Skocz do zawartości

Czym dla Was jest miłość? Czy brak miłości to coś złego?


Rekomendowane odpowiedzi

@SzatanK
Dziękuję za Twoją serdeczność! Lubię Twoje wpisy. Dzięki, że dostrzegasz moją pracę na wielu obszarach w moim życiu.

Na ten moment nie myślę o rozwodzie. Mąż jest częścią mojej rodziny (choć wiadomo, mąż to mąż, dom rodzinny to dom rodzinny).
Bardzo dobrze dogaduje się z moim ojcem. Nie chce mi się przewracać życia do góry nogami, a to może odbić się na mojej rodzinie. Podziękuję. 
Jestem specyficzną babką, "przyciągam" określoną grupę facetów, którzy chyba średnio "rezonują" z męskim światem. Męscy faceci kogo innego ruchają, za kimś innym idą. Więc jaki jest sens w "wymianie" męża? :)  
Na razie odpuszczam sobie realizację życiowego projektu "rodzina". Nie chcę wchodzić w ten temat i go sryliad razy analizować, bo to nic nie daje. 
Mam co robić, dzień za dniem mam napchany robotą. Być może to mój styl życia. Nie wierzę w "przeznaczenie"', "los", "plan boży", ale być może nasze predyspozycje i doświadczenia najczęściej doprowadzają nas na "odpowiednie tory". Nie wiem, nie znam się na logoterapii.
Koniec tematu. Bez odbioru! 
Pozdrawiam! 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miłość jest fajnym uczuciem i nie tylko jako relacja kobieta -mężczyna ale i od najbliższych.

Zdrowe relacje, zrozumienie jest tego częścią.

Miłość to wspólne widzenie świata, wspólny horyzont i to co łączy i dzieli nas zespala.

Może jestem naiwna ale ja tak mam, moi rodzice tak mają i rodzeństwo.

Jestem najmłodsza więc widzę, że to jak żyją razem moi rodzice, szanują siebie i kochają-przeszło na mojego brata i siostrę.

Oboje są koło 15 lat starsi od mnie więc i ja mam podobnie.

I znalazłam :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajoma mając 18lat nie będąc w związku mówiła mi, że dziwi się iż jak mogą być ludzie co ustawiają sobie jeszcze opisy na gg typu ,,Kocham Cie" ,,Jestem zakochana" itp. Sama po paru latach będąc z kimś takie opisiki wstawiała.

Miłość jest wtedy jak ta strzała kupidyna Cie cyknie :D Szczególnie z początku big love, a później po paru latach big hate.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.