Skocz do zawartości

Zapisujmy tu słynne cytaty kobiet ;)


Brat Jan

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Wewerka napisał:

Ja tam zawsze wiem co czuję. I tym m.in kieruję się w życiu.

Bynajmniej.

Urodziłam się kobietą i jestem nią w pełnym znaczeniu tego słowa. Co nie znaczy, @Zatarra, iż nie potrafię samodzielnie myśleć i wyciągać wniosków. Oraz żartować. Z siebie samej także.

 

Ależ koleżanko!

Ten temat jest w dziale męskim.

Dział kobiecy piętro niżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam swoją małą propozycję do dodania, tak spontanicznie wyszło:

 

3 godziny temu, Wewerka napisał:

Urodziłam się kobietą i jestem nią w pełnym znaczeniu tego słowa. Co nie znaczy, @Zatarra, iż nie potrafię samodzielnie myśleć i wyciągać wniosków. Oraz żartować. Z siebie samej także.

 

Wielu z nas doskonale zna i wie co z powyższego może wynikać:P

  • Like 1
  • Haha 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Chodzi o wykonanie testów na ojcostwo: 

"No cóż, gdyby facet nie miał żadnych przesłanek aby podejrzewać mnie o zdradę, pewnie byłoby to dla mnie jednoznaczne z zakończeniem związku. Nie toleruje braku zaufania w relacji."

"poziom zaufania w związku musi być naprawdę... W ogóle jakby nie ufać sobie i planować dziecko to naprawdę jakieś niepoważne jest."

"Byloby mi przykro, bo sama nie toleruję zdrad i poczułabym się, tak jakby mnie o zdradę posądzał oraz mi nie ufał. Seks po ślubie i tylko ze swoim mężem, innej drogi do niego nie ma w moim przypadku."

  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Kacperski napisał:

To tylko kolega 

 

Ot, tak mi się przypomniał cytat ;)

 

Geralt wiedział, że deklarację o bezpieczeństwie portali można było umieścić w tej samej przegródce, co twierdzenia: mój piesek nie gryzie, mój synek to dobry chłopiec, bigos jest świeży, pieniądze oddam najdalej pojutrze, noc spędziłam u przyjaciółki, na sercu leży mi wyłącznie dobro ojczyzny oraz odpowiesz tylko na kilka pytań i zaraz cię zwolnimy.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.