Skocz do zawartości

Jak 9-10/10 potrafiła zniszczyć życie, jaką moc ma uroda, a do tego dlaczego nigdy takiej nie odmawiać seksu choćby nie wiem co się działo


Rekomendowane odpowiedzi

Nie oczekiwałem takiego odzewu. Nie wiem co powiedzieć. Nie mam pretensji, czytam Was latami, ale to jakieś dziwne jest... Nie ma żadnego trolla, może jestem zagubionym człowiekiem. Mezczyzna, gdzie szuka tu dobrego słowa, troche to przykre, no ale coz, jejku, latami Was czytam i wydaliscie sie okej...

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, pawelwielo napisał:

Obraz tego tematu, to Typowa Jebana Polska, Komuna, Rozbiory, Piwo przez kompem. Porażka. Marek popracuj bo wartościowi ludzi chodź są przegrańcami to będą dalej.

 

 

Ci przegrańcy w pół godziny niszczą ego, jakieś randomy z neta, niebywałe.

 

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, pawelwielo napisał:

Nie oczekiwałem takiego odzewu. Nie wiem co powiedzieć. Nie mam pretensji, czytam Was latami, ale to jakieś dziwne jest... Nie ma żadnego trolla, może jestem zagubionym człowiekiem. Mezczyzna, gdzie szuka tu dobrego słowa, troche to przykre, no ale coz, jejku, latami Was czytam i wydaliscie sie okej...

 

Jesteś pewnie spoko ziomek, za dużo emocji, po prostu nam dziadom już tylko zostało się śmiać z tego świata klaunów gdzie kobity robią co chcą, to oznaka bezradności w tym kraju. Weź dobrego adwokata i staraj się o widzenia z dzieciakiem, wyluzuj. Za tydzień jak sam przeczytasz swój tekst to tez będziesz się śmiał.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, spacemarine napisał:

Jesteś pewnie spoko ziomek, za dużo emocji, po prostu nam dziadom już tylko zostało się śmiać z tego świata klaunów gdzie kobity robią co chcą, to oznaka bezradności w tym kraju. Weź dobrego adwokata i staraj się o widzenia z dzieciakiem, wyluzuj. Za tydzień jak sam przeczytasz swój tekst to tez będziesz się śmiał.

Dzięki, no tak, jestem zwykłym prostym facetem, a rzucili się na mnie jak Hieny, Marek, Mosze, takim zachowaniem tylko odtracacie, jak z Mosze pogadam to moment bedzie wiedział kim jestem, ale Oni nie mysla, tylko jak dzicz sie zuja "bo ma" a nie rozumieja co ja moge czuc, co kurwa ? kazdzy z was za synem nie plakal ? za dupa ? ja sram na dupe ? wole za Synem plakac ? kurwa mac. zadnego slowa tego nie wyraza, ale wiekszosc z zawisci zabije.

Edytowane przez pawelwielo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, pawelwielo said:

Piszę bo ciągle mną emocje targają, prosty przykład, każdy z Was z Szacunkiem widzi tu pieniądze, a nie widzi czegoś innego. Właśnie tak mnie ona widziała. Pieniądze.

 

Nie ma w tym nic złego, ale żeby mieć kobietę na stałe potrzeba nieco więcej niż samych pieniędzy 

  • Like 1
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie ochłoń, życie jest zbyt krótkie na dramy, dystans do siebie.

Jutro jest nowy tydzień, krok po kroku zacznij ogarniać, my się śmiejemy nie z Ciebie tylko co napisałeś, a każdemu nawet tutaj nie raz dostało się w pięty, dlatego to najlepsze forum :)

 

Jak pogadasz z adwokatem to daj znać.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, spacemarine napisał:

Panie ochłoń, życie jest zbyt krótkie na dramy, dystans do siebie.

Jutro jest nowy tydzień, krok po kroku zacznij ogarniać, my się śmiejemy nie z Ciebie tylko co napisałeś, a każdemu nawet tutaj nie raz dostało się w pięty, dlatego to najlepsze forum :)

 

Jak pogadasz z adwokatem to daj znać.

Dzięki :) to miłe, jesteś chyba w tym topicu Najnormalniejszym :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, SamiecGamma napisał:

 

Znam co najmniej kilka podobnych przypadków, dlatego jestem w stanie uwierzyć, że historia nie jest zmyślona... Tzw. zawód-syn albo zawód-córka - to się zdarza nie tylko w filmach... 

No spoko, ja tam tego nie kwestionuję.

 

Piszę jedynie, że jego styl życia nie idzie w parze z byciem ojcem.

A to kogo wybrał na matkę swojego dziecka też wiele o nim mówi.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minutes ago, pawelwielo said:

Mam w chuj dobre serce i wyszedlem na wiadomo kogo, mam hajsa stale tez, mam agresje, ide siedziec i tak wkolko.

 

Potrzebujesz znaleźć dobrego coacha, kogoś kto pomoże Ci opanować emocje oraz wyrażać swoje zdanie tak, aby nie krzywdzić kobiety. Wystarczy że a) to co robisz robisz również rzeczywiście dla jej dobra b) ją o tym odpowiednio poinformujesz. Jeżeli zadbasz bardzo o zdrowie oraz sylwetkę to jest szansa że następne dziecko będzie chciała mieć również z Tobą, potrzebujesz więc też dobrej diety. A na koniec będziesz musiał się bardzo dobrze zastanowić co oznacza dla Ciebie bycie ojcem, bo w aktualnym stanie "będzie żyć wg moich zasad" (xD) bardzo kiepsko widzę jego satysfakcję z takiego stanu rzeczy, takie mechaniczne ojcostwo bez więzi emocjonalnej jest bardzo dla dziecka niekorzystne. 

 

Wgl z takich klimatów a nie słyszał żeby uważać bo życiowy parkiet bywa śliski? Niczego Wojtek nie nauczył co

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, slusa napisał:

 

Potrzebujesz znaleźć dobrego coacha, kogoś kto pomoże Ci opanować emocje oraz wyrażać swoje zdanie tak, aby nie krzywdzić kobiety. Wystarczy że a) to co robisz robisz również rzeczywiście dla jej dobra b) ją o tym odpowiednio poinformujesz. Jeżeli zadbasz bardzo o zdrowie oraz sylwetkę to jest szansa że następne dziecko będzie chciała mieć również z Tobą, potrzebujesz więc też dobrej diety. A na koniec będziesz musiał się bardzo dobrze zastanowić co oznacza dla Ciebie bycie ojcem, bo w aktualnym stanie "będzie żyć wg moich zasad" (xD) bardzo kiepsko widzę jego satysfakcję z takiego stanu rzeczy, takie mechaniczne ojcostwo bez więzi emocjonalnej jest bardzo dla dziecka niekorzystne. 

 

Wgl z takich klimatów a nie słyszał żeby uważać bo życiowy parkiet bywa śliski? Niczego Wojtek nie nauczył co

Wiem o co chodzi, ale ona prowokowała, pokaż, pokaż, ale to mądre co o napisałeś. Dziękuje Ci. Wiem że (nie to ze jestem skromny) jedna z najlepszych partii z miasta, a Twoje słowa sa motywujace, tylko ze z milosci do nienawisci jest bliska granica, a jestem wrogiem i chca mnie zamknac, mialem juz zawiasy, juz siedzialem, juz  to i tamto, a jej stary nie moze zniesc ze jej coronia z takim jak ja...

Teraz, pawelwielo napisał:

Wiem o co chodzi, ale ona prowokowała, pokaż, pokaż, ale to mądre co o napisałeś. Dziękuje Ci. Wiem że (nie to ze jestem skromny) jedna z najlepszych partii z miasta, a Twoje słowa sa motywujace, tylko ze z milosci do nienawisci jest bliska granica, a jestem wrogiem i chca mnie zamknac, mialem juz zawiasy, juz siedzialem, juz  to i tamto, a jej stary nie moze zniesc ze jej coronia z takim jak ja... (nie moge Ci dac lajka nie wiem czemu)

 

5 minut temu, ManOfGod napisał:

No to nieźle się przed nią kryłeś 😅

 

13 minut temu, spacemarine napisał:

Wy się śmiejecie z nowego kolegi, jak mosze wjedzie to ustawi Was do pionu

 

200w.webp?cid=ecf05e47s568cc4d8jrqfmqvj9

 

Ciągle cisza co mu tyle zabiera czasu?

 

giphy.webp?cid=ecf05e47qjv895k65beo58q29

akurat Mosze to kumaty jest...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak słyszę słowo coach to dostaje wysypki, w większości ci goście doją ludzi i wpędzają w większe problemy, może jakiś dobry psycholog to prędzej, tylko żadnej psychoterapii bo wielu ludzi żałuje. Po prostu by doradził wysłuchał i lepiej by ogarnął, poszukałbym tutaj na forum czy ktoś nie poleca z Twojej okolicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, pawelwielo napisał:

Mezczyzna, gdzie szuka tu dobrego słowa, troche to przykre, no ale coz, jejku, latami Was czytam i wydaliscie sie okej...

 

 

Nie dobrego słowa tylko pogłaskania po główce jak to było przez całe życie, a tu krytyka weszła, kto by się spodziewał

 

.

Godzinę temu, pawelwielo napisał:

Mosze Red  weź rozgoń towarzystwo bo to jakaś komedia, chce dobrze, a wychodzi źle. I dlatego czymś takim forum odpycha, na żywo mozemy porozmawiac, nr pesel, nip, nie wiem co chcesz.... porazka.

 

MAMOOOO, TATOOOO !!!!!!

 

 

  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, pawelwielo napisał:

Dzięki, no tak, jestem zwykłym prostym facetem,

 

Który chwilę wcześniej chwalił się ile to ma aut i ile one są warte.

 

Bo całe życie tak robiłeś, otaczałeś się ludźmi którzy widzieli Cię przez pryzmat pieniędzy. Kobietę też sobie taką znalazłeś i wpakowałeś się na minę, ograła Cię.

 

Po pierwsze, opanuj emocje.

Po drugie, przestań oceniać i wartościować ludzi wokół przez pryzmat pieniędzy.

 

Jak przez to przejdziesz wtedy przyjdzie czas aby na chłodno ocenić sytuację i znaleźć sposób jak ułożyć sobie stosunki z matką Twojego dziecka.

 

I ważne - nie zaniedbuj biznesu!

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Marek Kotoński zmienił(a) tytuł na Jak 9-10/10 potrafiła zniszczyć życie, jaką moc ma uroda, a do tego dlaczego nigdy takiej nie odmawiać seksu choćby nie wiem co się działo
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.