Skocz do zawartości

Chłopak popełnia samobójstwo. Powodem zdrada partnerki


דניאל

Rekomendowane odpowiedzi

23 minuty temu, Libertyn napisał:

Ale jak nie jesteś to te porady o kant dupy dostać.

 

To uzależniaj życie od kobiet, szczęścia, którego Ci nie dadzą a będziesz cierpiał i w konsekwencji skończysz jak "bohater" tematu.

 

24 minuty temu, Libertyn napisał:

Ale kobiety zajmują bardzo ważne miejsce w nasztych życiach. 

 

Jakie?

 

25 minut temu, Libertyn napisał:

Nawet tu jest masa mgtow 100% co niby odpuścili kobiety i non stop te kobiety komentują zamiast mieć wylane.

 

Boli cię to, że mężczyźni komentują kobiety? Mamy do tego prawo.

Po za tym trzeba uświadamiać uśpionych by nie popełniali takich błędów jak ten samobójca.

 

27 minut temu, Libertyn napisał:

Chore założenie

 

Dlaczego? Przecież on tylko jej zrobił przysługę, teraz będzie podziwiana wśród kobiet i każda będzie kipiała z zazdrości.

Bo nic tak nie dowartościowuje kobiety jak mężczyzna, który się zabija bo tak ja kochał.

Czyli przeświadczenie kobiety o swojej zajebistości.

 

 

  • Like 6
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta Pani w swoich zaufanych kręgach będzie chwalić się tym ze Typ się dla niej zabił.  Po tym jak troszkę ochłonie. 

 

 

Ciekawe czy Chłop choć raz na swojej drodze spotkał kogoś kto powiedział mu, że to tylko jego kolej. Czy to wyparł, a może zmieniło to by jego życie? 

 

 

Zapewne był też od niej uzależniony jak mieszkaniec Harlemu od craku. 

 

Szkoda życia, szkoda chłopaka. 

 

 

 

 

Ps. Moj ojciec mawia; chłopy są słabe bo dawno wojny nie było. Teraz jest tuż, tuż. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, xawery982 napisał:

Choć chłopak też do końca zdrowy nie był skoro 4 razy wybaczał zdradę....brzmi potwornie

 

Gość miał dobre intencje jak 95% z nas i to nie jego wina że ma wgrany program z disneya tylko winne jest społeczeństwo co nie tępi rozwiązłości jak kiedyś a wręcz nagradza

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minutes ago, OstryCienMgły said:

 

Najgorsze w tym wszystkim jest to że depresja stała się teraz tak modna i każdy ją ma. 

Nie modna. Ona zawsze była, tylko teraz znacznie szerzej się rozlewa - kult zapierdolu, stawianie nierealnych celów, budowanie poczucia winy, że nie żyjesz high-life, postaw się a zastaw, chujowa dieta, ciągły stres - wszystko to powoduje, że tej "mody" jest coraz więcej. 

 

Żyjemy w dość skomplikowanych czasach, bardzo warunkujących na sukces i inne bzdety i nie każdy ma wystarczająco mocną psychikę, żeby to wytrzymać 24/7/365.

 

30 minutes ago, Brat Jan said:

A mógł jechać z pańcią.;)

 

Był ostatnio przypadek jak gościu się wjebał czołowo w tira, bo chciał żonę ukarać. Żona chyba przeżyła, on nie. I wcześniej gdzieś pod Wrockiem, też czołówka z tirem, bo w związku było nie teges i dwa trupy 

+ ranny kierowca tira. 

 

Ludzie sobie z frustracjami nie radzą. Wszędzie na ulicy to widać. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzycie na samo zdarzenie z punktu swojego samopoczucia, logiki. 

Powód...błachy. "Jak mógł, przecież to bzdura, rzecz nieistotna, znalazł by inną"

Kto demona we łbie nie miał, ten będzie oceniał syt.wykorzystując logikę. 

A kto ma demona we łbie..to wie, że to po prostu już "nie chce".

Zabrał psiaka.. rozszerzony samobój. Miał go zostawić?

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, zuckerfrei napisał:

Moj ojciec mawia; chłopy są słabe bo dawno wojny nie było. 

Nie potrzeba wojny. Trudności hartują, wzmacniają. Ze zdumieniem zauważam, że coraz więcej ludzi jest po prostu słabych. A świat nie obchodzi się z człowiekiem łagodnie. Potrzeba determinacji, cierpliwości, i czegoś, co pozwoli odetchnąć po codziennych zmaganiach. A tu coraz częściej chcą, aby było pięknie, na już, i za darmo.

 

13 minut temu, spacemarine napisał:

winne jest społeczeństwo co nie tępi rozwiązłości 

Wina rozkłada się i na babę, i na chłopa, i na społeczeństwo.

 

Nie róbmy z siebie ptysiów. Fajno tak sobie powiedzieć, że to świat nas oszukał, a my niewinni, ale jak widać, pomimo programowania społecznego nie każdy idzie się odjebać przez babę. 

Dojrzali ludzie potrafią przyznać (przed samym sobą przede wszystkim), że to w dużej mierze oni sami odpowiadają za swój los.

  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykra historia, ale niestety realna. Gościu zrobił błąd, że nie odszedł od kobiety, po zdradzie. Można, a nawet należy wybaczać, ale trzeba wyciągnąć z tego konsekwencje. W tym przypadku najrozsądniejszą opcją było zerwanie wszelkich kontaktów z niewierną kobietą. Nienawiść niszczy swego nosiciela i to jest emocja, która nas samych(poszkodowanych) rujnuje. Wybaczanie to nie jest nie wyciąganie konsekwencji z zachowania drugiej osoby. Ja tego gościa rozumiem, bo po prostu, miał złą mapę, w swojej głowie. Być może matka tłoczyła mu to głowy różne bzdety o anielskiej naturze kobiet, o micie ,,tej jedynej: itp. Sama kultura i przekaz medialny każe nam być kukoldami i simpami i jeśli my z tym nic, nie zrobimy, to nikt z tym nic nie zrobi. Kobieta, przez całe swoje życie, została zaprogramowana tak, aby zdradzać stałego partnera, z możliwie, jak najlepszym samcem, aby przyjąć, jak najlepsze potomstwo. Panie w rezerwacie nie są ,,inne niż wszystkie". Pytanie brzmi, czy kobieta jest w stanie ujarzmić swoją mroczną naturę i pozostać wierna? Tutaj może wpłynąć, na to kultura bądź religia. A zasada jest prosta: Jeśli człowiek robi jakiś czyn niedozwolony, a nie ma z tego kary, to w większości przypadków, będzie to robił. Dlatego tym, bardziej w naszym kraju, p0lki mogą sobie robić co chcą, a i tak nie poniosą za to kary, a plugawe prawo, pomoże im, w procesie niszczenia mężczyzn. Praprzyczyną wszelkich uzależnień czy to od osób, przedmiotów, pozycji jest uzależniania własnej samooceny, do obiektu ,,naszego" posiadania. Jeśli coś uznamy za ,,swoje" i to stracimy, będziemy strasznie cierpieć. Dlatego, jeśli to możliwe, nie warto się w stopniu ekstremalny przywiązywać do kobiet, członków rodziny, przyjaciół, kota, psa, samochodu, motocykla, własnego ciała, bo nie jest nam to dane, na wieczność. 

,,Na szczęście pracujesz całe życie, a na nieszczęście sekundę" - Rahim

  • Like 7
  • Dzięki 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, tmr napisał:

Zabrał psiaka... rozszerzony samobój. Miał go zostawić?

lol, nie "rozszerzony samobój", tylko zabójstwo. Przestańcie stosować tę bałamutną nowomowę.

 

Tak, miał go zostawić. Psem ktoś by się zaopiekował.

 

O matce-samobójczyni, która zabiera ze sobą dzieci, też tak napiszesz? "Miała je zostawić?"

Ja pierdolę, ludzie.

Edytowane przez zychu
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Iceman84PL napisał:

Dlaczego? Przecież on tylko jej zrobił przysługę, teraz będzie podziwiana wśród kobiet i każda będzie kipiała z zazdrości.

Bo nic tak nie dowartościowuje kobiety jak mężczyzna, który się zabija bo tak ja kochał.

Czyli przeświadczenie kobiety o swojej zajebistości.

 

Marek kiedyś o tym wspominał. Jego koleżanka chwaliła się w pracy, że jej były facet, dla niej się zabił. Miała błysk w oczach. To jest najwyższy stopień atencji. Często wielu naiwniaków wierzy, że jak zabiją się, z powodu kobiety, to ona zrobi, z rozpaczy, to samo. To tak nie działa. Kobiety znacznie lepiej znoszą, z reguły, stratę partnera, aniżeli mężczyzna. Widziałem to wielokrotnie, zwłaszcza na pogrzebach.

3 godziny temu, Redbad napisał:

Przestańmy powtarzać ten nonsens "zwłaszcza taką kobietę". To o jaką kurwa warto się zabić??? Angelinę Jolie? Nie utrwalamy podprogowo, że jednak są kobiety z powodu których wypada się pochlastać.

Mówisz bardzo dobrze. Nie warto zabijać się, nie zależnie od tego, jakie to ,,opakowanie" było. Czy to ładne, czy brzydkie, bez znaczenia.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Gościu napisał:

Współczesnych kobiet nie należy traktować lepiej niż prostytutki

Współczesne kobiety należy traktować tak samo, jak wszystkich innych ludzi. Ani lepiej, ani gorzej. 

 

Przede wszystkim trzeba mieć uporządkowane u siebie pod strzechą, wtedy nikt z ciebie szmaty nie zrobi.

  • Like 7
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, zychu napisał:

Nie potrzeba wojny. Trudności hartują, wzmacniają. Ze zdumieniem zauważam, że coraz więcej ludzi jest po prostu słabych. A świat nie obchodzi się z człowiekiem łagodnie. Potrzeba determinacji, cierpliwości, i czegoś, co pozwoli odetchnąć po codziennych zmaganiach. A tu coraz częściej chcą, aby było pięknie, na już, i za darmo.

 

Wina rozkłada się i na babę, i na chłopa, i na społeczeństwo.

 

Nie róbmy z siebie ptysiów. Fajno tak sobie powiedzieć, że to świat nas oszukał, a my niewinni, ale jak widać, pomimo programowania społecznego nie każdy idzie się odjebać przez babę. 

Dojrzali ludzie potrafią przyznać (przed samym sobą przede wszystkim), że to w dużej mierze oni sami odpowiadają za swój los.

 

Świot nas oszukał!

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minutes ago, Iceman84PL said:

Bo nic tak nie dowartościowuje kobiety jak mężczyzna, który się zabija bo tak ja kochał.

Spotkałem kiedyś dziewczynę, która na pierwszej randce pochwaliła się swoim największym osiągnięciem życiowym - "jeden się dla mnie powiesił".

Co do przykładów mindsetu Pań, które rozmawiają między sobą o takich sytuacjach:

syDgH4gKWFSnQLqQIDZNxXtdR7K1rQR0.jpg

 

 

16 minutes ago, tmr said:

Zabrał psiaka.. rozszerzony samobój. Miał go zostawić?

Tak. W dowolnej chwili możesz podjechać do schroniska, przekazać psa bez podania powodu, odjechać "w dal". A oni znajdą mu inny dom... może z lepszym happy endem.

Drugi powód - zamiast "pies" podstaw słowo "dziecko", i pomyśl jak to brzmi.

16 minutes ago, zychu said:

A tu coraz częściej chcą, aby było pięknie, na już, i za darmo.

Przykłady są wszędzie dookoła. Ma być własne mieszkanie i to w centrum, bo to "prawo człowieka"... i tanio!

Na szczęście wahadło zbyt mocno wychylone, coraz bardziej zaczyna prowokować reakcje zupełnie odwrotne do oczekiwanych. I z ptysi leci krem.

 

42 minutes ago, Libertyn said:

Czy silni faceci takie coś będą robić? 
Nie, bo to nie ich wina że ktoś ma depresje. 
Juz kij z kobietami. Ale wystarczy że zarabiasz x i czynsz Ci rośnie do poziomu że ledwo możesz przetrwać. 
Jakieś wsparcie do uregulowania rynku mieszkaniowego? Gdzie tam. To chciejstwo że chcesz mieszkać tam gdzie mieszkasz, pakuj manatki i wyprowadź się  30 km  na prowincje.

Silni faceci będą pomagać innym - nie patrząc na ich płeć, bo człowiek to człowiek.

Silni faceci na przykład dadzą swoim pracownikom premię wyższą niż pensje, jak się trafi kontrakt roku. Jak pracownik przyjdzie że ma problem z zębem, dadzą dwa dni wolne i kasę na zębologa - i nieważne, że linia stanie. Albo zadzwonią do znajomego w urzędzie, że jakiś papier trzeba "przyspieszyć" bo pracownikowi 500+ się spóźnia.

Ale wiesz co?

Nie widzisz tego, jeśli nie jesteś tym pracownikiem. Bo "silni ludzie" - już nie rozdzielając na płcie - dobro czynią po cichu, a nie szukając atencji czy poklasku. Słabi ludzie nawet swą śmiercią zrobią szum...

 

Nie.

Pomagać należy tym, dla których pomoc będzie możliwością odzyskania samodzielności, ale nie - jej zdobycia, bo to wtedy nie jest samodzielność...

Pomagać należy tym, którym chce się pomóc. I nigdy - każdemu jak leci, bo niektórym można bardziej zaszkodzić iż pomóc. Jednostka, nie "lud".

 

  • Like 4
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Libertyn napisał:

Bo rama/srama i facet ma być silny.

No i facet facetowi facetem. 

Znasz pojęcie męskiej szatni? 
Męska szatnia to środowisko gdzie każdy stara się być alfą i pokazać jaki zajebisty nie jest.
Komuś żona się puściła? Nie powie bo jeszcze  jakiś kumpel może zacząć robić żarty. Albo go obarczyć winą za jej czyn ("Bo nie umiesz ramy trzymać")
Albo "weź się w garść, to tylko kobieta, nie ta to inna"

 

Widać, że męską szatnię znasz tylko z opowieści i nigdy w niej nie przebywałeś, a klimat braterstwa i zasady "jeden za wszystkich, wszyscy za jednego" są Ci obce. Tak, każdy stara się być alfą i walczy o pozycję w grupie, normalna sprawa, jesteśmy uwarunkowani biologicznie do rywalizacji. Ale w przypadku jakichś niepowodzeń nigdy nie spotkałem się z szyderstwami tylko zawsze otrzymywałem wsparcie i dobre słowo. 

 

W wieku 11 lat moi starzy się rozwiedli, a ojciec przestał się mną interesować. Całe szczęście, że trenowałem piłkę nożną i mogłem przebywać w tej "toksycznej męskiej szatni". Przynajmniej wyniosłem z niej jakieś męskie wzorce zachowań, bo nikt inny mnie ich wtedy nie uczył. Fakt, dopóki na boisku ktoś nie udowodnił swojej przydatności nie był w pełni zaakceptowany przez grupę, ale podczas meczów w przypadku jakiegoś ostrzejszego faulu na koledze z drużyny każdy stawał za nim murem. Niektórzy traktowali to jako motywację i zapierdalali na treningach/meczach jeszcze ciężej by udowodnić swoją wartość dla grupy i z czasem zyskiwali szacunek. Takie sytuacje uczą charakteru i chociażby tego, kiedy trzeba się postawić komuś kto będzie chciał cię zdominować, co w dorosłym życiu jest bardzo przydatne.

 

Później na siłowni poznałem wiele osób, cały przekrój społeczeństwa od kryminalistów do biznesmenów. Nikt nikim nie gardził ani nie szydził, nawet nakoksowane kafary udzielali rad początkującym młodziakom i nikt nikomu nie dawał do zrozumienia, że jest gorszy. Ale to już trochę inny klimat szatni niż sport drużynowy. 

  • Like 12
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, OstryCienMgły napisał:

Najgorsze w tym wszystkim jest to że depresja stała się teraz tak modna i każdy ją ma. Ja sam czasem daje się na to nabrać i myślę że może też jestem chory, ale wtedy uświadamiam sobie że to poprostu dorosłe życie i dzieciństwo już dawno się skończyło.

Dokładnie, moda na depresję, budowanie atencji jakim to jest się chorym.
Jest takie stare przysłowie baba choruje chłop umiera. Podobnie jest tutaj, pomijając udających depresję to faktycznie chorzy ludzie mają większe szanse na wyjście z tego jak są kobietą. Gość po żadnych specjalistach nie będzie chodził bo musi być przecież silny. Kumplowi też się nie wyżali bo go wyśmieje. 
 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym że w Polsce P0lki mają za dobrze nie muszą się wogóle starać, państwo jest mężem, więc co się dziwicie że są takie rezultaty i pogarda wobec facetów, wręcz się chwalą która bardziej kogoś sfrajerzy, dlatego nigdy ślubów, tylko kocia łapa i podstawowy argument że się z Tobą rozwiodę odpada na wstępie, oddzielne konta itd

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, zychu napisał:

Przestańcie stosować tę bałamutną nowomowę.

A od kiedy to ponad 100 letni termin jest nowomową? Suicydologii nie miałem. Kryminalistykę, wiktymologię z Brunonem od Holystów owszem. Ale znam jego pogląd na ten termin. Nie chce mi się wdawać w dysputę. 

Nadal stosujecie tu logikę. Mógł do schroniska, do ciotki itd. 

 

Psy uwielbiam, ludzi nie. 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Patton zmienił(a) tytuł na Chłopak popełnia samobójstwo. Powodem zdrada partnerki
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.