Skocz do zawartości

Rzekomy łowca pedofilów, skatował pod Wolbromiem niewinnego mężczyznę, 44 latka który spotkał się z 29 latką


spacemarine

Rekomendowane odpowiedzi

Artykuł świetnie pokazuje dlaczego powinno się nosić gaz i pałkę, bo ludziom odwala korba.

 

"Do tragicznego zdarzenia doszło w czerwcu ub. roku na leśnym parkingu pod Wolbromiem. W aucie znajdowała się tam para, 44-latek i 29-letnia kobieta. Zauważył ich przejeżdżający swoim samochodem Tomasz K. Mężczyzna był nietrzeźwy, w okolicy uchodził za nieobliczalnego, po alkoholu stawał się agresywny.

Agresor twierdził, że jest policjantem, ale nie pokazał żadnej legitymacji. Kobiecie zerwał z szyi łańcuszek, ale przemoc skierował głównie przeciwko 44-latkowi. Poziomicą zadawał ciosy mężczyźnie, aż się złamała, a wtedy wyrzucił ją w krzaki. Pokrzywdzony tylko się bronił i zasłaniał ciosy pięściami. Sprawca złamał nos 44-latkowi, spowodował uraz czaszki i stłuczenie mózgu.

 

29-latka wzywała pomocy i zatrzymała się wtedy przejeżdżająca inna kobieta. Tomasz K. także jej powiedział, że jest policjantem i wskazał na pobitego, że to pedofil i trzeba go tak traktować. Kopnął go przy świadku, aż mężczyzna upadł.

Kobieta zwróciła mu wówczas uwagę, że skoro jest funkcjonariuszem to powinien wezwać posiłki. Odparł jej, że sama może sobie dzwonić na policję i znów kopnął pokrzywdzonego. Kobieta po odjeździe swoim autem z miejsca zdarzenia zawiadomiła stróżów prawa o zajściu.

Tomasz K. także się oddalił i na miejsce przywiózł swojego kolegę, by pokazać mu złapanego rzekomego przestępcę seksualnego.

- Będziesz tu leżał i zdychał - mówił do skatowanego przy swoim koledze i stale nazywał 44-latka „pedofilem”.

 

https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/rzekomy-łowca-pedofilów-skatował-pod-wolbromiem-niewinnego-mężczyznę-idzie-za-kratki-na-6-lat-i-3-miesiące/

 

 

Dostał 6 lat za skatowanie człowieka,  w tym kraju za pobicie psa chyba już więcej dają, ale bez obaw pewnie wyjdzie wcześniej

 

 

 

Edytowane przez spacemarine
  • Like 4
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn.w ogóle mam spory dystans do działań tych ORMO-wców. Często to przedziwne zbieraniny udające służby. Stroje, "akcje", leczenie frustracji, taka zabawa i chęć dowalenia komuś. A efekty bywają różne. I nie raz "sie pomylilim". Wg mnie, jeśli tak zaangażowani są w pomoc dzieciom, powinni np. zebrać się tą wesoła czeredką i wyremontować pokoje w domu dziecka itd. 

Kiedyś w TV był program o jakimś nierobie, którego jedynym zajęciem było podszywanie się pod małe dziewczynki i "wabienie" pedofili.

 

  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już od jakiegoś czasu noszę gaz i sporą latarkę u pasa, którą w razie potrzeby da się przypierdolić takiemu ptysiowi. 

A co do tych "łowców pedofilów" - zajrzyjcie na ich profile. Oni tam robią szoł, te wszystkie zatrzymania to jest cyrk dla tłuszczy. 

 

I to ich przeświadczenie, że trzynastolatka to niewiniątko, które jeszcze długo by się nie zetknęło z "tym tematem", gdyby nie dziewiętnastoletni zwyrodnialec, lol. :D 

 

Ale ogólnie robią dobrą robotę, większość zatrzymanych to degeneraci pozbawieni moralności. Choć podobno przytrafiło im się kilka pomyłek - na miejscu poszkodowanych cisnąłbym ich sądownie, aż by się zesrali.

12 minut temu, tmr napisał:

był program o jakimś nierobie, którego jedynym zajęciem było podszywanie się pod małe dziewczynki i "wabienie" pedofili.

A pewnie w trakcie ostro trzepał kapucyna. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Marek Kotoński zmienił(a) tytuł na Rzekomy łowca pedofilów, skatował pod Wolbromiem niewinnego mężczyznę, 44 latka który spotkał się z 29 latką

Żeby zajmować się prywatnie taką działalnością trzeba być kompletnym debilem (od ew. spraw jest policja).

Pobicie po alkoholu do 8 lat.

Podszywanie się pod policjanta do 1 roku.

Karana powinna być tu także nagonka na mężczyzn, podobnie jak nagonka o tzw. "przemoc wobec kobiet".

 

Co do internetu, wiele serwisów np. YouTube przyjmuje granicę 13 lat. Masz tyle lat możesz prezentować się, itd.

W takim wieku człowiek jest już dorosły, zdolny do rozmnażania, itp. W wielu cywilizacjach wchodzą już w związki, tylko w naszej jest histeria.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Gościu napisał:

Żeby zajmować się prywatnie taką działalnością trzeba być kompletnym debilem (od ew. spraw jest policja).

Pobicie po alkoholu do 8 lat.

Podszywanie się pod policjanta do 1 roku.

Karana powinna być tu także nagonka na mężczyzn, podobnie jak nagonka o tzw. "przemoc wobec kobiet".

Gdyż? Ty nie było przemocy wobec kobiet poza zerwaniem łańcuszka, tu był zjeb co myślał że to dziecko jest atakowane. 
 

 

51 minut temu, Gościu napisał:

Co do internetu, wiele serwisów np. YouTube przyjmuje granicę 13 lat. Masz tyle lat możesz prezentować się, itd.

W takim wieku człowiek jest już dorosły, zdolny do rozmnażania, itp. W wielu cywilizacjach wchodzą już w związki, tylko w naszej jest histeria.

Masz dziecko? Nie wiem jakiej płci, ale załóżmy że dziewczynka. Jak byś się czuł jakbyś widział ją z chłopakiem koło 30? "W końcu jest dorosła" Pewnie byś był pierwszy do zabicia typa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Libertyn napisał:

Gdyż? Ty nie było przemocy wobec kobiet poza zerwaniem łańcuszka, tu był zjeb co myślał że to dziecko jest atakowane. 

Gdyż szerzenie nienawiści do mężczyzn prowadzi do takich przypadków jak ten, sugerując wariatowi że warto zajmować się jakimś tropieniem (pomijając jak kuriozalnym jest uznanie starszej panny 29 lat za dziecko).

 

Cytat

Masz dziecko? Nie wiem jakiej płci, ale załóżmy że dziewczynka. Jak byś się czuł jakbyś widział ją z chłopakiem koło 30? "W końcu jest dorosła" Pewnie byś był pierwszy do zabicia typa.

Co do drugiego pytania, ludzie muszą w dzisiejszych czasach szybko dorastać, uczyć się podejmowania decyzji, żyć pomimo absurdalnych praw. Ja nie widze problemu.

 

Z ciekawostek, był nie tak dawno przypadek 15-latki i 30-latka, na którą rodzice nasyłali policję (nieskutecznie), straszyli wyrzuceniem z domu (bezprawnie), ostatecznie może zakończyć się ucieczką z domu, zerwaniem z rodziną, przyspieszonym zajściem w ciążę i sądową zgodą od 16 lat.

Znałem zresztą koleżankę, w wieku 15 lat była już matką, w szkole dostała indywidualny tok nauczania, niestandardowo ale w sumie nic specjalnego.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Gościu napisał:

Gdyż szerzenie nienawiści do mężczyzn prowadzi do takich przypadków jak ten, sugerując wariatowi że warto zajmować się jakimś tropieniem (pomijając jak kuriozalnym jest uznanie starszej panny 29 lat za dziecko).

Paradoksalnie zrobił to mężczyzną, nie dlatego że ofiarą była mężczyzną tylko urojonym pedofilem. 
Jest tu na forum kilka osób które same pewnie z checą rozwaliły mi łeb. 
Nie dlatego że jestm mężczyzną, ale dlatego ze podważam ich światopogląd i jestem bardziej lewicowy.

6 minut temu, Gościu napisał:

Co do drugiego pytania, ludzie muszą w dzisiejszych czasach szybko dorastać, uczyć się podejmowania decyzji, żyć pomimo absurdalnych praw. Ja nie widze problemu.

Dziś? Dziś ludzie wolniej dorastają, dłużej dojrzewają, dłuzej żyją Wszystko się wydłuża, wynaleziono dzieciństwo. Jedyne utrudnienie to to że autentycznie maja wybór i mogą decydować. W XVIII wieku jak tata był szewcem to Ty też byłeś szewcem i Twój syn był szewcem. A jak nie chciał być szewcem to co najwyżej mógł się zmustrować na statek handlowy.

6 minut temu, Gościu napisał:

Z ciekawostek, był nie tak dawno przypadek 15-latki i 30-latka, na którą rodzice nasyłali policję (nieskutecznie), straszyli wyrzuceniem z domu (bezprawnie), ostatecznie może zakończyć się ucieczką z domu, zerwaniem z rodziną, przyspieszonym zajściem w ciążę i sądową zgodą od 16 lat.

Znałem zresztą koleżankę, w wieku 15 lat była już matką, w szkole dostała indywidualny tok nauczania, niestandardowo ale w sumie nic specjalnego.

15 lat, nie 13. Przy 13  ten 30 latek by pewnie miał codzienny ból dupy w pierdlu.

Wiesz, ja czytałem o ojcu co swoją córkę posuwał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może pijany frustrat doznał przypływu zazdrości, że to nie on się spotyka z 29-latką. Poruszenie wątku pedofilskiego trochę to sugeruje...

 

3 godziny temu, Gościu napisał:

Żeby zajmować się prywatnie taką działalnością trzeba być kompletnym debilem (od ew. spraw jest policja).

 

 Tu się nie zgodzę. Tego typu wolontariat ma zawsze albo neutralny albo dodatni wpływ na wykrywalność tego typu spraw. A policja, z jakichś przyczyn, raczej się tym nie zajmuje. A jak zajmuje to w małym stopniu.

Edytowane przez Edelgeist
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 11/1/2022 at 3:04 PM, Edelgeist said:

Tego typu wolontariat ma zawsze albo neutralny albo dodatni wpływ na wykrywalność tego typu spraw. A policja, z jakichś przyczyn, raczej się tym nie zajmuje

Policja nie ma w zwyczaju chwalić się ukończonymi (albo prowadzonymi) sprawami na Youtube, co często ci samozwańczy szeryfowie uprawiają. Bo z każdej sprawy można zawsze wyciągnąć innych podejrzanych do sprawdzenia...

Stąd nikt nie wie poza Policją, ile spraw spierdolili, spłoszyli pedofila, zmarnowali dni/tygodnie prawdziwej pracy śledczej i tak dalej.

 

Przypadek specjalny to ten, gdzie pedofil paraduje w czarnej/fioletowej sukience - tutaj Policja rzeczywiście bywa dziwnie "nieruchawa", ALE źródeł tego upatrywałbym w polityce i prokuraturze.

 

On 11/1/2022 at 12:01 PM, Baca1980 said:

Dodatkowo n.ajebany prowadził auto. Jak dla mnie utylizacja w dole z wapnem.

Po co od razu tak drastycznie?

Po stwierdzeniu recydywy w prowadzeniu na podwójnym gazie, odebranie narzędzia użytego do popełnienia przestępstwa wystarczy.

W przypadku pedofilii poniżej 12 r.ż.- też.

 

On 11/1/2022 at 7:52 AM, spacemarine said:

Pokrzywdzony tylko się bronił

Jak mawiają Amerykanie, lepiej żeby cię 12 sądziło, niż 6 niosło.

 

On 11/1/2022 at 8:25 AM, zychu said:

Oni tam robią szoł, te wszystkie zatrzymania to jest cyrk dla tłuszczy

Autorytety dopasowane do poziomu publiki.

Prawdopodobnie pedofile/pedofilki pierwsi się zapisują na subskrypcję ich kanałów, by wiedzieć kogo oni akurat "namierzają".

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 11/1/2022 at 3:04 PM, Edelgeist said:

A policja, z jakichś przyczyn, raczej się tym nie zajmuje. A jak zajmuje to w małym stopniu.

Jeszcze raz się odniosę, bo pojawiły się ciekawe informacje. Zajmuje, zajmuje i to jak:

https://policja.pl/pol/aktualnosci/224779,Mocne-uderzenie-CBZC-w-sprawcow-przestepstw-internetowych-o-podlozu-seksualnym.html

W czasie 8 tygodni, kilkuset (!) policjantów rozpracowywało pedofili, podczas zorganizowanej operacji. Po cichu, unikając rozgłosu.

 

Kolejna akcja: https://walbrzych.dlawas.info/wiadomosci/policja-zdemaskowal-groznego-pedofila-foto/cid,36137,a

Oczywiście "policjant w dniu wolnym od pracy" to ustawka... by nie zakłócać dalszych aresztowań.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.11.2022 o 13:50, Gościu napisał:

Z ciekawostek, był nie tak dawno przypadek 15-latki i 30-latka, na którą rodzice nasyłali policję (nieskutecznie), straszyli wyrzuceniem z domu (bezprawnie), ostatecznie może zakończyć się ucieczką z domu, zerwaniem z rodziną, przyspieszonym zajściem w ciążę i sądową zgodą od 16 lat.

Znałem zresztą koleżankę, w wieku 15 lat była już matką, w szkole dostała indywidualny tok nauczania, niestandardowo ale w sumie nic specjalnego.

 

 

Związki , gdzie dziewczyna ma 15 czy 17 lat a chłopak powyżej 20 lat to coś zupełnie rzadkiego. Dzisiejsze czasy są zupełnie inne. Gdzieś  80 czy 100 lat temu związek np. 16 latki i 24 latka były uznawane za coś zupełnie normalnego o czym dzisiaj zupełnie się nie mówi. Tak nie było wcale tylko w rodzinach królewskich.   Zresztą mam świetny przykład mojego prapradziadka i  praprababci .Oni byli zwykłymi, przeciętnymi ludźmi . Żadna arystokracja  czy coś.  Daleka krewna z rodziny mojego dziadka zrobiła książeczkę z drzewem genealogicznym. Okazało się praprababcia wyszła za mąż jako właśnie  15 latka a prapradziadek miał już wtedy  27 lat.  Jak miała 17 lat to miała z nim pierwsze dziecko. Mieli aż czworo dzieci. Jak chcesz  to mogę na priv wysłać screeny z książeczki . Był jeszcze przypadek w naszej rodzinie ,gdzie 17 latka wzięła ślub z 26 latkiem. Dzisiaj takie związki byłyby potężnym szokiem dla społeczeństwa a co dopiero ślub.. Zresztą teraz trzeba mieć minimum 18 lat ,żeby brać ślub a i tak prawie żadna 18 czy 19 latka nawet nie myśli o wyjściu za mąż a ich rodziny często  im to wybijają z głowy.. Dzisiaj dla zdecydowanej większości dziewczyn liczy się kariera.   Sąd może dać 16 latce zgodę na ślub tylko w przypadku jeśli jest w ciąży i jakieś chyba warunki dodatkowe muszą zostać spełnione, ale tego nie jestem pewien.   

 

Więc zapewne, gdyby cofnąć tych dwojga 15 latkę i 30 latka w tamte czasy to zapewne ten związek miałby szansę być  też zaakceptowany przez ich rodziny o ile 30 latek byłby dla niej wartościowy. Po prostu wtedy ludzie oceniali się wzajemnie mniej powierzchownie i nie skreślano wybranka córki tylko ze względu, że  jest starszy o 8,10 czy 13 lat .. Nie było to takie ważne czy wybranek jakieś 16 latki miał 18 lat czy 26 ,ale to jaki był .  Czy był ogarnięty życiowo, pracował , był uczciwym człowiekiem i przede wszystkim ,żeby był dobry dla córki, opiekuńczy, troskliwy i wierny. Wtedy dostawał błogosławieństwo od jej rodziców i tyle.  Jakoś krzywda się nikomu nie działa a małżeństwa były jakość bardziej trwałe.

 

Policja nie może nic zrobić bo z tego co się orientuję wiek zgody w Polsce to 15 lat więc ona może być w legalnym związku z tym 30 latkiem.  

 

Czy taki związek jest moralny? To zależy. Większość społeczeństwa związki dziewczyn 15-18 letnich z 24-30 latkami ocenia dość negatywnie.  Jak 15 latka czy 17 latka zaczyna się spotykać z kimś powyżej 20 lat to od razu pojawia się myślenie u sporej ilości ludzi ,że to musi być zboczeniec, który chce wykorzystać naiwną nastolatkę a potem ją zostawi. Związki 32 czy 34 latków z 20 letnimi dziewczynami  też są negatywnie widziane ,ale mniej bo pełnoletnia. Jednak krytyka też jest całkiem spora.  Chodzi tutaj o doświadczenie ,że taki np. 28 latek musi mieć ogromne doświadczenie i to wykorzysta przeciwko np. 16 latce. .Pytanie tylko ,co jeśli nie ma żadnego doświadczenia jeśli chodzi o kwestie związków?  Co jeżeli ma dobry charakter i jest po prostu w porządku.   Ogólnie nie można tego porównywać z pedofilią bo pedofilia została już jasno kiedyś określona i nie dotyczy ona już 15 latek. 

 

Prawda jest taka ,że nie brakuje mężczyzn w wieku 20-30 lat,  , którzy nigdy nie mieli żadnej dziewczyny i nie mają żadnego doświadczenia . Jak zainteresuje się nimi jakaś np. 16 letnie dziewczyna to wątpię ,żeby chcieli się tylko nią zabawić i zostawić.  Raczej będą szczęśliwi ,że w końcu jakaś się trafiła i teraz trzeba się dla niej starać.  To zależy od charakteru danego mężczyzny.. Jak najbardziej może się zdarzyć ,że ten teoretycznie zupełnie niegroźny dla 16 latki taki imprezowy 19 latek czy 20 latek będzie udawał ,ze mu zależy , zaliczy ją  a potem zostawi. Może też się zdarzyć spokojny, beż żadnego doświadczenia z kobietami 26 latek dla którego ta 16 letnia dziewczyna będzie miłością życia i się w niej szczerze zakocha. To jest jak najbardziej możliwe. Inna jednak sprawa ,że obecnie większość dziewczyn  co ma 16 czy 18 lat jest często zupełnie niedojrzała przez co nie da się z nimi normalnie rozmawiać. Sam jak miałem tyle lat co one albo byłem niewiele starszy bo miałem 20 lat to widziałem to.  Odpychało mnie od większości z nich bo ciężko dłużej przebywać z jakąś pustą dziewczyną nawet jeżeli jest ładna. Jednak są wyjątki i może się czasem zdarzyć 16 czy 17 latka , która ma coś w głowie i z którą jakiemuś 26 latkowi będzie się dobrze rozmawiało i będą się rozumieć.  Jeżeli z jego strony intencje są czyste i mu zależy na niej to nie widzę w takich związkach nic złego. Oczywiście o ile ma te minimum 15 lat.  Nie mówię oczywiście  tutaj o jakiś 13 latkach bo to jest już przesada i nie chodzi tutaj już nawet o prawo.  

Edytowane przez Everson
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Everson napisał:

Zresztą teraz trzeba mieć minimum 18 lat ,żeby brać ślub

Cytat
Dz.U.2020.0.1359 t.j. - Ustawa z dnia 25 lutego 1964 r. - Kodeks rodzinny i opiekuńczy
§ 1. Nie może zawrzeć małżeństwa osoba nie mająca ukończonych lat osiemnastu. Jednakże z ważnych powodów sąd opiekuńczy może zezwolić na zawarcie małżeństwa kobiecie, która ukończyła lat szesnaście, a z okoliczności wynika, że zawarcie małżeństwa będzie zgodne z dobrem założonej rodziny.
§ 2. Unieważnienia małżeństwa zawartego przez mężczyznę, który nie ukończył lat osiemnastu, oraz przez kobietę, która nie ukończyła lat szesnastu albo bez zezwolenia sądu zawarła małżeństwo po ukończeniu lat szesnastu, lecz przed ukończeniem lat osiemnastu, może żądać każdy z małżonków.
§ 3. Nie można unieważnić małżeństwa z powodu braku przepisanego wieku, jeżeli małżonek przed wytoczeniem powództwa ten wiek osiągnął.
§ 4. Jeżeli kobieta zaszła w ciążę, jej mąż nie może żądać unieważnienia małżeństwa z powodu braku przepisanego wieku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Everson

Dzięki za obszerną wypowiedź, myślę że nie potrzeba dowodów z metryczki i pewnie masz rację, bo np. w średniowieczu 12 lat to już był wiek na małżeństwo, a co tu mówić, skoro nawet współcześnie istnieją kraje z taką granicą.

 

Także limity są umowne i jeszcze z wyjątkami, a gdzieś nawet czytałem, że w wieku 13 lat można pracować.

Z drugiej strony, zniechęca się ludzi do zakładania rodzin i za jakiś czas jakiekolwiek małżeństwo będzie pewnie dziwić.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Everson napisał:

Nie mówię oczywiście  tutaj o jakiś 13 latkach bo to jest już przesada i nie chodzi tutaj już nawet o prawo.  

Dzisiejsze trzynastolatki to dzieci - formalnie, bo jeżeli chodzi o zachowanie i pewne doświadczenia, to już inna sprawa. To kiepskie czasy na wychowywanie córki, bo z jednej strony system nakazuje być jej dzieckiem aż do ukończenia szkoły średniej, z drugiej zaś narzucane są wulgarne wzorce. A z trzeciej strony ciotki rewolucji, które przekonują, że lżąc księży i manifestując z cyckami na wierzchu, osiągną dojrzałość obywatelską.

I jak one mają nie być pipierdolone?

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, zychu napisał:

Dzisiejsze trzynastolatki to dzieci - formalnie, bo jeżeli chodzi o zachowanie i pewne doświadczenia, to już inna sprawa. To kiepskie czasy na wychowywanie córki, bo z jednej strony system nakazuje być jej dzieckiem aż do ukończenia szkoły średniej, z drugiej zaś narzucane są wulgarne wzorce. A z trzeciej strony ciotki rewolucji, które przekonują, że lżąc księży i manifestując z cyckami na wierzchu, osiągną dojrzałość obywatelską.

I jak one mają nie być pipierdolone?

 

Nastolatki co mają tiktoka i kręcące du..a inne nastolatki dla atencji, o jakim świecie mówimy

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.11.2022 o 22:43, zychu napisał:

Dzisiejsze trzynastolatki to dzieci - formalnie, bo jeżeli chodzi o zachowanie i pewne doświadczenia, to już inna sprawa. To kiepskie czasy na wychowywanie córki, bo z jednej strony system nakazuje być jej dzieckiem aż do ukończenia szkoły średniej, z drugiej zaś narzucane są wulgarne wzorce. A z trzeciej strony ciotki rewolucji, które przekonują, że lżąc księży i manifestując z cyckami na wierzchu, osiągną dojrzałość obywatelską.

I jak one mają nie być pipierdolone?

 

W dniu 8.11.2022 o 07:57, spacemarine napisał:

 

Nastolatki co mają tiktoka i kręcące du..a inne nastolatki dla atencji, o jakim świecie mówimy

Interesują się tym takie nastolatki i tym żyją. Odbiorcami różnych kanałów na YT np. zdpvy są często te 12latki bądź 13latki. Wzorce głównie biorą z tego co oglądają. Kiedyś się nastoletnie dziewczyny jarały Justinem Biberem. Teraz moda na co innego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 11/1/2022 at 7:52 AM, spacemarine said:

Rzekomy łowca pedofilów

 

Że tak głupio spytam - co to ma wspólnego z pedofilią i tzw. łowcami?

W tym artykule nie ma o tym słowa - toteż nie musiałeś powielać tej kłamliwej propagandy.

 

Ot czubek, któremu odbija po alko zaatakował przypadkowego faceta.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.11.2022 o 08:13, tmr napisał:

Tzn.w ogóle mam spory dystans do działań tych ORMO-wców. Często to przedziwne zbieraniny udające służby. Stroje, "akcje", leczenie frustracji, taka zabawa i chęć dowalenia komuś. A efekty bywają różne. I nie raz "sie pomylilim". Wg mnie, jeśli tak zaangażowani są w pomoc dzieciom, powinni np. zebrać się tą wesoła czeredką i wyremontować pokoje w domu dziecka itd. 

Kiedyś w TV był program o jakimś nierobie, którego jedynym zajęciem było podszywanie się pod małe dziewczynki i "wabienie" pedofili.

 

Znajoma pracuje w domu dziecka i mówi że brakuje osób które by się zaopiekowały dziećmi. Bo tam są w różnym wieku dzieci i czasem trzeba niemowlaka wziąć na spacer z wózkiem albo zanieść  na badania. Kase wszyscy chętnie wyślą ale nikt nie chce oddać swojego czasu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.