Skocz do zawartości

Obserwacja z podróży


Anonim84

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Pietryło napisał:

No już myślałem, że to ze mną coś nie tak:D To samo z azjatkami, jakoś przemawia do mnie tylko europejski typ urody.

 

A co do tematu to @Król Jarosław I i chyba wcześniej @DOHC słusznie zauważyli. Polki ciągną to murzynów, a sami murzyni wyglądają... jak wyglądają, ja rozumiem Włoch, Hiszpan, ale murzyn. Wstyd na cały świat z czym polskie kobiety się kojarzą innym narodom. I to też nie jest tak, że zagadany roześmiany murzyn wyrwie, często polki nienawidzą rodaków.

 

Dopóki szczupłe, to jeszcze jako tako ale potem...

 

Screen%20Shot%202017-10-05%20at%2012.27.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Pietryło napisał:

No już myślałem, że to ze mną coś nie tak:D To samo z azjatkami, jakoś przemawia do mnie tylko europejski typ urody.

 

A co do tematu to @Król Jarosław I i chyba wcześniej @DOHC słusznie zauważyli. Polki ciągną to murzynów, a sami murzyni wyglądają... jak wyglądają, ja rozumiem Włoch, Hiszpan, ale murzyn. Wstyd na cały świat z czym polskie kobiety się kojarzą innym narodom. I to też nie jest tak, że zagadany roześmiany murzyn wyrwie, często polki nienawidzą rodaków.

Co do azjatek i murzynek, też niezbyt mi się podobają poza jakimiś perełkami. Ale takie latynoski dla mnie są najbardziej atrakcyjne, arabki mniej ale też mi się podobają. 

 

Z nienawiścią do rodaków trudno się nie zgodzić, ale to moim zdaniem bierze się z ogromnych kompleksów i ojkofobii. Wystarczy spojrzeć ile mediów jest nastawionych antypolsko, takie programowanie i wbijanie do głowy od najmłodszych lat, że jest się gorszym narodem musi przynosić efekty. A jak wiadomo kobietami łatwiej jest manipulować, czego dowodzą chociażby ostatnie dwa lata plandemii. 

  • Like 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Libertyn napisał:

Nie do końca. 
W innej puli genów też lecisz na topkę.

Tak, ale dla nich mozesz być topką, bo:

9 godzin temu, Król Jarosław I napisał:

Jak tu ktoś słusznie zauważył p0lcie mogą mieć ogarniętego angola to wybierają brudasa z niskim IQ i brzydkiego

Coś jest na rzeczy inność > atrakcyjność

 

9 godzin temu, Miszka napisał:

Dla mnie np murzynki w żaden sposób nie są atrakcyjne.

Serio, zadna? Czarne mają bardzo szerokie spektrum urody, od bardzo ładnych do doslownie małp.

 

9 godzin temu, Pietryło napisał:

Wstyd na cały świat z czym polskie kobiety się kojarzą innym narodom. I to też nie jest tak, że zagadany roześmiany murzyn wyrwie, często polki nienawidzą rodaków.

Lata tresury i kompleksów, Polska jest be, jest 100lat za murzynami, a zachód jest super extra ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, bzgqdn napisał:

Coś jest na rzeczy inność > atrakcyjność

 

Tom coś się nazywa nasrane we łbie i zamiłowanie do rzeczy kontrowersyjnych nacechowanych seksualnie czyli kurestwo.

 

Gdyby inne też tak miały jeszcze bym się nad tym roztrząsał tak to zwyczajnie na to leje.

 

Przypominam, że jesteśmy wymieniani w światowej topce kurestwa kobiet.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Iceman84PL napisał:

Jednak nie ma co załamywać rąk Polacy mają w czym wybierać i nie muszą ograniczać sie do p0lek.

Za granicą też laski lecą na Chadów i w dodatku nie każda grzeszy urodą. Realnie zawsze jest skrajnie mały wybór jeśli szuka się konkretów. Białe kobiety mają bardziej eartościowe geny niż Murzynki, Azjatki a nawet Latynoski. 

 

13 godzin temu, Iceman84PL napisał:

Są rejony świata gdzie i biali mężczyźni są egzotyka dla kobiet tylko trzeba sie odważyć, pojechać i się przekonać.

Popularna pod tym względem jest Azja południowo-wschodnia czy Ameryka Południowa.

Niestety taki wyjazd dla egzotycznej baby to pogorszenie sobie standardów życia. Klimat jak w dupie diabła i orientalne choroby. Podróże dla wytrwałych zdrowotnie hardkorów. W krajach latynoskich do tego można dostać kosę lub zostać okradzionym jako samotny białas.

 

13 godzin temu, Iceman84PL napisał:

Co do naszych rodaczek to pokolenia straconych kobiet i tego zepsucia w ich łbach nie da się cofnąć.

No ogólnie stracone pokolenia niezależnie od płci, z powodu ginocentryzmu i antagonizowania światopoglądowego.

 

13 godzin temu, Iceman84PL napisał:

Przyjdzie dzień, że jedna z drugą księżniczka obudzi się z rękami w nocniku i wtedy do nich dotrze jak zmarnowały swoje najlepsze lata

na karuzeli kutang, zabawach.

Nie dotrze, kobiety przeważnie mają mindset małego dziecka. Zero odpowiedzialności, roszczeniowość, brak refleksji. Jak już to wina i tak pójdzie na płęć męską. Coraz więcej kobiet nie chce dziecka i bardziej szanuje zwierzaka niż mężczyznę. One w głowie dopiero na emeryturze zrozumią, że ich czas się skończył.

 

13 godzin temu, Iceman84PL napisał:

 

 

@Król Jarosław I to ciekawe, bo atrakcyjnych i popularnych Polek w branży filmów dla dorosłych tyle co kot napłakał. No, ale może takie porządne, że one to nie za kasę, lecz z prawdziwej miłości do orientu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Pietryło napisał:

murzyni wyglądają... jak wyglądają, ja rozumiem Włoch, Hiszpan, ale murzyn. 

Po Lublinie chadza sporo czarnych, o których nigdy bym nie powiedział, że źle wyglądają. Nawet jeżeli nie są atletycznie zbudowani, to dbają o siebie, o ubiór. Nie garbią się, krok mają sprężysty. Jeżeli jeszcze mają obycie towarzyskie, to daje im na starcie ogromną przewagę nad polskimi piwniczakami.

Sorry, chłopaki, ale gdybyście byli pewni siebie i mieli jakie-takie powodzenie z kobietami, to nie traktowalibyście czarnych jak podludzi, ale jako potencjalną konkurencję, z którą da się wygrać.

Też uważam, że należy na różne sposoby ograniczać obcym możliwość dobierania się do 'naszych' kobiet (pisałem o tym w kontekście szerszym, ogólnospołecznym), ale w pierwszej kolejności te kobiety powinny widzieć, że miejscowi mężczyźni są po prostu atrakcyjniejsi. Ewentualnie - jak to ładnie wyjaśniał kolega @absolutarianin - lokalna logistyka powinna ograniczać im możliwość puszczenia się. W Italii zapewne jest to łatwiejsze niż w zdegenerowanej Polszy.

 

A jednemu koledze z Afryki nagoniłem żonę. Polkę. Tak.

Taki alfons ze mnie.

Edytowane przez zychu
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, zychu napisał:

A jednemu koledze z Afryki nagoniłem żonę. Polkę. Tak.

Taki alfons ze mnie.

 

Będzie coś z tego dla nas ? Tańsza ropa i kauczuk ? :P

 

Serio to mnie wkurwia zmarnowany potencjał z tych i owych relacji, nawiązywanych w okresie PRL.

Tylu "bratnich studentów" z obszaru wpływu sowietów u nas gościło.

Czy Afryka czarna, czy kraje arabskie, Libia, Irak, Azja - Wietnam, Chiny, etc.

I poza okresowymi kontraktami dewizowymi na budownictwo, i małą diasporą z Wietnamu, co daje jakąś tam wartość dodaną - jeden wielki CHUJ z tego został po transformacji.

Pozrywano wszystkie relacje biznesowe, na życzenie tzw. "zachodu", oczywiście z troski tego zachodu o dobro Polski.

A tu trzeba było tych wszystkich Mokebe przesiać i polonizować - metodą amerykańską.

Niech się relacje rozwijają, i miejmy z tego biznesy, a tu taki chuj - nie, robimy kolejne konferencje antyirańskie, a USrael nadal grozi pałką wrobienia Polaków w holokaust i odszkodowań.

Nie mam kurwa sił do tego tępego narodu, i niekoniecznie do prostych chłopów, a bardziej do tych "aspirujących".

 

Zaś co do samych relacji - spoko to jest, o ile jest to ogarnięty jakiś murzyn, i są dobre plany na przyszłość.

Gorzej jak mamy modne relacje w typie słynnego mema z "Magda, jak wspaniały jest mój czarny chłopak gdy spodziewamy się dziecka (rok później) jak to jest być samotną matką".

 

Pamiętam niedawną wypowiedź takiego arabskiego imama, który wyjaśniał, dlaczego ZEA, Saudowie, Egipt, etc, nie zatrzymują u siebie "uchodźców", i drwił z europejczyków - te kraje po prostu eksportują do Europy własne śmieci ludzkie. Własnych kryminalistów, leni, fanatyków - oni ich do Europy eksportują jako "uchodźców", a europejczycy ich przyjmują.

No i takich Simonów Moli p0lki często hołubią.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.11.2022 o 14:01, Miszka napisał:

Dopóki szczupłe, to jeszcze jako tako ale potem...

Potem to i biała przestanie się podobać;)

 

W dniu 4.11.2022 o 18:01, Chcni napisał:

Co do azjatek i murzynek, też niezbyt mi się podobają poza jakimiś perełkami. Ale takie latynoski dla mnie są najbardziej atrakcyjne, arabki mniej ale też mi się podobają. 

 

Z nienawiścią do rodaków trudno się nie zgodzić, ale to moim zdaniem bierze się z ogromnych kompleksów i ojkofobii. Wystarczy spojrzeć ile mediów jest nastawionych antypolsko, takie programowanie i wbijanie do głowy od najmłodszych lat, że jest się gorszym narodem musi przynosić efekty. A jak wiadomo kobietami łatwiej jest manipulować, czego dowodzą chociażby ostatnie dwa lata plandemii. 

No w sumie wspomniałem o europejskim typie urody, ale faktycznie latynoski i arabki też mogą się podobać. Tylko zaznaczam, że jestem "ptysiem", na żywo kilka razy widziałem azjatke, arabke... więc w większości oceniam zdjęcia, nie jestem światowcem. No ale wiem, że murzynki w ogóle mi nie podchodzą, naprawdę są przypadki nie liczne np. Lupita Nyong'o, nie długo będzie można ją zobaczyć w "Black Panther", ale wiadomo to jest topka.

Tak, winił bym tutaj media i ogólny przekaz, wbijanie kompleksów, nie tylko kobietom. Gdzieś nawet czytałem o tym, że upodobania kobiet kreują media, tyczyło się to nawet wzrostu, wiec co za problem wbijać w danym narodzie niechęć do rodaków, zresztą nie wiem... Tak tylko głośno myślę.

 

6 godzin temu, zychu napisał:

Po Lublinie chadza sporo czarnych, o których nigdy bym nie powiedział, że źle wyglądają. Nawet jeżeli nie są atletycznie zbudowani, to dbają o siebie, o ubiór. Nie garbią się, krok mają sprężysty. Jeżeli jeszcze mają obycie towarzyskie, to daje im na starcie ogromną przewagę nad polskimi piwniczakami.

Sorry, chłopaki, ale gdybyście byli pewni siebie i mieli jakie-takie powodzenie z kobietami, to nie traktowalibyście czarnych jak podludzi, ale jako potencjalną konkurencję, z którą da się wygrać.

Brak garba i sprężysty krok? Może, czady murzyńskie przyjeżdżają i się bawią, maja kasę? Nie wiem, pewnie masz rację. Tak jak spojrzę na siebie z dystansem to dał bym sobie 6/10, ale z potencjałem na znacznie więcej no i pamiętam akcje z 2014 jak jeszcze z moja byłą na wakacjach bywałem. Siedzimy sobie w wodzie, wiadomo ludzie w okół i wchodzi jakiś ciapuch, gruby, stary, a wtedy ówczesna moja wpatrzono w niego jak w obrazek. No gość z aparycją wieprza, nawet po mordzie, jedyne co to gęste czarne włosy, a ja młody, miałem wtedy z 23 lata, szczupły, no a jak szczupły to i docięty no i co nigdy tak nie spojrzała na mnie. Wtedy to zlałem, ogólnie długa historia bo i tak z nią zerwałem po powrocie...

6 godzin temu, zychu napisał:

A jednemu koledze z Afryki nagoniłem żonę. Polkę. Tak.

Taki alfons ze mnie.

Nooo to niezła "lokalna logistyka" :D

 

Ogólnie jak czytam o jakimś zasysaniu genów, egzotykach... to aż mi się bebechy dźwigają. Dobrze, że powoli coraz bardziej mnie to wszystko przestaje obchodzić i zaczynam po protu tylko dbać o "swoje podwórko".  

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Pietryło napisał:

wchodzi jakiś ciapuch, gruby, stary, a wtedy ówczesna moja wpatrzono w niego jak w obrazek. No gość z aparycją wieprza

Aj, kobiet nie zrozumiesz, gdybym miał takie rzeczy rozkminiać, to by mnie łeb bolał. Najwidoczniej coś na poziomie biologicznym zaskoczyło, to chyba najprostsze wytłumaczenie. Moja niedoszła himalajka też kiedyś zobaczyła jednego dużego murzyna. Spojrzałem tylko na nią, i wiedziałem, że coś zatrybiło, że w tamtej chwili pewnie myślała tylko o tym, jak by z nim było. 

No i co? Ja też czasem spojrzę się na obcą kobietę, zgrzeszę myślą (ale nie uczynkiem), po czym wrócę do swojego życia. Nie mogę mieć nikomu za złe, że ma niegrzeczne myśli na widok czarnego. Nie wiemy, co komu siedzi w głowie, i nie zadręczajmy się tym. 

Mogę tylko mieć za złe, gdy myśli przejdą w czyn.

4 godziny temu, Pietryło napisał:

Nooo to niezła "lokalna logistyka" :D

Chłop był w porządku, żaden ruchacz z erazmusa. Kobita też była ok, no to sparowałem ich. :)

Nie narzekają. :) No i to nie jest to samo, co przypadkowa biała z przypadkowym czarnym, który namawia ją, aby mu obciągnęła, jeżeli "black lives really matter".

Edytowane przez zychu
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, zychu napisał:

Ja też czasem spojrzę się na obcą kobietę, zgrzeszę myślą (ale nie uczynkiem), po czym wrócę do swojego życia. Nie mogę mieć nikomu za złe, że ma niegrzeczne myśli na widok czarnego. Nie wiemy, co komu siedzi w głowie, i nie zadręczajmy się tym.

No oczywiście, że tak. Jak choro to nie zabrzmi to, pomimo tego, że mam żonę i tak oglądam się za kobietami gdy gdzieś wychodzę, na oglądaniu się kończy, to jest za darmo. Tak to z nami homo sapiens jest, ktoś/coś dał nam rozum i wolę, ale zapomniał/nie chciał/nie potrzebował usunąć zwierzęcego pierwiastka;)

 

Też myślę, że nie ma co rozkminiać tego wszystkiego i rozbijać na atomy, może moje nastawienie się zmieni, ale obecnie moje ustosunkowanie do życia to robić swoje i zejść w nadziei, że po wszystkim będzie ciemność i nic, koniec, niebyt... choć znając moje szczęście znowu reinkarnuje w jakiś syf:D

Edytowane przez Pietryło
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewidentnie, ciągnie ich do ,,inżynierów" z Afryki :D Mi osobiście czarne kobiety, nie podobają się. U p0lek często fascynacja czarnymi ludźmi wynika, z pogardy do naszych mężczyzn. Po drugie kobieta często woli mieć murzynka flepiarza, aniżeli bardziej postawionego i inteligentniejszego Polaka, który ma wyższy status społeczny od Bambo. Podobnie z ciapatymi. Niedawno temu, gadałem z sąsiadem i opowiadał mi, że jego kuzyn powiesił się, bo jego ,,żonka" zostawiła go dla araba.... 20 lat starszego od niej. Mąż, jak to często niestety bywa, zapierdalał na rodzinkę, pracując w Niemczech jako spawacz, a ona w tym czasie bawiła się z arabuskiem. Sąsiad mówił, że ona już w czasach szkolnych przejawiała naturę ladacznicy, ale niestety jego kuzyn miał inną ,,mapę życia, związków itd" w głowie i skończyło się to źle, dla niego. Blue pill popycha mężczyzn do spraw ostatecznych, choć mógł dalej żyć :/

  • Like 4
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.11.2022 o 23:26, bzgqdn napisał:

Nazwij mnie K.rwą, ale.mi też się podobają niektóre egzotyczne dupy 🤣

 

 

Niektóre widzisz. To normalne. Ale ten temat jest o tym, że wiele pOlek poleci na wszystko co ciemne, o niskim SMV nawet, a żywi nienawiść i pogardę do Polaków. 

 

A tak z innej beczki, to jestem już w domu, w Lublinie odniosłem wielki sukces i jestem bardzo dumny z siebie. :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Anonim84 napisał:

Niektóre widzisz.

No każdy ma swoje standardy, jedni wyższe inni niższe.

Nie wydaje mi się żeby lecialy na wszysko co ciemne, raczej jak widuje czerno białe pary to oni nie wyglądają jal Quasimodo.

Ważne chyba żeby też oddzielić LTR od zwykłego ruchania. Większość z nich raczej nie planuje przyprowadzić go do domu i przedstawić rodzicom - więc nie patrzą na SMV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.