Skocz do zawartości

Psychologia kobiet - z perspektywy facetów. Polecam!


Gianni

Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz, jak słyszałem to już setki razy od twórców youtubowych polskich i zagranicznych to nie rozumiem po co wogóle ktoś decyduje się otwierać kanał na ten temat, ktory niewiele wnosi. Narobiło się tych "Patersonów" albo "Rollo Tomassich" z naszego podwórka i mam zlewkę na typów co gadają x lat o tym samym, nie widzę w ich tej zajebistości męskości o której mówią, zadaje Sobie pytanie "Czy chciałbym być jak oni?" Albo "Co oni pokazali swoim życiem, że miałbym ich naśladować?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Bullitt napisał:

Facet nie jest głupi. W niektórych sprawach mamy odmienne zdanie, ale na pewno popieram to co mówi o tzw. Red Pill.

 

14 minut temu, Bullitt napisał:

Słuchanie tych redpillowych treści uderza w psychikę. To tak jakby ktoś wam codziennie napierdalał do ucha, że nic nie ma sensu, zaraz wybuchnie wojna, po się starać, żyć, szkolić i rozwijać. 

To raczej wniosek do BlackPill. 

 

Np w analizie jaką prowadzi autor kanału "Musisz wiedzieć" nie odnajduję nic z tego że zaraz wybuchnie wojna i w sumie to po co to wszystko...

Nie mam takich wniosków jak Ty. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, LionGrrr napisał:

nie rozumiem po co wogóle ktoś decyduje się otwierać kanał na ten temat, ktory niewiele wnosi. Narobiło się tych "Patersonów" albo "Rollo Tomassich" z naszego podwórka i mam zlewkę na typów co gadają x lat o tym samym

Popatrz na to z tej strony, że takich kanałów redpilowych jest niewiele (strzelam do kilku %) a reszta to bluepillowe kłamstwa i manipulacje.

Tendencja jest wzrostowa, więc może któryś załapie choćby za 100 razem niż w przypadku gdyby w ogóle nie trafił na taki contento...

6eocwa.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Bullitt napisał:

Wyjątkiem mogą być kobiety niezwykłe czyli max. 0,1%.

W takie wyjątki to lepiej nie wierzyć, te rzekome "himalajki" to taka cząstka bluepillowa jak dla mnie, taki synonim jednej jedynej. zresztą jak ktoś ma możliwości to bierze się za młodsze.

 

@Egregor Zeta moim zdaniem temat wejdzie do mainstreamu, ginocentryzm to przemieli i będzie po staremu. Styczność z pojęciem redpillu może i będzie miało więcej osób, ale ile go zrozumie i wdroży w życie to już zupełnie inna sprawa. 

 

Wiem, wiem sceptycznie podchodzę jednak nie oczekuje wiele po ludziach. 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Bullitt napisał:

Działajcie zamiast płakać do poduszki. 

Zakładam iszzzz jakiś 'trener' cię skrzywdził.

:)

PUA to sztuka "OBCHODZENIA zabezpieczeń BIOS'u.

....jakie podchodzenie do kasjerki czy żeźniczki w mięsnym?

MAKARON NA uszy nawija się sam.

 

Tendencyjne strzelanie z diiipy o czerwieni pigułki jest niczym PURPUROWA aksamitja pod sierpem i mołotokiem(a propos żółć w kolorze sxczochów).

Ideologia zawijania ostrych krawędzi  w aksamit aby się nie skaleczyć.

 

Poziom absurdu WALI W DEKIEL.

....fobia liniowej okopowej pozycji piwnicznej niczym BEZMIAR RUBIEŻY z starTREK'a.

 

Ave CEZAR.

Ave Kleopatra.

Viva Maryja i duch święty bankomat wyklęty.

 

JEŚLI się nie spuszczasz w gacie, zaczniesz w zębach oddawać forsę po wypłacie.

Za formy zalewanie na drugim etacie zapierdalanie.

Same związkowe wdzięki, obok kalesonów wiszą spadochrony panienki.

Radocha jest na kwadracie, waleń szusuje po chacie.

Kończąc telemorele prozę, chcesz mieć trochę luzu?

Sprzedaj koze*.   

 

 

  

  • Haha 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, LionGrrr napisał:

Wiesz, jak słyszałem to już setki razy od twórców youtubowych polskich i zagranicznych to nie rozumiem po co wogóle ktoś decyduje się otwierać kanał na ten temat, ktory niewiele wnosi. Narobiło się tych "Patersonów" albo "Rollo Tomassich" z naszego podwórka i mam zlewkę na typów co gadają x lat o tym samym, nie widzę w ich tej zajebistości męskości o której mówią, zadaje Sobie pytanie "Czy chciałbym być jak oni?" Albo "Co oni pokazali swoim życiem, że miałbym ich naśladować?"

Popyt i podaż. 
A  popyt jest spory bo fan redpilla nie ogranicza sie do jednego źródła tylko do wielu z tym samym contentem, Także na fali popularności tematu w pewnych kręgach można spokojnie mieć jakąś tam kasę z wyświetleń. 
Dodatkowo jest społeczność (bs, wykop) która sobie podrzuca treści, dodatkowo algorytmy też tak robią. No raczej nie podadzą mu kanałów kontestujących redpill. Raczej nie będą uczyć go myśleć, analizować, wysnuwać wnioski. 
Będą monetyzować go "Mówić jak jest". 
Choćby to mówienie było zwyczajnie rekompilacją 5 filmików na podobny temat.





 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Po tym filmiku mam mocno mieszane uczucia co do autora. Wydaje mi się, że gościu odleciał i to poważnie. Obie historie z końcówki filmu nie brzmią realistycznie, albo on skrócił mocno temat i dodał od siebie jakieś niepotrzebne opisy, albo poniosła go fantazja i raczej ku temu się skłaniam.

 

Ogólnie moje wrażenia i odczucia: gościu jest mega słaby, ma jakieś kompleksy, jakaś laska lub kilka go mocno zraniło i dlatego poszedł w PUA, żeby sobie podbudować ego i się ewentualnie zemścić na tych słabszych, czy z mniejszym SMV - którymi może manipulować i się bawić (tym bardziej że pracował jako psycholog wcześniej), także mało etycznie. Tak wiem, diagnoza z dupy, ale tak to odczułem. O ile wcześniej byłem neutralny i śledziłem jego vlogi i shorty, tak teraz raczej humorystycznie gościa odbieram. Nie pamiętam już w którym filmiku czy nawet kilku mówił jakieś brednie nt. Red Pill. 

 

Cieszy fakt, że powstaje więcej tego typu treści, ale dobrze, aby były jakościowe i rzetelne. A tutaj misz masz. Raczej nie poleciałbym komuś tego kanału, ale będę śledził dalej jego rozwój.

W dniu 31.10.2022 o 20:49, LionGrrr napisał:

Styczność z pojęciem redpillu może i będzie miało więcej osób, ale ile go zrozumie i wdroży w życie to już zupełnie inna sprawa

Prawda, zgadzam się w 100%. Zresztą to forum jest tego przykładem, jest tutaj kilka ananasów którzy są kilka lat, a dalej brną w jakieś dziwne związki i układy. Sam jestem świeżakiem i jeszcze wiele nauki przede mną, ale myślę że takich podstawych błędów już bym nie popełnił. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
W dniu 27.11.2022 o 19:00, Klapaucjusz napisał:

No i po kanale, i tak się dziwię, że wcześniej go nie wycięli. Wie ktoś, gdzie można znaleźć autora? Z tego co pamiętam podawał maila do konsultacji/szkoleń. Pytam dla kolegi 😉

Komunisci nie moga zyc bez cenzury i ograniczenia wolnosci slowa.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.