Skocz do zawartości

Alpha widow?


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 6.11.2022 o 17:34, Miszka napisał:

ZATEM w ciągu 4-rech lat 2 psychoterapie? Jedna psychoterapia potrafi trwać rok, dwa, czasem i trzy. 

 

Przed braniem antydepresantów chodziła do psychologa, później drugi raz w trakcie leczenia.

 

W dniu 4.11.2022 o 12:12, nowy00 napisał:

Dokładnie. 

Postawić panią na piedestale, traktować jak księżniczkę a pod koniec otrzymać kopa w dup* bo miś byłeś za dobry. 

BluePill, a jak. Nie Ty na pierwszym miejscu a kobieta. 

 

Staram stawiać siebie na pierwszym miejscu, często stawia mi jedzenie jak gdzieś jesteśmy, chce zwracać za paliwo. itp. Ostatnio ją podpuściłem i spytałem dlaczego tak mi jedzenie kupuje, a ona że za świetny seks i dużo orgazmów, zobaczy się co z tej mąki będzie. Lodzika też bardzo chętnie robi chociaż na początku musiała się nauczyć jak mi dogodzić, głębokie gardło aż jej łzy spływają. Było też coś takiego że wyszedłem z nią i jej pisapsiami, był temat seksów to powiedziała przy nich że mnie pierwszemu robi loda bez gumki nie czuje obrzydzenia miałem wielkie wtf jak to usłyszałem po co ona to mówi przy przyjaciółkach i się podniecała że mi krew nie przeszkadza jak ma okres nawet spore ilości. 

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ruchać obserwować za mocno się nie przywiązywać!

 

25 minut temu, Verdi napisał:

Było też coś takiego że wyszedłem z nią i jej pisapsiami, był temat seksów to powiedziała przy nich że mnie pierwszemu robi loda bez gumki nie czuje obrzydzenia miałem wielkie wtf jak to usłyszałem po co ona to mówi przy przyjaciółkach i się podniecała że mi krew nie przeszkadza jak ma okres nawet spore ilości. 

 

Możliwe że coś jej narzekają na swoje związki, a ona ma bad boy'a ruchacza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.11.2022 o 00:15, Alex76 napisał:

Jak dla mnie ta akcja pokazała tylko, że na tego typu zachowania było już za późno. Gdyby jej zależało i miała szacunek to nie wyrzucałaby tego do śmieci. W tym momencie nie było już żadnej ramy, a jedynie upartość, czego potwierdzeniem jest zbędna przepychanka. To już w zasadzie potwierdzenie końca, bo jej już nie zależało na tym, aby było Wam dobrze. Nic nie zyskałeś w ten sposób, bo jedynie zmusiłeś ją do pewnego zachowania. Sęk w tym, że ona sama powinna do tego dojść, zrozumieć i się pokajać. 

 

Nieprawda. Błędne założenie że kobieta jest świadomym, logicznym stworzeniem które rozważa zyski i ryzyka swoich decyzji i na tej podstawie podejmuje je racjonalnie. A tak nie jest. Kobieta podejmuje decyzje na podstawie emocji, które nią sterują na podstawie biologicznej. To nie jest żadna wada. Tak natura płcie wymyśliła i tyle. One wychowują dzieci i opiekują się nimi a my za to zdobywamy pożywienie i bronimy kobiet.

W skrócie można przyjąć że kobieta to małe, rozkapryszone dziecko, które robi tylko (i aż) tyle na ile pozwala mu system kar i nagród. Kolega postąpił dokładnie tak jak powinien postąpić.

Swoją drogą miałem całkiem podobny shittest kilka lat temu, i po prawidłowej reakcji już nigdy nawet się nie zbliżyliśmy do powtórki.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.11.2022 o 15:09, MarcineS napisał:

Nieprawda.

W dyskusji raczej zbyt odważne stwierdzenie, bo nie ma jednoznacznych dowodów.

 

W dniu 17.11.2022 o 15:09, MarcineS napisał:

Błędne założenie że kobieta jest świadomym, logicznym stworzeniem które rozważa zyski i ryzyka swoich decyzji i na tej podstawie podejmuje je racjonalnie.

Nie wybiega z nimi daleko w przyszłość - zgoda. Ale doskonale zdaje sobie sprawę z tego co ją czeka. Jest jak dziecko - mimo że wie, że robi źle i że rodzic będzie zły, to jednak to zrobi, bo chce zrobić coś po swojemu/dla siebie. Nie zmienia to faktu, że zna konsekwencje. Jest zatem od pewnego wieku w pełni świadomą istotą, chociaż oczywiście emocje wpływają na ostateczną decyzję.

 

W dniu 17.11.2022 o 15:09, MarcineS napisał:

W skrócie można przyjąć że kobieta to małe, rozkapryszone dziecko, które robi tylko (i aż) tyle na ile pozwala mu system kar i nagród.

W zdecydowanej większości przypadków system kar i nagród po pewnym czasie przestaje działać, co widać u nastolatków. Do tego każda osoba jest inna, więc podejście musi być inne, więc jeden stały system nie zadziała.

 

W dniu 17.11.2022 o 15:09, MarcineS napisał:

Kolega postąpił dokładnie tak jak powinien postąpić.

Uważam inaczej, co widać po tym, że ostatecznym wyniku - rozpadzie.

 

W dniu 17.11.2022 o 15:09, MarcineS napisał:

Swoją drogą miałem całkiem podobny shittest kilka lat temu, i po prawidłowej reakcji już nigdy nawet się nie zbliżyliśmy do powtórki.

To możliwe, ale co wtedy kieruje tą osobą? Zazwyczaj strach, a związek prędzej czy później i tak się psuje. M.in. właśnie z tego powodu, że "ale z niego uparty chuj". 

Edytowane przez Alex76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Nikt nie zauważył, że dziewczyna była w FWB, dużo to o niej mówi, ja szczerze po prawie rocznym związku z narcystyczną feministką, jedynaczką z daddy issues mam wyjebane na jakiekolwiek ratowanie księżniczki. Na końcu i tak dowiesz się jaki byłeś zły, jak bardzo byś się nie starał nie doceni cię, bo 80% dziewczyn myśli, że starania jej się należą, a ona nic w zamian nie musi robić. Szkoda nerwów, czasu, tego kwiatu jest pół światu, to że jej ojciec jest alkoholikiem jest już czerwoną flagą, ona nigdy nie będzie miała 100% zaufania do ciebie, zobaczysz, że kiedyś jak wybierzesz spotkanie ze znajomymi zamiast niej to będzie stękanie, że ona sama siedzi i jeszcze w ramach rewanżu wypierdoli sobie sama do klubu. Żeby ci za bardzo głowy nie zryła, ja polecam z autopsji zobaczyć jak się jej matka zachowuje względem ojca, pewnie jak jest alkoholikiem to traktuje go jak śmiecia i nie ma szacunku, hmmm, ciekawe jak będzie u ciebie kiedyś. Ile w ogóle jesteś z nią czasu?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Maciej45 napisał:

Nikt nie zauważył, że dziewczyna była w FWB, dużo to o niej mówi, ja szczerze po prawie rocznym związku z narcystyczną feministką, jedynaczką z daddy issues mam wyjebane na jakiekolwiek ratowanie księżniczki. Na końcu i tak dowiesz się jaki byłeś zły, jak bardzo byś się nie starał nie doceni cię, bo 80% dziewczyn myśli, że starania jej się należą, a ona nic w zamian nie musi robić. Szkoda nerwów, czasu, tego kwiatu jest pół światu, to że jej ojciec jest alkoholikiem jest już czerwoną flagą, ona nigdy nie będzie miała 100% zaufania do ciebie, zobaczysz, że kiedyś jak wybierzesz spotkanie ze znajomymi zamiast niej to będzie stękanie, że ona sama siedzi i jeszcze w ramach rewanżu wypierdoli sobie sama do klubu. Żeby ci za bardzo głowy nie zryła, ja polecam z autopsji zobaczyć jak się jej matka zachowuje względem ojca, pewnie jak jest alkoholikiem to traktuje go jak śmiecia i nie ma szacunku, hmmm, ciekawe jak będzie u ciebie kiedyś. Ile w ogóle jesteś z nią czasu?

 

Co do FWB z tego co wiem od jej przyjaciółki ona chciała być w związku z tym typem, a on nie mógł się zdecydować i dała mu ultimatum związek albo niech wypieprza bo nie będzie seksu, ani spotkań... + Chciała pomóc typowi w "depresji", wkręciła się a on ją traktował jak gówno

 

Ja nie jestem jej ratownikiem, ostatnio była u psychiatry i ma zmienione leki zobaczymy co z tego będzie. Jestem z nią pół roku, wakacje były zajebiste do czasu aż wróciła na studia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Verdi napisał:

 

Co do FWB z tego co wiem od jej przyjaciółki ona chciała być w związku z tym typem, a on nie mógł się zdecydować i dała mu ultimatum związek albo niech wypieprza bo nie będzie seksu, ani spotkań... + Chciała pomóc typowi w "depresji", wkręciła się a on ją traktował jak gówno

 

Ja nie jestem jej ratownikiem, ostatnio była u psychiatry i ma zmienione leki zobaczymy co z tego będzie. Jestem z nią pół roku, wakacje były zajebiste do czasu aż wróciła na studia. 

Na jakim w ogóle dziewczyna jest kierunku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

@Verdi pierwsze u kobiet nie ma czegoś takiego jak wdzięczność, zwłaszcza po czasie za zasługi rycerskie. 

drugie studia to samo miasto czy dojeżdża? 

Zapnij Pasy 

Z tym pytaniem wiąże się wyznanie o robieniu loda bez gumki, może być Diva.

 

Edytowane przez UrodzonyS
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa sytuacja.

Ogólnie wiadomo, że z BPD dobrze się pieprzy, ale źle żyje.

To, że koleżankom opowiedziała o lodzie to niezły social proof.

Nie zgłosiła się żadna z nich na spróbowanie?

 

Sumarycznie - jak zawsze:

Korzystaj. Nie wiąż się ani nie angażuj emocjonalnie.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.12.2022 o 13:17, UrodzonyS napisał:

drugie studia to samo miasto czy dojeżdża? 

 

 

 

Jedne studia w Krakowie

 

W dniu 23.12.2022 o 22:33, JoeBlue napisał:

To, że koleżankom opowiedziała o lodzie to niezły social proof.

Nie zgłosiła się żadna z nich na spróbowanie?

 

Myślę że mógłbym się odezwać, widać było że podjarane były tematem 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.