Skocz do zawartości

Fuckboy


Alanik

Rekomendowane odpowiedzi

Chcę się podzielić popieprzoną historią jaką spowodowałem, jestem w związku ponad rok z EX kumpla która jest ode mnie uzależniona. Historia zaczyna się tak że dwa lata temu X napisała komentarz na fejsie, później zaczęliśmy mieć kontakt na snapie, ona chciała się ze mną spotkać wręcz nalegała a ja ją zgosthowałem. Wtedy spiknęła się z moim kumplem z którym już była wcześniej w związku ale się rozstali, ona poszła do innego i znowu do siebie wrócili. W czasie kiedy była z moim ziomkiem często się spotykaliśmy, widziałem jak na mnie patrzyła po mimo że mnie nie lubiła po tym że ją olałem, w końcu zaczęła do mnie codziennie pisać a ja jej odpisywałem wręcz się przyjebała.

 

Kiedy się spiknęła drugi raz z ziomkiem była zdesperowana, on podobnie zostawiła go typiarka z dnia na dzień wyjechała do pracy za granicę, ogólnie ich związek jedna wielka chujnia, jak jedno chciało to drugie miało wyjebane i na odwrót, ziomek prawdopodobnie ma depresje. 

 

Jak już było źle to ona pisała non stop ze mną, wychodziliśmy w tajemnicy przed ziomkiem, ziomek się wkurwiał że ona ma ze mną ciągły kontakt widać było że jest mega zazdrosny. W końcu zerwali wiedziałem że się jeszcze spotykali, ona chciała poznać kogoś nowego założyła konto na tinderze i badoo, ale jak to nazwała wypisywały do niej same "wieśniaki". Wtedy zaczęła jeszcze bardziej proponować spotkania, a ziomek zaczął rozpowiadać na mnie głupoty, mimo że nie chciałem to postanowiłem się zemścić i wyrwać X, na pierwszym poważniejszym spotkaniu był seks. 

 

- mam najlepszy seks (kumpel mówił że była jak kłoda)

- mówi jak to mnie kocha najmocniej na świecie

- nie chce żeby mi czegoś brakowało

- mówi że jestem jej najlepszym przyjacielem, partnerem i kochankiem

- słucha się i robi co mówię

- z minusów zaczyna wspominać o ślubie i dzieciach, często humorki ale jak to kobieta 

 

Bardzo mądra dziewczyna, typ overthinkera potrafi sobie dużo rzeczy niepotrzebnie wymyślić i z tego zrobić problem. 

 

Co ja robię? Rucham prawie codziennie i mam wyjebane, a jak się wkurza to mówię że lubię takie z charakterem że mnie podnieca. Z wyglądu 9/10, mogłaby być modelką a ma masę kompleksów. Pewnie wyleje się masa hejtu, ale tak mi dobrze. Czy mi z tym źle? Nie

  • Haha 2
  • Zdziwiony 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Scorsky napisał:

Hejtować nie będę, widzę kilka red flag, zdesperowana, tinder i badoo, to ona się zemściła na twoim ziomku nic nie niszczy ego tak jak widok swojej kobiety z przyjacielem. 

 

Wspólna zemsta gdybyś słyszał jakie głupoty ma mnie rozpowiadał, nie żałuję tego. Hmm co do red flag sam mam dużo, akceptujemy to jacy jesteśmy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Gościu napisał:

Nie doliczyłem który jesteś z kolei :D 

Nie nazywałbym też panny bardzo mądrą, gdy tylko dała cztery litery :D

 

 

Wcześniej była w dwóch słabych związkach potwierdzone info ale to nie ma dla mnie znaczenia, było dużo rzeczy które robiła ze mną pierwszy raz. 

Mam opisywać co studiuje, z czego ma dyplomy i wgl?

 

18 minut temu, slusa napisał:

Prawdopodobnie się nieźle zabawisz, by za 10 lat sobie przypomnieć że była niezła opcja na LTR

 

Rokuje na dłuższy związek, największy minus że bierze cukierki szczęścia, miała silny epizod depresyjny kilka lat temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Alanik napisał:

ogólnie ich związek jedna wielka chujnia

Raczej TEN związek.

 

Po ostatnim temacie w sprawie "wysyłania nudesów do dziewczyny", ten temat zasługuje na ścianę hańby.

Chwalić się niestabilnym emocjonalnie szlaufem który daje komu popadnie i rozwala związki. Niezły materiał do matrixowych statystyk, niespójności wartości społecznych i rodzinnych.

1 minutę temu, Alanik napisał:

Rokuje na dłuższy związek, największy minus że bierze cukierki szczęścia, miała silny epizod depresyjny kilka lat temu.

Rokuje? nigga pls :) "fackboj"...

 

 

Edytowane przez Egregor Zeta
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Alanik napisał:

Chcę się podzielić popieprzoną historią jaką spowodowałem

@AlanikNo i super. Już się pochwaliłeś.

Zgłoś się, jak będziesz miał jakiś problem bo na razie wyraźnie świetnie się bawisz.

 

Not right forum for You now Junior.

 

Nie chciałbym być na miejscu tego, co będzie tę samiczkę ogarniał do LTR'a jak już się tam

wszyscy ze sobą "wybawicie" na tych studiach.

Edytowane przez Miszka
  • Like 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

 

A już nieważne.

 

Co z tą młodzieżą się dzieje to nie mam pytań. I mam na myśli wszystkich uczestników tej dramy, łącznie z Tobą. Strach dzieci robić. 

Edytowane przez Jan III Wspaniały
  • Like 5
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Alanik napisał:

- mam najlepszy seks (kumpel mówił że była jak kłoda)

- mówi jak to mnie kocha najmocniej na świecie

- nie chce żeby mi czegoś brakowało

- mówi że jestem jej najlepszym przyjacielem, partnerem i kochankiem

- słucha się i robi co mówię

- z minusów zaczyna wspominać o ślubie i dzieciach, często humorki ale jak to kobieta 

Poczekaj z wnioskami tak ze 2 lata.

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jesteś skreślony. 

 

Mnie też czasem kręciły dupy znajomych (zwłaszcza gdy same się pchały na kołek), ale są pewne granice.

14 minut temu, Alanik napisał:

Rokuje na dłuższy związek, największy minus że bierze cukierki szczęścia, miała silny epizod depresyjny kilka lat temu.

Przecież jedno z drugim się wyklucza. 

2 godziny temu, Alanik napisał:

Bardzo mądra dziewczyna, typ overthinkera potrafi sobie dużo rzeczy niepotrzebnie wymyślić i z tego zrobić problem. 

Overthinking nie ma nic wspólnego ani z mądrością, ani z inteligencją - prędzej wskazuje na problemy z banią.

50 minut temu, Alanik napisał:

gdybyś słyszał jakie głupoty ma mnie rozpowiadał, nie żałuję tego. 

Czyli w odwecie wyruchałeś mu babę. Trzeba było pójść jeszcze dalej, i wyruchać mu matkę. Ale by się wkurzył.

Edytowane przez zychu
  • Like 10
  • Dzięki 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, spacemarine napisał:

Kurcze te depresje to minus, ja bym próbował na terapie wysłać, ślub mów że jest nie dla Ciebie, bo później w kłótniach będzie to się z Tobą rozwiodę

Pytanie czy tam nie ma bez tabsów borderline ukrytego

 

Jak była z ziomkiem w związkach (pierwszy ponad 2 lata i jak do siebie wrócili kilka miesięcy) jak pies z kotem żyli, dla mnie jest potulna jak owieczka i trwa to długo więc raczej nie demo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Alanik napisał:

 

Jak była z ziomkiem w związkach (pierwszy ponad 2 lata i jak do siebie wrócili kilka miesięcy) jak pies z kotem żyli, dla mnie jest potulna jak owieczka i trwa to długo więc raczej nie demo. 

@Alanik Każdy bardziej doświadczony nie zgodzi się z Tobą. ZAWSZE jest demo. W zależności jak to prowadzisz będzie dłużej lub krócej ale to DEMO.

 

O ile straci nadzieję na "krok dalej" czyli małżeństwo to zobaczysz jakie to demo.

 

Powiedz w rozmowie, że małżeństwo nie jest dla Ciebie, wymyśl coś "z dupy" i konsekwentnie powtarzaj przy każdej nadarzającej się okazji.

- tyle par się rozwodzi, kto jeszcze wierzy w małżeństwo

- po co dom, a jak będzie wojna, to kamień na kamieniu nie zostanie.

- po co dzieci, świat i tak jest przeludniony

 

Obserwuj jak w przeciągu tygodni, jeśli nie dni Pani się zmieni.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minutes ago, Alanik said:

 

Rokuje ale nie koniecznie ze mną lol

 

Jeżeli dziewczyna wie na jakich warunkach się ruchacie to wszystko super, klepanko po plecach itp. Jeżeli nastawia się na coś więcej a Ty ja tylko ruchasz, to Ty tu jesteś śmieciem, nie ona. Wykorzystywanie skrzywdzonych kobiet jest tak samo słabe jak np. znęcanie się nad zwierzętami. 

  • Like 1
  • Dzięki 3
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alanik z Ciebie taki fackboj jak ze mnie ksiądz. Zejdź na ziemię chłopie. 

 

Chwalisz się czy żalisz? Żałosny temat, pokazuje tylko jak ogłupiona jest spora część społeczeństwa z brakiem etyki i jakiejkolwiek moralności włącznie. 

 

A później depresja, alkoholizm, narkotyki, samobóje bo czegoś mi w życiu brakuje... 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, slusa napisał:

Jeżeli dziewczyna wie na jakich warunkach się ruchacie to wszystko super, klepanko po plecach itp. Jeżeli nastawia się na coś więcej a Ty ja tylko ruchasz, to Ty tu jesteś śmieciem, nie ona. Wykorzystywanie skrzywdzonych kobiet jest tak samo słabe jak np. znęcanie się nad zwierzętami. 

 

Jak mężatka rucha się z kolegą z pracy to nie jest dziwką? Ona się nastawia, a ja nie jestem jeszcze gotowy. Według mnie poprzednicy ją krzywdzili, była wypruta z uczuć i emocji, a przy mnie rozkwitła. Nawet się ciesze że czegoś więcej by już chciała, ale to jeszcze nie czas i zmieniam szybko temat kiedy zaczyna mówić o wspólnym mieszkaniu albo ślubie. 

 

 

Edytowane przez Alanik
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Alanik napisał:

z minusów zaczyna wspominać o ślubie i dzieciach

To chyba dobrze, jesteście fantastycznymi materiałami na małżeństwo, oboje tacy lojalni. Mają się czego dzieci uczyć i z kogo brać przykład.

 

Tym bardziej, że:

 

28 minut temu, Alanik napisał:

Według mnie poprzednicy ją krzywdzili, była wypruta z uczuć i emocji, a przy mnie rozkwitła. Nawet się ciesze że czegoś więcej by już chciała, ale to jeszcze nie czas i zmieniam szybko temat kiedy zaczyna mówić o wspólnym mieszkaniu albo ślubie. 

Zdecydowanie uratowałeś ją i zmieniłeś.

 

Jaki ty rycerski!!!

Edytowane przez Krugerrand
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Miszka napisał:

 

 

Obserwuj jak w przeciągu tygodni, jeśli nie dni Pani się zmieni.

Raczej to ona mu powie ze sie ostatnio zmienil i nie bedzie seksow 😂.  
 

 

Autorze twoje tematy zalatuja trolem .

Edytowane przez thyr
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.