Skocz do zawartości

Tylko 28% mężczyzn w Polsce ma prawidłową masę ciała


TomZy

Rekomendowane odpowiedzi

Jako jeden z 28% niestety nie uważam tego za zaskakujące. Mało mężczyzn je zdrowo. Wystarczy spojrzeć na zakupy mężczyzn w sklepach spożywczych. Dzięki dobrej diecie, można mieć w miarę dobrą sylwetkę z małą ilością ćwiczeń fizycznych. Przynajmniej ja wolę taki wariant.

 

Dobrą diagnozą (nie)dbałości o zdrowie, byłoby sprawdzenie odpowiedzi dosłownie na dwa pytanie. (1) Czy wiesz, czy należy unikać tłuszczy nasyconych, czy nienasyconych? (2) Jeśli tak, czy kierujesz się powyższym, kupując dla siebie jedzenie?

 

O węglowodanach, w tym cukrach prostych, wie każdy, o powyższym niekoniecznie.

Edytowane przez harel.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.11.2022 o 11:21, TomZy napisał:

Dzisiaj przeczytałem artykuł

Prosta dobra rada - nie czytaj internetu... Internet to teraz taki syf i wysyp toksyczności i jakiś qrwa z dupy wyjętych populizmów i wysrywów przegrywów, feministek i innego gówna...

 

7 godzin temu, nowy00 napisał:

Jeszcze te z body positive uważają się za miss

Ale czym się przejmujesz? To że ona myśli że będąc lochą jest sexy? Życie weryfikuje i tyle. Faceci nie lubią brzydkich i grubych kobiet. 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Ramaja Awantura napisał:

 

Ale czym się przejmujesz? To że ona myśli że będąc lochą jest sexy? Życie weryfikuje i tyle. Faceci nie lubią brzydkich i grubych kobiet. 

 

Nie przejmuje się :) 

Znajdą się desperaci, widząc super komentarze na Dz czy fotka pl jakie kobiety z nadwagą otrzymują. 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.11.2022 o 12:08, teddy1 napisał:

I kolejny waznybczynnik to sen - trzeba dać ciału się zregenerować. 

 

Tu nawet nie chodzi o regenerację. Po prostu jak jesteśmy nie wyspani, mamy wysoki kortyzol. Organizm "myśli" no kryzys idzie, ciężkie czasy zatrzymam tłuszcz. Ja byłem w szoku, że zacząłem kiedyś chudnąć tylko od regularnego kładzenia się wcześnie do łóżka. 

 

Diety, piramidy to zwykle pomysły, na ukierunkowanie na odpowiednie tory. No bo jak ktoś powie jedź ogólnie mniej, trochę więcej białka, dużo więcej warzyw i mniej cukrów - no to za proste to się wydaje - a tak naprawdę to jest podstawa większości diet. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.