Skocz do zawartości

Zapisujmy tu słynne cytaty kobiet ;)


Brat Jan

Rekomendowane odpowiedzi

"Rób co chcesz" - takim tonem, że wiesz, że jak podejmiesz decyzję niezgodną z tym co się uroiło w "musku" będzie ostra imba :)  

 

"Ty myślisz tylko o jednym" - próba wzbudzenia poczucia winy/ wstęp do shit testów, czy da się mieć w relacji to samo lub więcej dając z siebie mniej ;)

 

"Czemu nie jesteś taki jak (tu wstawić imię dowolnego beciaka, najczęściej wytresowanego przez jej psiapsiółkę)" - czemu ty nie robisz tego co sobie uroiłam w "musku"/ czemu nie dajesz się wytresować?

 

"A chłopak/mąż/narzeczony Gośki (lub dowolna inna psiapsiółka) kupił/ zapłacił/ zafundował......" - ja też chcę takie buty/torebkę/ pojechać na takie wakacje na twój koszt - zazdroszczę jej 😡

 

  • Like 14
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie poniższe teksty są autentyczne - na szczęście nie kierowane do mnie, ale potwierdzam wiarygodność źródłową ;)

 

Takie małe auto? Tu nawet fotelik nie wejdzie?! - staż związku ponad pół roku

A mój tata zawsze wszystkie pieniądze mamie oddawał, ja też tak chcę.

Lepszej nie znajdziesz.

Żadna cię nie zechce.

Dlaczego twój pies ciągle na mnie warczy, jak jestem u ciebie? - mądre zwierzę, BTW

Taki stary koń, a dalej gra w gry. Zająłbyś się czymś bardziej dla dorosłego!

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 hours ago, vodkas85 said:

Myślisz tylko o sobie.


Powiedziała kobieta, gdy po tygodniu pracy, odwiezienia jej do mechanika, spędzenia czasu z jej rodziną i wykonania dla niej innych rzeczy z listy "psich obowiązków" postanowiłeś spędzić trochę czasu po swojemu. :P 
 

4 hours ago, Mosze Red said:

"Czemu nie jesteś taki jak (tu wstawić imię dowolnego beciaka, najczęściej wytresowanego przez jej psiapsiółkę)" - czemu ty nie robisz tego co sobie uroiłam w "musku"/ czemu nie dajesz się wytresować?


Zazwyczaj po zebraniu czarownic, gdy konkurencja obczajona, strategie obrane, kłamstwa rzucone i przy najbliższej okazji trzeba się będzie pokazać nie tylko w najśliczniejszej sukience, ale też z najbardziej wytresowanym chłopakiem. 

Oczywiście wszystko w imię miłości. ;) 

Edytowane przez Peter Quinn
  • Like 4
  • Haha 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Marnujesz swój potencjał i czas !"

 

To jest mój ulubiony, który słyszałem często, od bardzo wielu pań. Typowe przypadki użycia :

-zamiast napierdalać pozycje w korpo, wolę spędzać czas na czytaniu książek, czy słuchaniu fajnych podcastów, majsterkując przy tym

-ślęcząc nad algorytmami HFT, książkami do tego, na analizach giełdowych - nie pochwaliłem się, czy i ile na tym zarabiam (wolę w cichości odkładać na emeryturę)

-zamiast wyjechać na 2 tygodnie wakacji rozrywkowych na egzotyczne plaże i hotele, wolę spędzić to na trzebieniu własnego lasu, porządkowaniu warsztatu, remontach, naprawach.

 

Każda z tych rzeczy sprawia mi większą frajdę i satysfakcję, ale nie są to rzeczy, którymi można się pochwalić przed psiapsi / rodziną.

Więc : "marnuję swój potencjał"

  • Like 9
  • Dzięki 2
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Co to za bajki dla dzieci oglądasz?!" - po tym jak oglądałem animację dla dorosłych "Walc z Baszirem". 

 

Jest pewna grupa kobiet dla których tzw filmy animowane, gry komputerowe, planszowe to zabawy dla małych dzieci 🤣

Edytowane przez Conrad
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Ty jakiś dziwny jesteś"

 

I mój faworyt - pokazywałem znajomej typa, z którym współpracuję, wybitnego mózgowca, bardzo młodego i obiecującego człowieka. Jej pierwsza uwaga?

"Widać, że nie rucha"

Oczywiście myliła się. :D Ale ona akurat obraca się w takim towarzystwie, w którym inżynierowie, technicy etc. to są jakieś mityczne stwory - ktoś mówił, że istnieją, ale dowodów nie ma. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, zychu napisał:

"Widać, że nie rucha"

Jaki piękny shaming ;) Paradoks, że najwięksi "postępowcy" bez skrupułów go stosują, jak ktoś nie pasuje do ich wafelkowej wizji świata.

 

To jest jeszcze dobre:

zdejmij to, po co to wisi, kompletnie nie masz gustu - w odniesieniu do: grafik/plakatów/proporczyków/obrazków i czegokolwiek innego, co śmiesz mieć na ścianach własnego mieszkania xD

Inne klasyki ;)

- pracujesz za dużo

- pracujesz za mało

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Obliteraror napisał:

 kompletnie nie masz gustu - w odniesieniu do:

 Mialem podobnie z kolorami ścian, które sam wybrałem i pomalowalem mój prywatny pokój.

Edytowane przez Brat Jan
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.