Skocz do zawartości

Chłopak popełnia samobójstwo. Powodem zdrada partnerki


דניאל

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, Druid napisał:

Nie wiem kto wymyśla takie nazwy jak  kukold, simp, mizogin, incel . Powinien dostać nagrodę złotego gebelsa według mnie.

 

Może dowiedział się na forum, rzeczy, których całe życie bronił jako świętość, tego nie wiem. Albo zdał sobie sprawę, że spieprzył swoje najlepsze lata.  Albo jest totalnym białorycerzem.

No te nazwy to w sumie tu na forum poznałem:D Masakra jakaś. "Spieprzył swoje najlepsze lata" , "Białorycerz" Oj, jak to są mi bliskie terminy;) Ja zawsze wyznaje zasadę, że najgorsza prawda, jest zawsze lepsza niż słodkie kłamstwo.

Edytowane przez Pietryło
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Patton zmienił(a) tytuł na Chłopak popełnia samobójstwo. Powodem zdrada partnerki
On 10/21/2022 at 11:53 PM, DOHC said:

Odwracać sytuację w narracji która skłoni kobiety do refleksji

Żeby mieć refleksje nad swoim postępowaniem, potrzeba jednej z kilku rzeczy. Empatii, inteligencji, mądrości.

Niestety spora część kobiet zastępuje to wszystko - dzieckiem. "Ona ma dzieci" i koniec rozmowy - nawet jeśli powiesz ...... - nie dotrze, nie złamie skorupy ochronnej. Tej samej, dzięki której poniekąd nadal istniejemy jako gatunek.

 

Nie każdego da się uratować.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzech moich znajomych się zabiło i po żadnym z nich nie było widać oznak tego, co zrobią. Trochę się nie dziwię. Biadolacy, żalący się mężczyzna nie otrzyma atencji i pomocy, lecz pogardę. Szczególnie, gdy ktoś jest członkiem środowiska gdzie jest wysoka wzajemna konkurencja, wtedy taki samobój może być reszcie na rękę.

 

Edytowane przez krzy_siek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Kespert napisał:

Nie każdego da się uratować.

 

 

"Matrix to system, Neo. Ten system jest naszym wrogiem. Ale kiedy jesteś w środku, rozglądasz się, co widzisz? Biznesmeni, nauczyciele, prawnicy, stolarze. Same umysły ludzi, których próbujemy ocalić. Ale dopóki tego nie zrobimy, ci ludzie nadal są częścią tego systemu i to czyni ich naszymi wrogami. Musisz zrozumieć, że większość z tych ludzi nie jest gotowa na odłączenie. A wielu z nich jest tak zahartowanych, tak beznadziejnie zależnych od systemu, że będą walczyć o jego ochronę." 

 

...jak ładnie pasuje do tego co napisałeś - nie każdego da się uratować.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, krzy_siek napisał:

Biadolacy, żalący się mężczyzna nie otrzyma atencji i pomocy, lecz pogardę. 

 

Jestem w różnych grupach na fb i tam widać, szydzenie z różnych problemów zarówno laski jak i goście względem niezbyt wyglądającego faceta opisującego jakiś swój problem na grupie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 hours ago, Zatarra said:

A wielu z nich jest tak zahartowanych, tak beznadziejnie zależnych od systemu, że będą walczyć o jego ochronę.

I dlatego, w ramach przykładu dla niepokornych, z braci Wachowskich zrobiono siostry Wachowskie...

 

15 hours ago, nowy00 said:

Jestem w różnych grupach na fb i tam widać, szydzenie z różnych problemów

Zamiast ulepszać siebie, co jasną stroną jest, możesz umniejszać innych... ciemna strona łatwością rozwiązań kusi.

Byłoby mi tych szydzących żal, gdyby nie konsekwencje ich czynów - popełnionych dobrowolnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Kespert napisał:

Zamiast ulepszać siebie, co jasną stroną jest, możesz umniejszać innych... ciemna strona łatwością rozwiązań kusi.

Byłoby mi tych szydzących żal, gdyby nie konsekwencje ich czynów - popełnionych dobrowolnie.

Szczególnie drwiny są urządzane przez laski i gości do tych facetów co z wyglądu nie należą do top. Czasem widać jak jakiś zwykły chłopak chce zwykłej pomocy/porady a tam go jadą.

Edytowane przez nowy00
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minutes ago, nowy00 said:

co z wyglądu nie należą do top

Są fora, gdzie nie masz żadnych informacji o wyglądzie fizycznym rozmówcy. I tam też często jest "dojeżdżanie".

Pomijając kwestię wyglądu (projekt Klaudiusz) czy zasadność zadanego pytania - czym kierują się ci agresorzy, jakimi słabymi ludźmi muszą być... nie chcesz pomóc, nie pomagasz. Ale po co przeszkadzać?

Motłoch.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Kespert napisał:

Są fora, gdzie nie masz żadnych informacji o wyglądzie fizycznym rozmówcy. I tam też często jest "dojeżdżanie".

Pomijając kwestię wyglądu (projekt Klaudiusz) czy zasadność zadanego pytania - czym kierują się ci agresorzy, jakimi słabymi ludźmi muszą być... nie chcesz pomóc, nie pomagasz. Ale po co przeszkadzać?

Motłoch.

 

Nawet bez zdjęć następuje gnojenie, czyli taka forma przemocy jako agresja słowna. Jednym słowym hejterzy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, krzy_siek napisał:

Kobiety obgadują się nawzajem i niszczą innym kobietom reputację.

 

U kobiet już całkiem jest Meksyk :)

Moja była dziewczyna pokazała mi zdjęcie jakiejś swojej koleżanki, która nowe dodała na FB i powiedziała do mnie ,,trochę przybrało jej się na wadze, zobacz jak na buzi spuchła".

Później, już jak z nie byłem z nią w związku, ta ex wstawia komentarz do tej swej znajomej typu 11/10 jesteś.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, nowy00 napisał:

Moja była dziewczyna pokazała mi zdjęcie jakiejś swojej koleżanki, która nowe dodała na FB i powiedziała do mnie ,,trochę przybrało jej się na wadze, zobacz jak na buzi spuchła".

Później, już jak z nie byłem z nią w związku, ta ex wstawia komentarz do tej swej znajomej typu 11/10 jesteś.

A to też typowe jest gdy na przykład kobieta sądzi że inna słabo się ubrała, ale jej mówi że wygląda super, żeby dalej źle się ubierała xd

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.