Skocz do zawartości

Obserwacja z podróży


Anonim84

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam Was Bracia siedząc w pięknym hotelu w Lublinie. Jadę dzisiaj pociągiem do tego miasta. Kilka razy mignął mi w czasie jazdy taki murzynek, ze 20 kilka lat, na głowie warkocze, ze 170 cm. Jedzie sam całą drogę, myślę coś się pOlki nie łapią? W końcu wysiadamy, a tu w drzwiach nasz hebanowy bohater wesoło szczebiocze z jakąś pOlką w jego wieku, z 6/10, wyższą od niego. Później minąłem ich pod dworcem, jak oboje stukali na telefonach dalej podjarani, zapewne wymieniali numery. Jednak nigdy nie lekceważ murzyna w Polsce.

 

W lecie jechałem autobusem nocnym, grupka kilku kolegów z wódką w tym mu lat, popijając wódkę. Siedzialem dosyć daleko od nich, ale widziałem że zaczynają gadac z jakąś babką, głównie mu lat. Coś tam, że wpadł do smoły jak był mały, dlatego taki ciemny. Pani była wyraźnie wkurzona, na chłopaka zdaje się, dali jej łyka pociągnąć. Wiecie po chwili jak to się skończyło? Mulat z panią i z wódką wysiedlili na przystanku, reszta kolegów pojechała dalej. Jak to się skończyło, możemy się domyślać.

 

I teraz ci ma powiedzieć taki gość jak ja, czy pewnie wielu z Was, zimne prysznice, siłownia, kawalerki, GPW, złoto i inne cuda, którym takie historie raczej się nie zdarzają?

Edytowane przez Anonim84
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Anonim84 napisał:

teraz ci ma powiedzieć taki gość jak ja, czy pewnie wielu z Was, zimne prysznice, siłownia, kawalerki, GPW, złoto i inne cuda, którym takie historie raczej się nie zdarzają?

Pierdololo dementololo.

Kto Ci każe to robić???

JEŚLI sam tego nie potrzebujesz to na uuuj bijesz pianę?

 

FACET ma być spójny w tym co robić!

JEŚLI jego PRYWATNY ŚWIAT jest wystarczająco* CIEKAWY NAD ZASOBNY to się dziunie** same pchają.

.....potem rozpocznie się gra KTO KOGO W GARŚCI MA!

 

* ++50% od samicy.

** pojęcie względne pomiędzy blacharnią vs koniną.  

 

Co blokowisko to inny wymiar UGIĘCIA.

 :)

 

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Anonim84 napisał:

Jednak nigdy nie lekceważ murzyna w Polsce.

 

 

To jeszcze nic.

Chyba ze trzy razy w życiu widziałem rudych, którzy się uśmiechali do panien, a one odwzajemniały! 

Nawet rozmawiali razem, a co potem? Wiadomo! 

 

Wniosek z tego taki, że jeśli idziesz ze swoją panną ulicą a z naprzeciwka zbliża się rudy murzyn, bierz kobietę na ramię i zwiewaj gdzie pieprz rośnie. 

Kto by potem rude murzynki chował. No kto??! 

 

  • Like 1
  • Haha 14
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I teraz ci ma powiedzieć taki gość jak ja, czy pewnie wielu z Was, zimne prysznice, siłownia, kawalerki, GPW, złoto i inne cuda, którym takie historie raczej się nie zdarzają?

 

Facet (Mulat, Murzyn) ma powodzenie i to wykorzystuje.  Co w tym złego?

A jak Ty nie masz szczęścia, to znaczy, że nie starasz się zbyt ciężko.  To nie jest wina tego faceta ani pOlek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To normalne u naszych kobiet. Byłem w różnych krajach, ale takiego szału na murzynów nie ma nigdzie na świecie. Mogą sobie latać za np Anglikami - bogatymi, zadbanymi, wysokimi. Ale wolą manletów z erasmusa. Mnie to osobiście nie interesuje, już wielokrotnie mówiłem że mnie polki nie interesują.

Patrz, obserwuj i wyciągaj wnioski.

  • Like 4
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Anonim84 napisał:

jak ja, czy pewnie wielu z Was, zimne prysznice, siłownia, kawalerki, GPW, złoto i inne cuda, którym takie historie raczej się nie zdarzają?


Jak masz ból dupy, to też wskocz do smoły jak jeden z bohaterów Twojej opowieści i też powtykasz.


Kolega właśnie zdradził Ci klucz do sukcesu. 
 

Nie wiem w czym problem.

Edytowane przez Kacperski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, manygguh napisał:

Autorze, spójrz na to z innej strony. Takie branie my mamy w Afrycę. Załóż sobie badoo, daj na lokalizację stolicę Kenii, Ghany albo Ugandy itp, napisz w opisie, że dopiero co tam przyjechałeś do stolicy i zobaczysz co się stanie 😉

 

To to ja wiem, bo sprawdzałem, i pełno dziewczyn tam mnie lajkowało i pisało pierwszych. To samo w Azji. No ale to jednak trochę wkurzające, że u siebie w kraju to wygląda tak słabo. :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Anonim84 napisał:

I teraz ci ma powiedzieć taki gość jak ja, czy pewnie wielu z Was, zimne prysznice, siłownia, kawalerki, GPW, złoto i inne cuda, którym takie historie raczej się nie zdarzają?

Że ma ból dupy. Serio.

Redpill w wydaniu forum robi sieczkę w głowach. Zwłaszcza w dziedzinie zagadywania do kobiet. Wejdzie taki na świezakownie, poczyta o borderkach i zaburzankach. 
I juz do kobiety nie podejdzie. A jak kobieta sama jakimś cudem podejdzie to  spanikuje bo na pewno ma złe zamiary. 
Sam nie podejdzie bo nie ma szczeny, miliona na koncie i całego shitu który "przyciąga kobiety" a za rogiem czeka jakiś Chad.

 

  • Like 4
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Chcni napisał:

Mokebe nawet nic nie musiał robić ;)

 

A widok p0lek z brudami w większym polskim mieście to standard.

No właśnie o to chodzi, niektórzy tu widzę myślą, że ci Mokebe mają bogate wnętrze i jasną duszę i to dlatego pOlki na nich lecą. :) Dziwi mnie takie pisanie na tym forum, myślałem że jak się tu jest, to już coś widzicie, jak to w Polsce wygląda. Śmieszy mnie to też jak nienajgorsza pOlka skacze nad Mokebe 170 cm w kapeluszu, którego poznała 5 minut wcześniej. Jakby to był Chad, 190 cm, naprawdę na poziomie to bym zrozumiał.

Edytowane przez Anonim84
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Anonim84 Chyba nie zrozumiałeś o co chodzi w red pillu. On nie jest o hejtowaniu tych, którym idzie, tylko o samorozwoju i maksymalizacji w 3 obszarach - looks, money, status.

Dlatego barbery, siłownie, gpw, kawalerki zawsze zaprocentują. Red pill jest skierowany do 90% facetów a nie do 10% chadów/ mulatów.

A co mnie interesuje, że jakaś łatwa lafirynda obciągnęła mulatowi. Dla mnie taka p0lka od razu była filtrowana flagami i żegnana kopniakiem, bo po co mi kula u nogi.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Anonim84 napisał:

No właśnie o to chodzi, niektórzy tu widzę myślą, że ci Mokebe mają bogate wnętrze i jasną duszę i to dlatego półki na nich lecą. :) DziDziwi mnie takie pisanie na tym forum, myślałem że jak się tu jest, to już coś widzicie, jak to w Polsce wygląda. Śmieszy mnie to też jak nie najgorsza pOlka skacze nad Mokebe 170 cm w kapeluszu, którego poznała 5 minut wcześniej.

Polak ma spełniać całą litanię wymagań, która z dnia na dzień rośnie. Jeśli kobieta jest zainteresowana i czuje pożądanie, to nie wymaga niczego i ciężko to zjebać. Mówię o początku znajomości. 

  • Like 5
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję podejść do tego nieco inaczej. Uzewnętrznić pogardę na twarzy i zająć się swoimi sprawami.

 

Mokebsy mają duże powodzenie, ale przez to nie szanują naszych witaminek. Mało to było przypadków, że naparzali bo zupa była za słona? Niejedna się na tym przejedzie, czego nie życzę. Ale.

 

Pamiętam, że od zawsze było mówione, jak to książęta bliskiego wschodu traktują białe kobiety, jakie ryzyko łączy się z poślubieniem takiego faceta i wyjechaniem z nim do jego ojczyzny. (Oczywiście to są dodatkowe emocje, więc trzymaj kieckę Gosia, ja go kocham! :D). Myślę, że rysuje się tutaj mocna czerwona flaga, by odpalić pannę, która lubiła/lubi taką rozrywkę, więc wykorzystaj to ;) 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Anonim84 napisał:

Kilka razy mignął mi w czasie jazdy taki murzynek, ze 20 kilka lat, na głowie warkocze, ze 170 cm

Czas na oldschoolowy kącik poezji klozetowej ;)

 

A ulicą idzie Murzyn

Taki mały z takim dużym

Za nim idą ładne panie

Zaraz zacznie się ruchanie

 

  • Haha 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jesteśmy przy tematyce podróżniczej, to ja opowiem wam o swojej podróży do Gdyni.

 

Słuchajcie, bylem po siłowni w Gdyni, polazłem sobie na mokra saune, co nie? I siedział tam taki typowy kurwa narodowiec, taki polaczek w morde jebany, wytatuowany cały i zaczął tam napierdalać, ze "o chłopaki ja to bym jakbym czarnucha zobaczył to bym go zabił nie?" no i wiecie i tak dalej. Napierdalał, ze nienawidzi kolorowych i tak dalej i tak dalej, ja sobie myślę, ja myślę sobie "tak? czekaj polaczku jeszcze zobaczymy".

No i słuchajcie, następnego dnia bylem z Mokebe na mieście w Gdyni, nie? Mokebe jest z Senegalu. I patrzymy ten narodowiec wychodzi rozumiecie, z Galaxy, z dyskoteki razem ze swoja dziewczyna (fajna dupa). Ja mowie "czekaj kurwa, zobaczymy teraz kto jest czarnuch!".

I było tak: zaszliśmy go od tylu, ja go powaliłem na ziemie, tą narodowską kurwę i go trzymam, nie? A Mokebe podszedł do jego panienki (fajna dupa jeszcze, jeszcze raz podkreślam). Ja trzymam tego narodowca i mowie "patrz kurwo co teraz będzie, patrz się na swoja zdzirę" nie? I wiecie, Mokebe nawet nic nie musiał robić, wyciągnął tylko swoja pałę ze spodni, a ta polka, jak to polka, zobaczyła czarna pałe, mokro jej się zrobiło i oddala mu się.

Słuchajcie, na tym pierdolonym polskim chodniku w Gdyni mu się oddała! A ten narodowiec którego trzymałem krzyczał "Jezu, kurwa, przestań mu ssać! Niech ci nie będzie tak dobrze z tym czarnuchem, proszę cię, przestań mu ssać, niee! Chociaż udawaj ze on cie gwałci, niech ci nie będzie tak dobrze z tym czarnuchem!" nie? No i Mokebe z nią skończył, spuścił jej się do ryja, do dupy, do nosa, no kurwa wszędzie jej się spuścił. Ja puściłem tego narodowca nie? I ten debil zamiast, nie wiem, pójść na policje czy coś, to tą dziewczynę zaczął napierdalać cegłami, no zabił ją w końcu i my usiedliśmy sobie na krawężniku z Mokebe, palimy blanta śmiejemy się z niego, a ten narodowiec kurwa się poderwał, w naszym kierunku skoczył, my się odsunęliśmy, ten wskoczył na jezdnie i rozjebała go ciężarówka, fajnie nie? Rozjechała go ciężarówka i zdychał i jeszcze patykami go kurwa tykaliśmy.

Mokebe się śmiał, ja się śmiałem i obaj poszliśmy potem na saune.

  • Dzięki 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, antyrefleks napisał:

Proponuję podejść do tego nieco inaczej. Uzewnętrznić pogardę na twarzy i zająć się swoimi sprawami.

Tylko potem nie jojczcie ze Polska to kraj ludzi którzy wyglądają jakby wyszli z kryminału i mieli ostatni dzień przepustki

  • Dzięki 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, manygguh napisał:

Autorze, spójrz na to z innej strony. Takie branie my mamy w Afrycę. Załóż sobie badoo, daj na lokalizację stolicę Kenii, Ghany albo Ugandy itp, napisz w opisie, że dopiero co tam przyjechałeś do stolicy i zobaczysz co się stanie 😉

No ja byłem w Kenii i laski wodziły wzrokiem... 

Co to zmienia że we mnie widziały bankomat a p0lki w murzynie widzą legendarną knage? 

W jednym i drugim przypadku jesteś potraktowany przedmiotowo... 

  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minutes ago, Gixer said:

No ja byłem w Kenii i laski wodziły wzrokiem... 

Co to zmienia że we mnie widziały bankomat a p0lki w murzynie widzą legendarną knage? 

W jednym i drugim przypadku jesteś potraktowany przedmiotowo... 

Jak mnie pytały czym się zajmuję, to pisałem że jestem bezrobotny i mam oszczędności na 2 tygodnie, a potem się zobaczy 😉 I nikt ode mnie nie uciekał. Dużo zależy od tego jak się tam człowiek wypozycjonuje. Dziewczyny są tam dość prostolinijne, więc odsiew następuje bardzo szybko. 

Edytowane przez manygguh
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MM_ napisał:

Większość białorycerskich Januszy taka jest, ale to ich sprawa.

Sam zaś polecasz by się do nich z mordy upodobnić. 


 

 

19 minut temu, bzgqdn napisał:

W północnej Afryce na badoo tez dupy same piszą i też nie było problemu wychaczyć kogoś na noc, mimo że cudzołóstwo karane jest tam rokiem więzienia ;)

Pisza bo widzą w Tobie męża i wizę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założyłem sobie konto dla testu na portalu randkowym z Filipin o nazwie filipinocupid :)

Tam dziewczyny same zagadują w dużej ilości. Zdarzyło się, że po kilku wiadomościach podają fb. 

 

P00lki interesują się tymi z Afryki. Już w większych miastach Polski np. Kraków czy Warszawa sam widziałem sporo takich par gdzie kobieta z Polski jest właśnie z Mokebe.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.