Skocz do zawartości

Jak 9-10/10 potrafiła zniszczyć życie, jaką moc ma uroda, a do tego dlaczego nigdy takiej nie odmawiać seksu choćby nie wiem co się działo


Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Kacperski napisał:

Boże strzeż Polskę przed takimi „przedsiębiorcami” jak autor tego posta.

 

Kurwa czytać się tego nie da…

Dla mnie to jakies chore :) pajac robi dziecko i sad wyznacza co 2 tygodnie widzenie hahah sad to chuj, do sadu to ida nieudaczniki i spoleczniaki, albo szmata z Toba mieszka i wychowuje, a jak nie to dowidzenia, jej nowym tata sa alimenty.

1 minutę temu, pawelwielo napisał:

Dla mnie to jakies chore :) pajac robi dziecko i sad wyznacza co 2 tygodnie widzenie hahah sad to chuj, do sadu to ida nieudaczniki i spoleczniaki, albo szmata z Toba mieszka i wychowuje, a jak nie to dowidzenia, jej nowym tata sa alimenty.

PS: no niestetty jak ktos umie patrzec na matke swego dziecka kotra rucha sie z innym to chyba ma problem z glowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minutes ago, pawelwielo said:

tylko ze z milosci do nienawisci jest bliska granica, a jestem wrogiem i chca mnie zamknac, mialem juz zawiasy, juz siedzialem, juz  to i tamto, a jej stary nie moze zniesc ze jej coronia z takim jak ja

 

Powinieneś

1. Dobrze się zastanowić, oraz naszykować listę rzeczy, przez które ona ostatnio cierpiała z Twojej strony

2. Pojechać do niej, i poprosić o 5 minut rozmowy 1 on 1, w miejscu gdzie jest dobrze widoczna z domu, ale macie na tyle prywatności aby nie było Was słychać

3. Poinformować ją, że 

- xyz zrobiłeś źle, jesteś świadomy tego że ją to zabolało, oraz że powinieneś był się zachować tak, aby rozwiązać dany problem bez powodowania niepotrzebnego stresu z jej strony (tak wiem, jest potrzebny w związku, ale bez przesady) 

- jest to Twój syn, i jako że zależy Ci aby go dobrze wychować, chciałbyś mieć najwięcej do powiedzenia. Wiesz jednak (i lepiej żebyś rzeczywiście to wiedział a nie tylko nawijał makaron), że masz w tym braki, jesteś na tyle dojrzały aby się do tego przyznać (jw), oraz chcesz nad tym pracować. 

- jesteś dostępny pod xyz numerem telefonu, i jeżeli czegokolwiek potrzebuje (pieniędzy, ale też ogólnie pomocy z dzieckiem), to jesteś dostępny, bez spin oraz niepotrzebnych tekstów z Twojej strony, jeżeli zaczniecie się tam kłócić, będziesz ucinał rozmowę. Ten kanał jest czysto organizacyjny 

4. Życzyć dobranoc i nie ruszać jak wieśniak z piskiem opon : p 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje wszystkim przestać udzielać się w tym poście ponieważ autor ma rozdwojenie jaźni lub jest pod wpływem jakiś środków.

 

Staremu chłopowi chcecie tłumaczyć, że jak zrobił dzieciaka to ma obowiązek go kochać i robić dla niego jak najlepiej?

 

Autorze, czego tutaj oczekujesz? Poklasku czy wyrazów współczucia.

 

To co wypisujesz nie trzyma sie kupy i zalatuje trolem.

 

Na tym forum nie powinno być miejsca dla takich odklejenców jak ty…

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Kacperski napisał:

Boże strzeż Polskę przed takimi „przedsiębiorcami” jak autor tego posta.

 

Kurwa czytać się tego nie da…

Spoko, przecież jak sam pisze nic mu jeszcze nie zapisali.

A sądząc po  jego charakterze to mu nie zapiszą firmy bo rozwali biznes w ciągu roku.

 

@pawelwielo wpłaciłbyś z tysiaka wsparcia na forum zamiast chwalić się drogimi brykami. Marek byłby zadowolony.

  • Like 6
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brat Jan moge wiecej i co inaczej o nie pomyslisz ? nie.

1 minutę temu, Kacperski napisał:

Proponuje wszystkim przestać udzielać się w tym poście ponieważ autor ma rozdwojenie jaźni lub jest pod wpływem jakiś środków.

 

Staremu chłopowi chcecie tłumaczyć, że jak zrobił dzieciaka to ma obowiązek go kochać i robić dla niego jak najlepiej?

 

Autorze, czego tutaj oczekujesz? Poklasku czy wyrazów współczucia.

 

To co wypisujesz nie trzyma sie kupy i zalatuje trolem.

 

Na tym forum nie powinno być miejsca dla takich odklejenców jak ty…

Jebać takie baby co leca na hajs i je karac.

Nie ma wkładania kutasa po mnie jak dziecko ma ze mna :)

Tak pierdzielicie na tych Bialych rycerzy, a sami Nimi jestescie.... Dobrej nocy. Anioły ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minutes ago, pawelwielo said:

haha :) ruchała sie ze mna :) to nie bedzie z innym, nie po mnie ;)  Syn to na papierze, syn to ten co kocha i zna ojca. Albo jest ze mna i wychowujemy a jak nie to niech wypierdala i dobranoc i niech placze w poduszke. Logiczne, tak sie urwy ustawia.

 

Masz dowód że ruchała się z innym w czasie jak była z Tobą? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, slusa napisał:

 

Masz dowód że ruchała się z innym w czasie jak była z Tobą? 

powiedziala, ze pod domem bedzie, aby mnie to zabolalo, sprawdzilem kamery nic takiego nie bylo, ale kiedys mi powiedziala jak zechce to nie musze tu, moge w pracy "godzina" mi wystarczy, a to jest typowa Kocica, wiec jej w to wierze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minutes ago, pawelwielo said:

powiedziala, ze pod domem bedzie, aby mnie to zabolalo, sprawdzilem kamery nic takiego nie bylo, ale kiedys mi powiedziala jak zechce to nie musze tu, moge w pracy "godzina" mi wystarczy, a to jest typowa Kocica, wiec jej w to wierze.

 

No cóż, zazwyczaj przed zrobieniem dziecka buduje się zaufanie, zyskuje się pewność co do oddania kobiety, obydwie strony się testują, tutaj tego nie było. Teoretycznie da się zacząć od nowa, ale jest to cholernie trudne. W grę może nawet wchodzić całodobowy monitoring myszki w domu wraz z lokalizacją, ale do tego musi zostać spełnione mnóstwo warunków. Sam sobie wybrałeś matkę swojego dziecka 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, pawelwielo napisał:

Ja do Was Bracia a Wy mnie tak.

 

Na miano brata trzeba sobie zasłużyć.

Jak na razie to my ciebie nie znamy a ty sam dla innych niczego nie zrobiłeś dodatkowo trollujesz i piszesz historie, które się kupy nie trzymają.

 

Jarosław Kaczyński o wyborze Lecha Wałęsy na prezydenta ...

 

 

 

 

  • Like 3
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, slusa napisał:

Potrzebujesz znaleźć dobrego coacha, kogoś kto pomoże Ci opanować emocje oraz wyrażać swoje zdanie tak, aby nie krzywdzić kobiety.

 

Proponuję poszerzyć opcję o mentora i psychotraumatologa.

 

Coach będzie wysłuchiwać (taka jego rola) a koledze @pawelwielo  

potrzeba kogoś, kto mu palcem pokaże i wytknie co robi niepoprawnie.

 

Ot... samo życie. Inaczej się nie obudzi.

Zresztą, czy warto budzić tych, którzy chcą spać?

 

Wiele pracy i prac do przepracowania. 

Jeśli i w ogóle.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, pawelwielo napisał:

Nic nie bedzie, typowa Polska. Szkoda słów, zle miejsce.

Opisałeś swoją historię. Ani w jednym słowie nie poczuwasz się do winy czy odpowiedzialności za wydarzenia z tej historii.

 

Wszystkie winy to ta chciwa 26-latka, którą sam do zabawy zaprosiłeś.

 

Jesteś kozak, lubisz się bawić odbezpieczonymi granatami. Tylko tym razem granat Ci wybuchł w łapie.

 

Wpadliście. Więc zamiast zachować się jak odpowiedzialny za swoje życie facet stwierdziłeś, że rodzina pomoże Ci posprzątać a dziewczynie zostawisz figę z makiem. 800zł na dziecko. Ot i tyle.

 

Ty masz podobno 38 lat. W tym wieku mężczyźni są już na ogół dorośli. Serio dorośli.

 

Ty niestety nie.

 

Narozrabiałeś chłopie...

Edytowane przez Miszka
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Marek Kotoński zmienił(a) tytuł na Jak 9-10/10 potrafiła zniszczyć życie, jaką moc ma uroda, a do tego dlaczego nigdy takiej nie odmawiać seksu choćby nie wiem co się działo
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.