Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Trafiłem tu, po latach poszukiwań odpowiedzi na pytanie: "Dlaczego laski mówią, że kochają miłych facetów, ale związki tworzą z debilami, traktującymi je jak szmaty?"

Przeczytałem masę książek na temat uwodzenia, psychologi i socjologii. Obejrzałem wiele materiałów wideo i nadal nie znalazłem odpowiedzi. Tak jak nadal, żadna kobieta mnie nie chciała.

Trafiłem przypadkiem na tę stronę, bo już poddałem się w poszukiwaniach złotego środka. Sprawdziłem, pomyślałem, Marek miał rację. To co pisał działało i mimo, że Ci wszyscy coache i trenerzy PUA mówili: "KTOŚ KTO NIE SZANUJE KOBIET ICH NIE MA" "KTOŚ KTO ŹLE TRAKTUJE KOBIETY, JEST SFRUSTROWANY I NIGDY ICH MIEĆ NIE BĘDZIE" to jednak po ich materiałach wcale nie było lepiej. W sumie to było na zasadzie: "Zaraz, zaraz, mam powodzenie u dziewczyn, a są tacy co nie mają, wcisnę im szkolenia po parę tys. mówiąc jak wszystko widzę i w jaki sposób myślę. Jak nie podziała, to powiem, że jeszcze mają coś do przepracowania"

 

Teraz patrząc na to wszystko z boku, czytając forum i artykuły, widzę jak ma to miejsce w moim życiu, czy to poza domem, czy w domu. Dodam nieco ze swoich obserwacji, chodź tu już wszystko zostało powiedziane.

Edytowane przez BlueTie
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.