Skocz do zawartości

Orgazm tylko na jeźdzca


Scorsky

Rekomendowane odpowiedzi

Nie licząc robótek ręcznych/oralnych, moja tak samo tylko na jeźdźca dochodzi. Odkąd pamietam. Na koniec zawsze wskakuje na górę i kończy. Choćbym się wyginał jak jogin, to nic to nie da. Mi to nie przeszkadza, jej też. Liczy się skutek, a z tym nie ma problemu, więc nikt nie drąży.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Lethys napisał:

Nie licząc robótek ręcznych/oralnych, moja tak samo tylko na jeźdźca dochodzi. Odkąd pamietam. Na koniec zawsze wskakuje na górę i kończy. Choćbym się wyginał jak jogin, to nic to nie da. Mi to nie przeszkadza, jej też. Liczy się skutek, a z tym nie ma problemu, więc nikt nie drąży.

 

Nawet przestała na palcówkę, minetka to samo tylko na jeźdźca przodem albo tyłem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Lethys napisał:

Być może ma jakieś problemy/stresy/nerwy/natłoki dziwnych myśli w głowie i tylko ta pozycja stymuluje ją najbardziej, tak że tylko w niej może dojść. Pogadaj z nią na spokojnie. Nie zauważyłeś u niej ostatnio jakichś zachowań odbiegających od normy? 

 

Czasami wpada na jednego z ex na siłowni, ciężkie studia więc możliwe że coś na rzeczy.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Scorsky napisał:

 

Czasami wpada na jednego z ex na siłowni, ciężkie studia więc możliwe że coś na rzeczy.

 

11 minut temu, Scorsky napisał:

 

Widziała go kilka razy, powiedziała że zjebany trening miała przez to, no ale jedna siłownia w mieście, chodzi w czwartki i soboty jak przyjeżdża ze studiów. 

 

Jak się zbiegło ze zmianą dochodzenia w czasie seksu to masz odpowiedź, widocznie jeszcze nie pogodzona i odczuwa jakieś emocje oby negatywne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ mój drogi,

 

Kobieta to klejnot. Ma orgazm taki, na jaki zasługuje.

 

Czy spogląda na dół, tam na Ciebie?

Jeśli tak, to już znasz swoje miejsce.

 

Jeśli patrzy się przed siebie to oczami wyobraźni widzi Adama.

Tak, tego z raju. Bo Adam był w raju.

 

Gdy patrzy w górę to szuka łaski Pana.

Bo Pan jest u góry.

 

Gdy ukradkiem zerka w prawo, to znaczy że przygląda się kamerce.

Tak, tej która Was kręci.

 

Jeśli drapie się po lewej dziurce w nosie, to znaczy że zaraz kichnie.

Jeśli drapie się po prawej dziurce w nosie, to znaczy że próbuje zatrzymać kichnięcie.

 

 

MORAŁ - Ona i tak wie lepiej.... :) 

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja partnerka też tak ma, na początku zastanawiałem się nad tym, czy może jej nie podniecam wystarczająco, ale po dłuższym zastanowieniu. researchu oraz wyciągnięciu wniosku stwierdziłem że ten typ tak ma po prostu.

No bo raz, że mam SMV wyższe, dwa że laska na codzień jest mega za mną, płaci za mnie, obciąga aż miło i to z Deep Throatem bo powiedziałem jej że tak lubię, połyk bez problemu za każdym razem. Widać że jej zależy i dba o mnie bardzo. Praktycznie na wszystko sie godzi. A dochodzi.. tylko na jeźdzca jak ją bolcuje od dołu. W innych pozycjach mogę bolcować i nic, przechodzi na jeźdzca i po 4-5min zaczynają się orgazmy XD Logicznie tego nie wytłumaczysz. Dodam jeszcze że u niej punkt G jest jakoś słabo wyczuwalny. No nie potrafię palcem go znaleźć, gdzie wsród wcześniejszych partnerek nie było takiego problemu.

 

PS: Spotykam się z nią od kilku tygodni także mam nadzieję że nie mówimy o tej samej :DDD

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, 3nd3x0 napisał:

Moja partnerka też tak ma, na początku zastanawiałem się nad tym, czy może jej nie podniecam wystarczająco, ale po dłuższym zastanowieniu. researchu oraz wyciągnięciu wniosku stwierdziłem że ten typ tak ma po prostu.

No bo raz, że mam SMV wyższe, dwa że laska na codzień jest mega za mną, płaci za mnie, obciąga aż miło i to z Deep Throatem bo powiedziałem jej że tak lubię, połyk bez problemu za każdym razem. Widać że jej zależy i dba o mnie bardzo. Praktycznie na wszystko sie godzi. A dochodzi.. tylko na jeźdzca jak ją bolcuje od dołu. W innych pozycjach mogę bolcować i nic, przechodzi na jeźdzca i po 4-5min zaczynają się orgazmy XD Logicznie tego nie wytłumaczysz. Dodam jeszcze że u niej punkt G jest jakoś słabo wyczuwalny. No nie potrafię palcem go znaleźć, gdzie wsród wcześniejszych partnerek nie było takiego problemu.

 

PS: Spotykam się z nią od kilku tygodni także mam nadzieję że nie mówimy o tej samej :DDD

 

Nie to moja wcześniej dochodziła aż miło, punkt g ma mega wyczuwalny pod palcami, jeszcze mam trochę zakrzywionego penisa to mówi że fajnie ją tam smyram. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.