Skocz do zawartości

Makabryczna zbrodnia w Tarnowie


Arnold Layne

Rekomendowane odpowiedzi

https://www.onet.pl/informacje/onetkrakow/cztery-ciala-z-podcietymi-gardlami-nowe-fakty-w-sprawie-zbrodni-w-tarnowie/kbhn07w,79cfc278

https://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/krakow/tarnow-tomasz-zabil-swa-rodzine-i-siebie-znaleziono-trzy-narzedzia-zbrodni/htebelz

 

To tyle pismaki...

 

Hipotezy:

(medialna) Problemy rodzinne. Żona podobno chciała odejść. Facetowi odbiło. Zrobił co zrobił. Koniec tematu.

 

(Moje)

1. Działa polski "samobój"... Tylko że nic nie wskazuje żeby facet czy kobieta byli kimś ważnym.

 

2. Udział osób trzecich. Służby zaprzeczają, ale czy można im wierzyć....

No wiec bandyterka? Jakim trzeba być zwyrodnialcem żeby podrzynać gardła dzieciom? Czy była to jedna osoba czy więcej? Czy mogli to być ONI...?

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudny temat, jeżeli piszesz, że motywem były problemy rodzinne to pewnie jego zamiarem było odegranie się na żonie. 

 

I teraz stanął przed dylematem, matki dzieci nie mają, a on pójdzie siedzieć. Co się stanie z małymi, jaki los będą mieć? Ojciec morderca, żadnego wsparcia, czegokolwiek.

 

 

Czytałem tylko jeden artykuł dotyczący tej sprawy. Jeżeli motyw się sprawdzi, że kobieta chciała odejść, no to jedno jest pewne, będzie tego więcej, bo wydaje się, że nie jesteśmy w szczycie poluzowania stosunków seksualnych, to dopiero nastąpi, bo te wszystkie artykuły o rozwiązłości mają za zadanie zaszczepić w głowach ludzi takie pomysły, po otoczeniu widzę, że nie każdy do nich jeszcze trafił.

 

Druga sprawa, ostatnio na youtubie wypromowano mi młodą dziewczyną w tatuażach, która nagrywa skecze, ogólnie śmieszne filmiki, ale też są scenki, z których wynika popularyzacja zdrad i rozwiązłości. Miała spotkanie z fankami, wiek fanek to około 10-15 lat.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minutes ago, Arnold Layne said:

Udział osób trzecich. Służby zaprzeczają, ale czy można im wierzyć....

No wiec bandyterka? Jakim trzeba być zwyrodnialcem żeby podrzynać gardła dzieciom? Czy była to jedna osoba czy więcej? Czy mogli to być ONI...?


Prosze zeby nikt mi tu tylko nie wyskoczyl z podejrzeniami w strone nowoprzybylych zza wschodniej granicy😁

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Arnold Layne napisał:

Czy mogli to być ONI...?

 

Jacy ONI? Po wpisaniu w google jakieś dziwne postacie wyskakują, rozwiniesz?

 

https://www.google.com/search?q=oni&client=ms-android-xiaomi-rev1&prmd=ivmn&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwjdgei1xfb6AhVmhosKHco_CtwQ_AUoAXoECAEQAQ&biw=393&bih=721&dpr=2.75

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.