Skocz do zawartości

Zapisujmy tu słynne cytaty kobiet ;)


Brat Jan

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 2.11.2022 o 10:07, Mosze Red napisał:

"Rób co chcesz" - takim tonem, że wiesz, że jak podejmiesz decyzję niezgodną z tym co się uroiło w "musku" będzie ostra imba

 

Zachowałem na dysku właśnie MEM-a który pięknie obrazuje to co Ty napisałeś. Wersja dla tych którzy oglądali "Grę o Tron" i kojarzą scenę:

 

have-fun-all-night.jpg

 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Przed związkiem:
1 Kocham seks z Tobą! (Gdy z chłodną głową podchodziłem do demo)
2 Dla Ciebie mogę zostać nimfomanką (Przed związkiem w okresie demo)
3 Będę z Tobą zawsze, nawet jak Ci tą nogę utną. (Jak byłem po operacji i nie chodziłem pół roku, ale nadal nie chciałem z nią być)
5 Uwielbiam z Tobą nawet nic nie robić! - Wiadomo blabla
Niżej już w związku: 
6 Ty w ogóle nie jesteś spontaniczny!      (Gdy rozkręcałem biznes i wracałem po 15h) 
7 Mati też pracuje ciężko, a do tego jeszcze sam wykańcza im mieszkanie! - (Gdy psiapsi ma super faceta, a ja nie super xd)
8 Nie czuje do Ciebie już tego co wcześniej, coś we mnie pękło.   (Jak coś w niej pękło i przypuszczam, że znalazła więcej emocji gdzieś indziej ☠️ Nie, nie pękło to co macie na myśli uff :D) 
9 Udawałam, że się z Tobą dobrze czułam.    (Jak chwile po wspólnym urlopie się rozstaliśmy) 

10 Nie mam potrzeby się z Tobą widywać. - (tuż po rozstaniu jak jechałem spisać liczniki, pytałem czy będzie w chacie)
-  I wiele innych klasyków, które przeminęły z wiatrem.
 
Wszystkie od tej samej laski w kolejności wg zbiegu zdarzeń :D
 

Edytowane przez lorry
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.