wiedza tajemna bo my na forum już to wiemy a w ramach poszerzenia wiedzy czy przypomnienia warto posłuchać.

Szkoda, że ma tak mało wyświetleń i subów, ale niestety tak to jest, że sensowne kanały nie są promowane.

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja.

Przesłuchałem trochę więcej materiałów tego gościa i niestety idzie to w stronę PUA i własnych przemyśleń autora czyli pół prawd.

Uśmiałem sie jak mówi o podchodzeniu do tysiąca lub więcej kobiet nawet jak jesteś zielony w tych tematach, że wygląd przy tym nie ma znaczenia😆🤣😂

Obraża Romana Warszawskiego, całe środowisko redpilla, gardzi słabymi mężczyznami zamiast być solidarnym i faktycznie pomagać.

Sam podkreśla, że przekazuje wiedzę dla tej garstki silnych a reszta go nie obchodzi.

Niektóre filmy ma dobre natomiast reszta to systemowe brednie i chyba atak w stronę słabszych mężczyzn, którzy zauważyli, że cos tu nie gra.

 

 

 

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Iceman84PL napisał:

Aktualizacja.

Przesłuchałem trochę więcej materiałów tego gościa i niestety idzie to w stronę PUA i własnych przemyśleń autora czyli pół prawd.

Uśmiałem sie jak mówi o podchodzeniu do tysiąca lub więcej kobiet nawet jak jesteś zielony w tych tematach, że wygląd przy tym nie ma znaczenia😆🤣😂

Obraża Romana Warszawskiego, całe środowisko redpilla, gardzi słabymi mężczyznami zamiast być solidarnym i faktycznie pomagać.

Sam podkreśla, że przekazuje wiedzę dla tej garstki silnych a reszta go nie obchodzi.

Niektóre filmy ma dobre natomiast reszta to systemowe brednie i chyba atak w stronę słabszych mężczyzn, którzy zauważyli, że cos tu nie gra.

 

 

 

Przesłuchałem wszystkie filmy i pozwolę sobie nie zgodzić się z taką tezą. Fakt, gość ma specyficzne podejście do tematu lecz podkreśla właśnie wielokrotnie, że skoro go teraz oglądasz to masz problem z kobietami i jesteś słaby w te klocki, a nie jak twierdzisz dla ,,garstki silnych". ,,Gdybyś był silny i znał się na tym to byś go teraz nie słuchał tylko spotykał się z kobietami"

 

Cały czas powtarza na początek ,,wygląd, ubiór, fryzjer, postawa, mental itd", a dopiero potem próbuj.

 

Przedkłada podryw w realu, działanie nad social media. W zasadzie to ich nie uznaje i nakazuje usunięcie bo niszczą zdrowe relacje.

 

Odnosząc się do red pilla, Warszawskiego czy musisz wiedzieć. Twierdzi, że robią dużo dobrego lecz w pewnych kwestiach skręcają w złą stronę. PUA kategorycznie neguje i wyśmiewa ich drogie szkolenia, sposoby oraz teksty podrywu.

 

Mówi prosto, bez ogródek. Jest naturalny w tym co przekazuje. Może się wydawać z początku że taki figo fago i mitoman. Dlatego napisałem, że nie wszystkim to przypadnie do gustu. Sam podkreśla że opiera się na własnych doświadczeniach i nie robi tego w celach zarobkowych. Jest bodajże psychologiem. Wiele by pisać, po prostu warto przeglądnąć.

 

Podsumowując, to i tak czym więcej takich mężczyzn jak on czy mu podobni, którzy mają odwagę mówić publicznie o takich rzeczach tym lepiej dla wszystkich mężczyzn i całej społeczności.

Edytowane przez Gianni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

7 godzin temu, Iceman84PL napisał:

Uśmiałem sie jak mówi o podchodzeniu do tysiąca lub więcej kobiet nawet jak jesteś zielony w tych tematach, że wygląd przy tym nie ma znaczenia😆🤣😂

 

Bardzo duże spłycenie rzeczywistości. To wynika z tego, że on bazuje na własnym doświadczeniu. A nie oszukujmy się normikiem to on nie jest. Brunet, wygląda też na wysokiego. Na polskim rynku jest bardzo wysoko na skali SMV.

 

Pozytyw, że objawia naturę kobiet i ma przy tym bardzo dużo racji.

 

Musisz wiedzieć wychodzi od psychologii ewolucyjnej (jego wiedza sięga głębiej), a Pan psycholog zasadniczo od PUA, bazuje na własnym doświadczeniu i mixuje z tym elementy psychologii ewolucyjnej. 

 

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Jeżeli twierdzi jak wyżej, że wygląd nie ma znaczenia, to jest w dużym błędzie i ocenia przez pryzmat siebie, bo wygląd ma dobry.

 

Kto ma głębszą wiedzę w temacie to sobie przefiltruje treści przez niego głoszone i odrzuci te, które się nie nadają. Ogólnie dobrze, że kolejna osoba wyłania się i głosi prawdę.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gianni Tak jak napisałem z częścią jego poglądów, przemyśleń, informacji sie zgadzam natomiast część to typowe PUA, które nie działa bez dobrego wyglądu.

Można sobie podchodzić do kobiet, ale bez dobrej prezencji, facjaty będziesz dostawać zlewki, które po tysiącu razach mogą zniechęcić adepta podrywu w konsekwencji

zmieni sie jego psychika. 

Tak jak napisał @antyrefleks punkt widzenia zależy od punktu siedzenia czyli facet ze swojej perspektywy głosi jak sądzi wiedzę oświeconą tylko zapomina, że 

większość mężczyzn nie ma takiego SMV jak on i wprowadzając w życie jego rozwiązania przekonają się, że będą to sukcesy połowiczne a u niektórych dalej marne.

 

 

4 godziny temu, antyrefleks napisał:

Kto ma głębszą wiedzę w temacie to sobie przefiltruje treści przez niego głoszone i odrzuci te, które się nie nadają.

 

Dokładnie tak, część informacji jest sensowna i klarowna natomiast pozostała nie zadziała u wszystkich bo muszą być spełnione pewne składowe.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.10.2022 o 11:11, Iceman84PL napisał:

Uśmiałem sie jak mówi o podchodzeniu do tysiąca lub więcej kobiet nawet jak jesteś zielony w tych tematach, że wygląd przy tym nie ma znaczenia😆🤣😂

 

A mnie to nie śmieszy, tylko wpienia. Ile jeszcze k***a razy będę w życiu słyszał to pierdolnięte bredzenie "wygląd nie ma znaczenia"? Ja już nie mogę znieść słuchania tych bzdur znowu i znowu. 

 

W dniu 20.10.2022 o 19:26, antyrefleks napisał:

Bardzo duże spłycenie rzeczywistości. To wynika z tego, że on bazuje na własnym doświadczeniu. A nie oszukujmy się normikiem to on nie jest. Brunet, wygląda też na wysokiego. Na polskim rynku jest bardzo wysoko na skali SMV.

 

Ja mam bardzo wysokie SMV i widzę wyraźnie, że wygląd ma znaczenie. Dlatego widzę, że dostrzegam różnicę w sposobie traktowania mnie i gorzej wyglądających kolegów. Dlaczego on tego nie widzi?  Jak dla mnie z gościem jest coś nie tak. Niby taki super obserwator życia, a tego nie dostrzega?

 

W dniu 20.10.2022 o 19:26, antyrefleks napisał:

Pozytyw, że objawia naturę kobiet i ma przy tym bardzo dużo racji.

 

Część rzeczy mówi z sensem, a część bez sensu. Przesłuchałem dopiero kilka nagrań, a już widzę głupoty.

 

Mówi, że 90% atrakcyjnych kobiet jest zajęta i dlatego nie ma co liczyć na dużo sukcesów... CO??? Od kiedy dla kobiet bycie w związku jest przeszkodą? Gość twierdzi, że zna kobiety, ale gada takie głupoty?

 

Według niego nie ma facetów zaliczających kobiety na lewo i prawo. 😲  Jak to nie ma, skoro są? 

 

Mówi, że ma znajomych radzących sobie dobrze z kobietami. Niby ma takich znajomych, a mówi, że nie ma facetów zaliczających na lewo i prawo? 🤪

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Armengar napisał:

Według niego nie ma facetów zaliczających kobiety na lewo i prawo. 😲  Jak to nie ma, skoro są? 

 

Mówi, że ma znajomych radzących sobie dobrze z kobietami. Niby ma takich znajomych, a mówi, że nie ma facetów zaliczających na lewo i prawo? 🤪

A ja uważam, że.. Tu wcale nie chodzi o zaliczanie na prawo i lewo w jego wypowiedzi. Chodzi o radzenie sobie z kobietami czyli znajdowanie sobie partnerek do relacji. Utrzymywanie tych relacji przez dłuższy czas. Trzymanie ramy. Rozstawanie się bez trzęsienia ziemi w sercu pana, bez załamań nerwowych i znajdowanie sobie kolejnej partnerki.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.10.2022 o 15:02, Armengar napisał:
W dniu 20.10.2022 o 11:11, Iceman84PL napisał:

Uśmiałem sie jak mówi o podchodzeniu do tysiąca lub więcej kobiet nawet jak jesteś zielony w tych tematach, że wygląd przy tym nie ma znaczenia😆🤣😂

 

A mnie to nie śmieszy, tylko wpienia. Ile jeszcze k***a razy będę w życiu słyszał to pierdolnięte bredzenie "wygląd nie ma znaczenia"? Ja już nie mogę znieść słuchania tych bzdur znowu i znowu. 

 

On opowiada bzdury, że wygląd nie ma znaczenia? 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajebisty kolo, dobre odkrycie, podobnie jak blog milroha. 

 

W końcu ktoś otwarcie mówi, że bycie alfą jest przejebane na dłuższą metę, bo dostajesz łatkę "bajeranta" czy "kobieciarza" i zostają Ci tylko wykolejone laski i tym podobne borderki ;) i kurwa nagle odkrywasz, że przez 15 lat budowałeś zajebistą pewność siebie i ogromne doświadczenie by potem udawać przeciętnego faceta by Cię laski nie skreślały :D 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 10/20/2022 at 11:11 AM, Iceman84PL said:

Sam podkreśla, że przekazuje wiedzę dla tej garstki silnych a reszta go nie obchodzi.

 

Chwyt marketingowy. Chce żeby jego słuchacze mieli się właśnie za tych silnych a prawda jest taka że ci silni nawet nie wiedza kim ten koleś jest bo nie mają czasu na te pierdy z internetów xD

 

Co nie zmienia faktu że troche prawdy głosi, ale na tym to właśnie polega. Wplatasz sporo prawdy w swoje dywagacje i masz posłuch na YT. Spieniężasz to i się cieszysz że frajerzy są źródłem twojego zarobku. Niewielu podchodzi do zarabiania na YT jak człowiek bo łatwiej podejść do tego jak do golenia frajerów. 

  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.10.2022 o 10:00, Gianni napisał:

https://youtube.com/channel/UCL-vSzUjgrGtSkDgCYE3zCg

 

Mało popularny kanał, natrafiłem przypadkiem, trochę obejrzałem i dziele się tym bo uważam, że warto posłuchać niektórych kwestii.

Trochę inne spojrzenie na temat, być może dla niektórych z lekka kontrowersyjne bo autor neguje np ,,Roman Warszawski" czy ,,Musisz Wiedzieć". 

Przyznać jednak trzeba, że facet wie co mówi i przedstawia to w prosty sposób bez pierd....jak wyglądają relacje d-m w dzisiejszych czasach.

 

Jakaś podróba Romana czy co?

 

W Polsce przydałby się taki Kevin Samuels rozmawiający i orający równo damy i ich głupotę

W dniu 24.10.2022 o 23:04, דניאל napisał:

 

On opowiada bzdury, że wygląd nie ma znaczenia? 

 

 

 

Czyli kolejny z zimnymi prysznicami i jesteś zwycięzcą? bo nie chce mi się słuchać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, Egregor Zeta said:

Przecież nie trzeba płacić za tą "wiedzę"...

 

Chodzi o to że nakręcasz coraz bardziej swoja widownię, zapewniasz o wyjątkowości, tłumaczysz że ma powody do zmartwień i że tu znajdzie rozwiązania, a tak naprawdę nią gardzisz. Tak robi wiele osób w internetach a kasa jest choćby z reklam, nie mówiąc już o tych wszystkich patronite'ach itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Trevor napisał:

Chwyt marketingowy. Chce żeby jego słuchacze mieli się właśnie za tych silnych a prawda jest taka że ci silni nawet nie wiedza kim ten koleś jest bo nie mają czasu na te pierdy z internetów xD

Przecież ziomek wiele razy to powtarza, że skoro oglądasz jego filmy to pewnie jesteś pizdą, bo kto inny może takie filmy oglądać ;)

 

Obstawiam, że przez 5 lat nie zbierze widowni by na niej zarabiać, reklam też nie odpali bo za skrajne teksty ma, chociaż mam YT premium to w sumie nie wiem czy jakieś są czy nie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Personal Best napisał:

Gość pieprzy o red pill jak potłuczony. Poza tym całkiem okej chociaż nie ma w tym szczególnie pogłębionej refleksji jak Musisz Wiedzieć albo Warszawski.

Tylko po co mu pogłębiona refleksja?

 

Wygląd jest, psychologiczny podkład (wykształcenie) jest. 

 

Obserwuję go i... zastanawiam się... o co mu TAK NAPRAWDĘ chodzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Miszka napisał:

Tylko po co mu pogłębiona refleksja?

 

Wygląd jest, psychologiczny podkład (wykształcenie) jest. 

 

Obserwuję go i... zastanawiam się... o co mu TAK NAPRAWDĘ chodzi...

Jeśli jest psychologiem to będzie to z czasem monetaryzował.
Każdemu jest potrzebna taka refleksja - nie mówię, że najbardzej  w łóżku czy kiedy już jest konkretne działanie ale każdemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Personal Best napisał:

Jeśli jest psychologiem to będzie to z czasem monetaryzował.
Każdemu jest potrzebna taka refleksja - nie mówię, że najbardzej  w łóżku czy kiedy już jest konkretne działanie ale każdemu.

Co jakiś czas wrzuca teksty, że nie praktykuje ale "pomaga prywatnie"... 

 

Mam wrażenie, że to co robi to jest kierunek żeby znaleźć sobie pacjentów / otworzyć gabinet lub rozkręcić to "pomaganie prywatnie" do poziomu biznesu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, LionGrrr napisał:

Mnie w sumie już nudzą te kanały redpillowe, bo ileż można słuchać. Jeszcze dla "nowych" w temacie to może być odkrywcze. 

Pamiętasz uczenie się w podstawówce tabliczki mnożenia czy ortografii? Wiesz ile wysiłku, czasu i powtórzeń trzeba, żeby to stało się "drugą skórą", że 2x2=4, 6x6=36 bez zastanowienia? I nauczyciele nie zadawalali się "pani profesor, ale ja to już umiem, to nudne"...

 

Czy dzisiaj tabliczka mnożenia Ciebie "nudzi"? Nie sądzę. Jak potrzebujesz, to wyciągasz z głowy bez żadnych emocji.

Ale to "nudzi" to reakcja obronna mózgu "po co o tym słuchać, to nudne, ja to już wiem". 

Tylko to, że wiesz, niekoniecznie "wyjmiesz" bez emocji z głowy i użyjesz, gdy będziesz potrzebował. 

 

Zgoda?

Edytowane przez Miszka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Facet nie jest głupi. W niektórych sprawach mamy odmienne zdanie, ale na pewno popieram to co mówi o tzw. Red Pill. Jest to ideologia stworzona przez ludzi, którzy są skrzywdzeni przez kobiety, nigdy nie mieli powodzenia i zasadniczo mają rację z tym, że kobiety nie są takie święte i cudowne jak nas uczono, ale poza tym ci ludzie kładą do głów młodych facetów wiele złych wniosków. Nic tylko zaszyć się w lesie i walić konia przez całe życie, przecież kobiety to samo zło i żadna nigdy mnie nie zechce. 

 

Ja lubię tę "grę", nawet coraz bardziej, bo jestem w niej coraz lepszy. Wielokrotnie spotykały mnie dobre i bardzo dobre rzeczy ze strony kobiet. Prawdę mówiąc nie miałem zbyt wiele paskudnych doświadczeń. Prawie wszystkie związki to ja kończyłem, jeden skończyła kobieta, ale tylko dlatego, że rzekomo za mało ją kochałem, bo ona mnie bardzo (to prawda, była wkręcona na maksa, potem jeszcze potrafiła przyjechać niby przypadkiem w okolicę mojego mieszkania i kończyło się na ostrym rżnięciu). 

 

Gość ma rację choćby z tym, że dla faceta 30+ idealny wiek panny to około 22-28 lat. Nikt normalny nie weźmie rowieśniczki 30+ (co innego np. w liceum czy na studiach). Wyjątkiem mogą być kobiety niezwykłe czyli max. 0,1%. Reszta jest stara w tym wieku i out. 

 

Słuchanie tych redpillowych treści uderza w psychikę. To tak jakby ktoś wam codziennie napierdalał do ucha, że nic nie ma sensu, zaraz wybuchnie wojna, po się starać, żyć, szkolić i rozwijać. 

 

PUA to jeszcze większe gówno. Podchodzenie do kobiet nie musi oznaczać PUA, nawet nie powinno. Działajcie zamiast płakać do poduszki. 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.