Skocz do zawartości

Chłopak popełnia samobójstwo. Powodem zdrada partnerki


דניאל

Rekomendowane odpowiedzi

Angelika ❤️

 

Po co żałować? To słaby psychicznie kolo był. W ten czy inny sposób wcześniej czy później coś by odjebał. Jedynie piesa szkoda. 

 

Podśmiechujki jak idzie dumny Sebek/Januszek z Karynką/Grażynką u boku, a ta się gapi na co lepszego przystojniaka jak sroka w gnat. 

 

I jaka desperacja w narodzie jest, że na takie pasztety jest popyt. 😱 To już naprawdę lepiej kozę. 😁

  • Like 5
  • Dzięki 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Redbad napisał:

Jesteśmy wychowywani na kanwie "etosu rycerza", wciska nam się rózne mity, więc jako chłopcy chłoniemy legendy, które mają różny skutek w dalszym życiu.

Ten "etos" dawno już w dzisiejszej rzeczywistości powinien trafić tam, gdzie jego miejsce - na śmietnik historii. Podobnie jak budowanie poczucia własnej wartości odbiorem innego człowieka.

 

2 minuty temu, zychu napisał:

 

I jeszcze raz - co mu ten pies zrobił?

To może nie być takie proste z naszej, normalnej perspektywy. Trudno mi to ocenić. Widziałem jego profil. Widać, że bardzo kochał tego pieska a pies jego. Może uznał, że nikomu nie warto zostawiać swojego najlepszego przyjaciela?

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Brat Jan napisał:

Więc widziałem na żywo co i jak. A mimo to "ta chemia organizmu" i mnie dopadła.

Rozumiem. To też nie jest tak, ze wszystkich da się uratować, bo ludzie są różni, mają różne przejścia, doświadczenia, często związek jest dla nich ucieczką od przeszłości, dla tego to taki świety Graal. 

 

Ale należy prowadzić kampanię uświadamiania, by jak najmniej było takich przypadków jak tytułowy. Chlopina 34 lata, być może za 6 lat ogarnąłby mental, spojrzalby na swoje życie ze zdrowej perspektywy i wyłby jak wilk do księżyca z podziękowaniami, że wtedy się nie odjebał. No żal kurwa chłopa.

  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, maroon napisał:

I jaka desperacja w narodzie jest, że na takie pasztety jest popyt. 😱 To już naprawdę lepiej kozę. 😁

Taki kobiety mają w Polsce wybór co do gościa bo nawet ta kobieta miała jakiś swoich 4gachów. Jeśli niemalże każda laska bez względu na wygląd otrzymuję atencję od facetów więc nie ma się dziwić iż każda się uważa za miss.

Znajomy taki prawie się naciął jak się dowiedział, że zdradziła go jego pierwsza kobieta. Miał wtedy coś koło 18lat i do tego czasu nie znalazł sobie żadnej innej, a w dodatku wpadł w alkoholizm i nie przestał do dzisiaj pić.

Edytowane przez nowy00
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Obliteraror napisał:

Może uznał, że nikomu nie warto zostawiać swojego najlepszego przyjaciela?

To nic nie zmienia. Ja wiem, że człowiek w takim stanie nie myśli racjonalnie - ale to i tak nic nie zmienia.

Tak czy inaczej - szkoda człowieka, szkoda psa. Ale pies się chyba nie pisał na taki los.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykra sprawa. Daje różne wnioski, ja skupię się na dwóch. 

Po pierwsze, gdyby trafił do nas na Forum, nikt by nie popierał zamachu na samego siebie ani wybaczania wielokrotnych zdrad żonie (zwłaszcza o wątłej urodzie). Dostał by pomoc, chłopaki by mu doradzili, a niewiele jest miejsc pomagających mężczyznom. 

 

Druga sprawa - to był czyjś mąż, syn, przyjaciel i kolega, no dobra mniejsza o męża w tej sytuacji. 

Rewolucja pochłania własne dzieci, a więc kult dziewczynek, kult związku, małżeństwa itd. Choćby się puszczała byleby była. Możliwe że ta sama rodzina, która teraz opłakuje tego chłopaka wcześniej mu wkładała do głowy że rodzina jest najważniejsza, że co z tego że zdradziła, trzeba wybaczyć itd. Nie wiem czy tak było, ale bardzo prawdopodobne jest że były tam takie osoby. Albo koleżaneczki tejże niewiernej żony. 

 

I co, oni potem przyjdą sobie od tak na pogrzeb?

 

W sumie poruszę jeszcze jedną, trzecią kwestię:

11 minut temu, nowy00 napisał:

Smutne.

 

10 minut temu, Pacman napisał:

Ta pandemia jest gorsza niż covid.

Tak chłopaki, macie rację. Co chwila słyszy się jak "dbają" o wasze bezpieczeństwo na drogach.

 

I uwaga. Ci sami ludzie i te same instytucje które dbają o bezpieczeństwo na drogach, dbali o wasze bezpieczeństwo podczas tzw plandemii.

 

Każdy słyszy o karach, mandatach, łapankach pislicyjnych itd. Kto wierzy że to dla jego dobra niech wierzy, ale niech odpowie na jedno.

 

Skoro SAMYCH MĘŻCZYZN ginie od samobójstw DWUKROTNIE WIĘCEJ niż jest OGÓŁ OFIAR NA DROGACH, dlaczego nie ma żadnej kampanii anty - samobójczej?! 

Dlaczego nie ma ośrodków wsparcia dla mężczyzn?!

 

Zaraz wleci L i będzie gadał bla bla bla, okey, bla bla bla ale dlaczego Ukraińcom można zorganizować darmowe zakwaterowanie, wikt i opierunek a dla polskich mężczyzn jest gówno?

 

Szkoda chłopaka. Znałem kilku samobójców, u nas w mojej małej mieścinie i na naszej ulicy było ich sporo. Ból życia był gorszy od śmierci. W szkole uczą potęgowania i pierwiastków, wydobycia węgla w Afryce, uczą gojów testów ABC ale nikt nie uczy jak żyć i jak radzić sobie z problemami.

  • Like 13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, DOHC napisał:

Skoro SAMYCH MĘŻCZYZN ginie od samobójstw DWUKROTNIE WIĘCEJ niż jest OGÓŁ OFIAR NA DROGACH, dlaczego nie ma żadnej kampanii anty - samobójczej?! 

Dlaczego nie ma ośrodków wsparcia dla mężczyzn?!

 

 

Kobiety wiodą prym w tego różnego rodzaju akcjach. Teraz na tapecie są te rzeczy o molestowaniu pańć z kampanii jednej korporacji. Facetów się pomija a w tv tworzone są reklamy przeciwko gościom i jak panie potrafią nimi pomiatać.

Przecież na piekło kobiet szli goście wspierający kobiety. Niektórzy faceci aż za bardzo postawili sobie kobiety na piedestał.

Raz miałem rozmowę gdzie było kilka kobiet i facetów. Coś było o sporcie. Mówię coś chłopy grają...jest OK nikt nie protesuje, a jak się odezwałem baby rozgrywają mecz wtedy spojrzenie pańć jakby mnie chciały ubić a w dodatku jakiś gość około 40-50 lat, te baby co grają jakby Cie złapały. Odpowiedziałem, że się mówi baby i chłopy i co tam dziwnego w tym.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, nowy00 napisał:

Odpowiedziałem, że się mówi baby i chłopy i co tam dziwnego w tym.

Też mnie to wkurwia. Jeżeli są chłopy*, to są i baby. Koniec tematu. 

 

A typ ewidentnie pierdolnięty. Źle, że się odjebał, ale jeszcze gorzej, że odjebał pieska. A katastrofą by było, gdyby taki ćwok się rozmnożył.

Czyli minor victory dla świata.

 

* albo faceci - nie znoszę tego określenia. 

Edytowane przez zychu
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ale głupek. Nie będę człowieka żałował. Ale spójrzmy trzeźwo na temat.

 

Ja to nazywam dobór naturalny. Przeżyją jednostki silne, zaradne, ostrożne, zapobiegliwe. Głupki odbiorą sobie życie.

 

Być może cierpiał na jakieś zaburzenia. I tak natura to zorganizowała, że osoby dysfunkcyjne są bardziej podatne i skłonne do zachowań autodestrukcyjnych. Tak się prawdopodobnie usuwa uszkodzone geny z puli genowej aby nie psuć gatunku i nie przekazywać tych uszkodzonych genów dalej.

 

Inna choroba CHAD na jaką cierpi ex jak sama podaje w dokumentacji leczenia psychiatrycznego - od dzieciństwa. zaliczyła dwie próby samobójcze - tak samo jak powyżej uszkodzone geny, uszkodzony osobnik, natura sama chce takiego usunąć takiego z puli genowej.

 

13 minut temu, DOHC napisał:

Skoro SAMYCH MĘŻCZYZN ginie od samobójstw DWUKROTNIE WIĘCEJ niż jest OGÓŁ OFIAR NA DROGACH, dlaczego nie ma żadnej kampanii anty - samobójczej?! 

Dlaczego nie ma ośrodków wsparcia dla mężczyzn?!

 

Bo mężczyzn się nie szanuje w bidapolandii, mają zapierdalać na 3 etaty by pańcia mogła mieć na fryzurę i paznokcie, ginąć w pracy, wieszać się, nikogo to nie obchodzi. Za to obchodzi simpów przemoc ekonomiczna bo pańcia na dostała 30 zł na szampon a sama nie chce pracować.

 

Problem jest taki, że mężczyźni sami się nie szanują i pozwalają na takie traktowanie. Jak ten głupek, który wybaczał 4 razy zdrady. A wystarczyło ustawić pańcię w drzwiach i dać jej takiego kopa w dupę jakiego popamięta do końca życia.

I nie musiałby się zabijać.

 

 

  • Like 6
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, zychu napisał:

Też mnie to wkurwia. Jeżeli są chłopy*, to są i baby. Koniec tematu. 

 

 

* albo faceci - nie znosze tego określenia. 

Nic nie odpowiedział ten gościu później. W ogóle kobiety zareagowały wtf jak śmiem tak mówić baby a typ tej koło 40-50 zaczął mnie jakby atakować słownie za ten zwrot.

Edytowane przez nowy00
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, דניאל napisał:

FfiWnP1XEBsEmAl?format=png&name=900x900

Jakie to kurwa normalne. "Nie dał po sobie poznać"
I tak się objawia toksyczna męskość. 
Masz być silny a nie mazgaić, choćbyś wewnętrznie się rozsypywał. 
Masa krytyczna się przelewa i chłop się ewakuuje w nicość, a mógłby pomazgaić.
Ale pewnie się bał oceny jak słabeusza i mazgaja.

 

 

53 minuty temu, Iceman84PL napisał:

Niestety, ale mężczyzna jest dobrym przykładem tego co wałkujemy nonstop na forum mianowicie o nauczeniu się bycia samemu ze sobą i nie uzależnianie życia i szczęścia od kobiet.

Co jest dobre jak masz  psychikę typu @Korol09 i jesteś wyprany z emocji. 
Ale jak nie jesteś to te porady o kant dupy dostać.
Równie dobrze mogę powiedzieć byś nie uzależniał  szczęścia od dóbr materialnych gdy rozpaczasz nad skasowanym samochodem. 
@Pocztowy ostatnio rozpaczał nad śmiercią pupila. Głupi bo uzależnił się od niego? Otóż nie. To normalne 
 

 

53 minuty temu, Iceman84PL napisał:

Ilu jest w świecie i na forum chłopaków co nie potrafią żyć w pojedynkę, że bez kobiety nie ma życia, że jak jest się po 30 bez żony i bombelka to przegryw😆?

XD. Nie łapiesz. Żyć potrafimy, większość z nas potrafi. Ale kobiety zajmują bardzo ważne miejsce w nasztych życiach. 
Nawet tu jest masa mgtow 100% co niby odpuścili kobiety i non stop te kobiety komentują zamiast mieć wylane.

53 minuty temu, Iceman84PL napisał:

No właśnie, postawił cipkę na piedestał, czcił jak bożka, uzależnił się, przywiązał do niej no i oczywiście wieje tutaj desperacją, bo jak można wybaczać 4 zdrady i być z flepiarą.

Taka jest już ludzka natura, nie da się tworzyć związku, bez więzi. A że wieź z jednej strony znika a z drugiej się umacnia to jest to temat dla psychologów  i psychiatrów.
Analogicznie kobieta wiele razy może wybaczać pijackie awantury i bicie "Bo on się zmieni".

53 minuty temu, Iceman84PL napisał:

Chłopak nie miał wiedzy co to jest kobieta, jak działa, czego chce i jaka jest jej natura, cierpiał do tego stopnia, że odebrał sobie życie.

Ty masz? Wątpię.  
One są zmienne, one są różnorodne. Działają podobnie ale zupełnie różnie. Jedno jest pewne. Powinien powiedzieć jej adios po pierwszej zdradzie.

53 minuty temu, Iceman84PL napisał:

Samo nagrywanie, tłumaczenie zachowania kobiety pokazuje jego słabość być może też wynikającą z choroby psychicznej lub zaburzeń.

Emocje, uczucia to zaburzenia równowagi. Najlepiej mają wysokofunkcjonujacy psychopaci. Jest kobieta, nie ma kobiety, jest pupil, nie ma pupila, jest kumpel nie ma kumpla. A go to nie rusza. 

53 minuty temu, Iceman84PL napisał:

Szkoda faceta, tylko on nie zrozumiał jak podbił swoją śmiercią ego kobiety bo ona teraz będzie opowiadać psiapsi, że on się dla niej zabił bo tak ją kochał.

Chore założenie

53 minuty temu, Iceman84PL napisał:

Apel do chłopaków, którzy są w podobnej sytuacji NIE RÓBCIE TEGO!

Jest wielu co to zrobi i bez kobiety. Z przyczyn różnych

53 minuty temu, Iceman84PL napisał:

Nie uzależniajcie życia, szczęścia od kobiet bo po pierwsze go nie dostaniecie, po drugie będziecie CIERPIEĆ!

Robienie czegokolwiek, od jazdy samochodem, przez aplikowanie do lepszej pracy po inwestowanie jest obarczone ryzykiem straty. Jeśli widmo cierpienia ma paraliżować wszelkie aktywności, to gratulacje, mamy mental przegrywa. 

Przegryw jest przegrywem bo nie robi nic. Nie robi nic bo z góry zakłada porażkę a wiec cierpienie. Nie aplikuje do dobrej pracy bo go odrzuca, nie robi prawa jazdy bo pewnie i tak mu je odbiorą za wypadek, nie inwestuje bo na pewno zaraz indeksy polecą w górę. 

Przegryw ogranicza swoją działalność do wegetacji. Praca dobra to taka która pozwoli mu mieć jakiekolwiek schronienie i kiepska dietę

Ale zabicie się bo straciliśmy pracę czy przez kobietę jest bez sensu

53 minuty temu, Iceman84PL napisał:

Szczęście to NAWYK cieszenia się, wdzięczności i tylko ty sam możesz je sobie dać.

Najprościej przez masturbacje. 
Nie każdy ma mental buddyjskiego mnicha by być szczęśliwym per se.
Niewielu tak ma. 
Ja na przykład w samotności wpadam w myśli suicydalne i czasem idę do knajpy posłuchać  jak jakieś dziewczyny gadają o swoich głupotkach. Ale gadają z pasją, z energią, słyszę tą radość, sycę się nią, polepsza mi się nastrój.
 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, rarek2 napisał:

Bo mężczyzn się nie szanuje w bidapolandii, mają zapierdalać na 3 etaty by pańcia mogła mieć na fryzurę i paznokcie, ginąć w pracy, wieszać się, nikogo to nie obchodzi. Za to obchodzi simpów przemoc ekonomiczna bo pańcia na dostała 30 zł na szampon a sama nie chce pracować.

 

 

 

W rewolucjach od Magdy takim programie telewizyjnym sie przedstawia głównie kobiety jako te, które należy bronić głównie przez facetami jacy chcą by laska pracowała itp. Następuja tam obrony kobiety aniżeli facetów.

 

5 minut temu, rarek2 napisał:

 

Problem jest taki, że mężczyźni sami się nie szanują i pozwalają na takie traktowanie. Jak ten głupek, który wybaczał 4 razy zdrady. A wystarczyło ustawić pańcię w drzwiach i dać jej takiego kopa w dupę jakiego popamięta do końca życia.

I nie musiałby się zabijać.

 

 

Tak silny jest przekaz mainstremowy od Disneya tzw. BluePill, że później są takie a nie inne tragedie. Niektórym facetom coś takiego wyprało mózg kompletnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, nowy00 napisał:

Nic nie odpowiedział ani ten gościu czy też jakaś laska tam. W ogóle kobiety zareagowały wtf jak śmiem tak mówić a typ tej koło 40-50 zaczął mnie jakby atakować słownie za ten zwrot baby.

 

Kiedyś na szkoleniu w pracy na temat mobingu i dyskryminacji prowadząca mówiła "faceci" i "kobiety"   na co zwróciłem jej uwagę że dyskryminuje mężczyzn nazywając nas "faceci" i jednocześnie używając słowa "kobiety".

Więc albo będzie mówić "mężczyźni" i "kobiety". Albo "faceci" i "baby"

 

To się czerwona zrobiła, ale nie jestem pewny czy dotarło.

  • Like 3
  • Dzięki 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, rarek2 napisał:

 

Kiedyś na szkoleniu w pracy na temat mobingu i dyskryminacji prowadząca mówiła "faceci" i "kobiety"   na co zwróciłem jej uwagę że dyskryminuje mężczyzn nazywając nas "faceci" i jednocześnie używając słowa "kobiety".

Więc albo będzie mówić "mężczyźni" i "kobiety". Albo "faceci" i "baby"

 

To się czerwona zrobiła, ale nie jestem pewny czy dotarło.

Tak poleciałeś, brawo.

Zawstydzona się zrobiła bo miałeś 100% racji.

Przecież się już przyjęło, że ona ma faceta (czyli jest w związku) zamiast ona ma mężczyzne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam moje rozstanie, pamiętam jakie mną emocje targały. Po obejrzeniu profilu tegoż gościa można się domyślić że nie był w pełni rozumu. Szkoda go, ale tak jak pisali wyżej słabe jednostki eliminują się same.

 

Najgorsze w tym wszystkim jest to że depresja stała się teraz tak modna i każdy ją ma. Ja sam czasem daje się na to nabrać i myślę że może też jestem chory, ale wtedy uświadamiam sobie że to poprostu dorosłe życie i dzieciństwo już dawno się skończyło.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę nieczułym chujem i wrzucę:

https://www.sadistic.pl/samochodowy-samoboj-vt564839.htm

 

A teraz wyobraźcie sobie, że ktoś idzie tym poboczem.

 

Chuj mu w dupę. To jest mój najgorszy koszmar - przypadkowa śmierć z powodu czyjejś głupoty/braku wyobraźni.

Typ nie jest wart współczucia. Chciał zrobić szoł, no i mu wyszło. 

 

@Brat Jan, a mógł jechać sam. A nawet nie jechać, a powiesić się/łyknąć piguły, podciąć sobie kable etc. 

Edytowane przez zychu
  • Like 4
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, DOHC napisał:

Skoro SAMYCH MĘŻCZYZN ginie od samobójstw DWUKROTNIE WIĘCEJ niż jest OGÓŁ OFIAR NA DROGACH, dlaczego nie ma żadnej kampanii anty - samobójczej?! 

Dlaczego nie ma ośrodków wsparcia dla mężczyzn?!

Bo rama/srama i facet ma być silny.

No i facet facetowi facetem. 

Znasz pojęcie męskiej szatni? 
Męska szatnia to środowisko gdzie każdy stara się być alfą i pokazać jaki zajebisty nie jest.
Komuś żona się puściła? Nie powie bo jeszcze  jakiś kumpel może zacząć robić żarty. Albo go obarczyć winą za jej czyn ("Bo nie umiesz ramy trzymać")
Albo "weź się w garść, to tylko kobieta, nie ta to inna"

Dodatkowo, kto ma się tym zająć? #przegryw z wykopu? 
Faceci w depresji którzy ledwo funkcjonują?

U kobiet silne ogarniają słabsze. Widać to dobrze w przypadku aborcji czy dostarczania tabletek wczesnoporonnych.

Czy silni faceci takie coś będą robić? 
Nie, bo to nie ich wina że ktoś ma depresje. 
Juz kij z kobietami. Ale wystarczy że zarabiasz x i czynsz Ci rośnie do poziomu że ledwo możesz przetrwać. 
Jakieś wsparcie do uregulowania rynku mieszkaniowego? Gdzie tam. To chciejstwo że chcesz mieszkać tam gdzie mieszkasz, pakuj manatki i wyprowadź się  30 km  na prowincje. A że benzyna droga? To weź nadgodziny lub kolejny etat.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Patton zmienił(a) tytuł na Chłopak popełnia samobójstwo. Powodem zdrada partnerki
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.