Skocz do zawartości

Jak 9-10/10 potrafiła zniszczyć życie, jaką moc ma uroda, a do tego dlaczego nigdy takiej nie odmawiać seksu choćby nie wiem co się działo


Rekomendowane odpowiedzi

Jestem dorosły, nie będzie mi jakaś "lalka" zyciem rządziła ;) Ja nie bede dbal o dziecko jak ktos ja rucha, proste, mam swoje zdanie, moge miec ? moge. Jaka kurwa wina, moja wina, to ze bez gumy walilem. Chciala dziecko jak ja, to niech sie dostosuje, a nie murzyna ma do roboty.

I kto na tym forum mówi o Białych Rycerzach to szok ;)

Jakies smieszne alimenty ? nie ma opcji jak na kase leci, proste, mysle ze se wybronilem. Jak chce cos, to tez nie, ale jak chce possac kutasa to wie gdzie zapukac. Policyjna rodzina, Hitlerowska propaganda. Marek zawsze mowil, alby chuja takiej dac, chuja dalem, kasy nic ;) wiec na kolana jak chce.

  • Like 1
  • Haha 1
  • Zdziwiony 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, pawelwielo napisał:

Jestem dorosły,

Dorosły to i odpowiedzialny.

 

Nikt dorosły i odpowiedzialny nie "wpada" z ledwie co poznaną laską po 2 miesiącach znajomości.

Sam sobie narobiłeś kłopotów. Nie sprawdziłeś kogo tak naprawdę do życia zapraszasz.

 

Sam do tego doprowadziłeś, że "jakaś lalka" będzie Ci życiem rządzić bo ją jak głupi zapłodniłeś.

 

 

Edytowane przez Miszka
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, pawelwielo napisał:

Jestem dorosły, nie będzie mi jakaś "lalka" zyciem rządziła ;) Ja nie bede dbal o dziecko jak ktos ja rucha, proste, mam swoje zdanie, moge miec ? moge. Jaka kurwa wina, moja wina, to ze bez gumy walilem. Chciala dziecko jak ja, to niech sie dostosuje, a nie murzyna ma do roboty.

I kto na tym forum mówi o Białych Rycerzach to szok ;)

Jakies smieszne alimenty ? nie ma opcji jak na kase leci, proste, mysle ze se wybronilem. Jak chce cos, to tez nie, ale jak chce possac kutasa to wie gdzie zapukac. Policyjna rodzina, Hitlerowska propaganda. Marek zawsze mowil, alby chuja takiej dac, chuja dalem, kasy nic ;) wiec na kolana jak chce. Jestem dorosły. Nie bede ruchał czy spotykał sie z dzieckiem kto rucha jej cipe po mnie. Mam swoje zasady.

 

1 minutę temu, Miszka napisał:

Dorosły to i odpowiedzialny.

 

Nikt dorosły i odpowiedzialny nie "wpada" z ledwie co poznaną laską po 2 miesiącach znajomości.

Sam sobie narobiłeś kłopotów. Nie sprawdziłeś kogo tak naprawdę do życia zapraszasz.

 

 

Gdy przez 15 lat nie masz odpowiedniej wybranki "emocjonalej" a wpada CI taka "dziwka:" to ja rzniesz az zajdzie, a ona mnie. I stad wynik.

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Miszka napisał:

 

nie-uwazales-jak-robiles-to.png

Dokładnie. I drugi raz zrobilbym tak samo, taka kurwe to za łeb ale nigdy nie odpuszczac, a ja odpuscilem, przegrałem.

16 minut temu, Miszka napisał:

Wpadliście. Więc zamiast zachować się jak odpowiedzialny za swoje życie facet stwierdziłeś, że rodzina pomoże Ci posprzątać a dziewczynie zostawisz figę z makiem. 800zł na dziecko. Ot i tyle.

 

Człowieku albo sie ze mna jest i ma duzo wiecej a jak nie to niech wypierdala.

3 minuty temu, pawelwielo napisał:

Dokładnie. I drugi raz zrobilbym tak samo, taka kurwe to za łeb ale nigdy nie odpuszczac, a ja odpuscilem, przegrałem.

Człowieku albo sie ze mna jest i ma duzo wiecej a jak nie to niech wypierdala. Ciekaw jestem jak to bedzie dalej, matka: ojeciec ruchasz dziwkarz, a ja matka KURWA, ale dziecko bedzie mega mozg mialo rozjebane.

 

31 minut temu, Miszka napisał:

Opisałeś swoją historię. Ani w jednym słowie nie poczuwasz się do winy czy odpowiedzialności za wydarzenia z tej historii.

 

Wszystkie winy to ta chciwa 26-latka, którą sam do zabawy zaprosiłeś.

 

Jesteś kozak, lubisz się bawić odbezpieczonymi granatami. Tylko tym razem granat Ci wybuchł w łapie.

 

Wpadliście. Więc zamiast zachować się jak odpowiedzialny za swoje życie facet stwierdziłeś, że rodzina pomoże Ci posprzątać a dziewczynie zostawisz figę z makiem. 800zł na dziecko. Ot i tyle.

 

Ty masz podobno 38 lat. W tym wieku mężczyźni są już na ogół dorośli. Serio dorośli.

 

Ty niestety nie.

 

Narozrabiałeś chłopie...

NIE MA PATOLOGI MIESZKANIA ODZIELNIE I PŁACENIA, albo jest sie razem i sie zyje, a jak nie to nie ma grosza. Dobranoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pawelwielo Ziomeczku. Wnoszę o opanowanie się. Opisałeś sytuację i całe (tym, którym się chciało) forum powiedziało Ci co sądzi. Może czas się zastanowić, czy kilkadziesiąt osób, które to przeczytało nie ma racji?

 

Jak ktoś napisał, nie widzisz w ogóle swojej roli w całej sytuacji. Jak Ty się masz czegoś nauczyć, skoro nie chcesz się zastanowić nad tym, co robisz? Wyzywanie forum od białych rycerzy jest skrajnie śmieszne, bo gdzie jak gdzie, ale nie tutaj. Jakieś wzywanie administracji, jakieś gierki pod poczucie winy i zgrywanie ofiary? Błagam, na nikogo to nie działa. Także tak, czas rozpocząć introspekcję kolego. Trzeba zacząć myśleć.

 

Autentycznie dawno nie widziałem takiej degrengolady. Jestem pod wrażeniem.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, nihilus napisał:

Bo całe życie tak robiłeś, otaczałeś się ludźmi którzy widzieli Cię przez pryzmat pieniędzy. Kobietę też sobie taką znalazłeś i wpakowałeś się na minę, ograła Cię.

 

Po pierwsze, opanuj emocje.

Po drugie, przestań oceniać i wartościować ludzi wokół przez pryzmat pieniędzy.

 

Jak przez to przejdziesz wtedy przyjdzie czas aby na chłodno ocenić sytuację i znaleźć sposób jak ułożyć sobie stosunki z matką Twojego dziecka.

 

I ważne - nie zaniedbuj biznesu!

 

Dokładnie w sedno, w realu dobre auto i kasa to taki skrót że z góry ludzie zaczynają się łasić, bo podświadomie myślą że coś zyskają od bogacza, później takowy myśli że jest lepszy czy wyjątkowy tym bardziej jak jest znany w jakimś małym mieście. A tak naprawdę to fałszywe zainteresowanie i własna wartość zbudowana na fatamorganie, a co sprytniejsi dobrze wykorzystują takich.

Nowy kolega przychodzi na forum i ma zderzenie ze ścianą bo nagle chwalenie się drogimi autami i domem za 3 banie zamiast dać poklask stało się źródłem żartów i to go boli. Nie wie jeszcze że to najlepsze co mogło go spotkać bo pierwszy raz ludzie obojętni na jego majątek szczerze i oczywiście prześmiewczo nie włażą mu w d...e. Dlatego pisałem wielokrotnie że to reality check i najlepsze co mogło go spotkać, a nowy kolega myśli że to jest atak, bo TO COŚ NOWEGO jak wszyscy w koło włazili mu w d..e. A zwykli ludzie którzy leją na te zabawki, oczywiście fajnie je mieć i gratulacje, ale osoby postronne widzą że na tych zabawkach jest zbudowana osobowość i kolega dziwi się że go w koło wykorzystują. Żadna zawiść po prostu chłodna diagnoza, jasne trochę beki bo chaotyczny opis i ego level milion, ale ponownie to najlepsze co mogło kolegę spotkać. Mi też byłoby ciężko to zrozumieć i to przyznać gdybym był na jego miejscu jak żyje się trochę w bańce, no ale jest jakaś przyczyna skąd te problemy.

 

Nowy tydzień, nowy dzień, nowe szanse, dlatego trzeba ogarnąć adwokata, wyjaśnić sprawę wypadku, przestać szaleć i ogarnąć życie, nie ma się dwudziestu lat, a dzieciak potrzebuje ojca.

 

Mam również wrażenie że ona nie chciała tego testu na ojcostwo? To ją wkurzyło? Generalnie takie rzeczy najlepiej robić po cichu, wziąć wymaz z jamy ustnej wysłać i czekać i dopiero jak coś jest nie tak wkraczać.

 

 

Znam trochę bogaczy ale takich dbających o dyskrecje i mimo że mają dobre auta to wiedzą że lepiej się nie obnosić, zasoby lubią ciszę, bo rodzi to wiele problemów, dlatego dziwi wiele wypowiedzi, stąd część myśli że było sporo alkoholu przy pisaniu...

Edytowane przez spacemarine
  • Like 12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak idzieciak ojca ? :D  haha jak sie ze mna nie rucha, i ze mna nie jest wiec  dzieciak nie ma ojca, proste. Niech kurwa mysli. Sram na takie szmaty, taki syn ze strzału to nie syn. Nie ma opcja zebym jakies dziecko wychowywał, gsy to ze mna nie jest. Dokładnie. Nie chciała testu na ojcostwo, podejrzewam, ze llbo ja albo ktos, wygralke moje pleminiki i sie sknczylo.

Teraz, pawelwielo napisał:

Jak idzieciak ojca ? :D  haha jak sie ze mna nie rucha, i ze mna nie jest wiec  dzieciak nie ma ojca, proste. Niech kurwa mysli. Sram na takie szmaty, taki syn ze strzału to nie syn. Nie ma opcja zebym jakies dziecko wychowywał, gsy to ze mna nie jest. Dokładnie. Nie chciała testu na ojcostwo, podejrzewam, ze llbo ja albo ktos, wygralke moje pleminiki i sie sknczylo. W SKROCIE: walila sie z paroma: a wyszlo ze moje. i TYLE.

 

Nie ma ruchania ojca dziecka, wiec nie ma nic, chore, kurwa, gdzie ja jestem, co za patologia ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, pawelwielo napisał:

Nie ma ruchania ojca dziecka, wiec nie ma nic, chore, kurwa, gdzie ja jestem, co za patologia ;d

 

Jak się panna ogarnie. To niedługo zobaczysz jak aparat państwowy zacznie dobierać Ci się do dupska :). Szykują się wydatki i będzie bardzo bolało. Cóż tak już jest jak się najpierw robi a później myśli.

I odstaw już używki bo Ci estrogen i kortyzol wylewa się uszami i stąd ta babska histeria :).

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, pawelwielo napisał:

NIE MA PATOLOGI MIESZKANIA ODZIELNIE I PŁACENIA, albo jest sie razem i sie zyje, a jak nie to nie ma grosza. Dobranoc

Tutaj jestem za. Niech panie myślą głową a nie cipą. Zero wsparcia i socjalu dla samotnej matki. To w gestii pani jest znaleźć odpowiedniego ojca dla dziecka i się jego trzymać, a jak nie umie to niech ginie bo tylko niszczy tkankę społeczną - poszukajcie sobie statystyki jak kończą dzieci samotnych matek. 

 

Do tego gadanie że masz obowiązek zaopiekować się dzieckiem, ta, do tego napierdalaj się z jebnięta Ex, jej mamusią i systemem prawnym: 

 

 

 

 

PS czy to troll czy nie, chodzi mi o sytuację. A takie się zdarzają.

 

 

 

 

 

Edytowane przez Imiennik
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, pawelwielo napisał:

Ja nie bede dbal o dziecko jak ktos ja rucha, proste

Ultra beka z typa. On to na poważnie napisał? Czy kręci bekę? Czy jest w innej czasoprzestrzeni, którą sam kreuje  według własnego widzimi się? 

 

Zgoda, mogę być białym rycerzem wg naszego docenta życia. Przynajmniej nie jestem skończonym durniem, który sam wsadził rękę w ogień i ma do świata pretensje. 

 

 

Wnoszę o zbanowanie. Może się wykupić wpłacając 1K pln na forum. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pawelwielo szacunek za rozwiązanie sprawy z alimentami jak facet a nie jak p0lak-kuklołd.

 

Rzygać mi się chce na te wszystkie kurwy, których sposobem na życie jest życie z alimentów i do tego dążą a rodzina i dziecko są dla nich tylko narzędziem.

 

Ostatnio spotkałem debila ( robola a jak...), który sam z siebie daje rurze prawie 5k na dwójkę dzieci + 3k jej wypłaty to jest 8k razem i ona nic dzieciom nie kupuje a jak coś chcą to potrafi im powiedzieć że nie ma pieniędzy ale u kosmetyczki to jest w zasadzie codziennie.

 

On tylko wzrusza ramionami i nic z tym faktem nie robi i dalej posłusznie smaruje te horrendalne kwoty na pasożyta. Rzygać mi się chce jak takich widzę.

  • Like 4
  • Dzięki 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Król Jarosław I napisał:

@pawelwielo szacunek za rozwiązanie sprawy z alimentami jak facet a nie jak p0lak-kuklołd.

 

Rzygać mi się chce na te wszystkie kurwy, których sposobem na życie jest życie z alimentów i do tego dążą a rodzina i dziecko są dla nich tylko narzędziem.

 

Ostatnio spotkałem debila ( robola a jak...), który sam z siebie daje rurze prawie 5k na dwójkę dzieci + 3k jej wypłaty to jest 8k razem i ona nic dzieciom nie kupuje a jak coś chcą to potrafi im powiedzieć że nie ma pieniędzy ale u kosmetyczki to jest w zasadzie codziennie.

 

On tylko wzrusza ramionami i nic z tym faktem nie robi i dalej posłusznie smaruje te horrendalne kwoty na pasożyta. Rzygać mi się chce jak takich widzę.

 

"Miał chwilę przyjemności niech płaci", tak mówią, gdyby nie było małżeństwa to nie miał by związanych jaj

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, zuckerfrei napisał:

Zgoda, mogę być białym rycerzem wg naszego docenta życia. Przynajmniej nie jestem skończonym durniem, który sam wsadził rękę w ogień i ma do świata pretensje. 

Umowa jak jest zerwana to obustronnie. Nie możesz zerwać umowy i oczekiwać spełnienia warunków drugiej strony. 

 

W Norwegii jak dobrze pamiętam jest coś takiego jak aborcja prawna, kobieta nie chce z Tobą być, zabiera dziecko to podpisujesz kwit i niech sama sobie radzi skoro jest taka dzielna.

 

Mężczyzna to nie jest wół do roboty i swoją wolę ma. 

 

Edytowane przez Imiennik
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pawelwielo

Łap jak najszybciej kontakt z synem bo każdy dzień jest dla niego na wagę złota !!

Twoją sytuację rozbił bym na kilka odmiennych problemów bo straszny tu burdel:

 

1. Twoje emocje - poszukaj dobrego psychoterapeuty i zacznij terapie. Uspokój i przepracuj emocję. On Ci podpowie jak odstawić używki i zapanować nad sobą. Silne emocję dają haj tylko że dają też burdel w życiu...

2. Emocję do matki i cała obecna sytuacja. Pogadaj z psychoterapeutą o tym jak to załagodzić i rozwiązać. Może musisz kupić mieszkanie na syna i dać im (matce i dziecku) niech sobie mieszkają a w zamian za to będziesz miał możliwość spędzić z synem weekendy. (tylko podpowiadam bo matka twojego dziecka też musi z czegoś żyć i gdzieś mieszkać. chyba nie chcesz żeby zaczęła pilnie szukać sponsora) Najlepiej jak byś to im kupił w innym mieście żeby był dystans od teściów. 
3. Chodzenie na kurwy i kluby niczego nie rozwiąże. Tracisz czas i zdrowie psychiczne. 

4. Skup swoją uwagę na Synu - weź kartkę i napisz kim chcesz żeby się stał jak dorośnie.
Elokwentny silny facet który nie boi się życia i zawsze da radę ? Jak ma się taki stać skoro jego tata jest rozedrganym alkoholikiem co nie potrafi się ogarnąć ?

Syn bez ojca daleko nie zajdzie - nikłe szanse - tak mówi statystyka....

 

Ewidentnie potrzebne Ci wsparcie emocjonalne bo sam nie dajesz rady. Jak to w firmach rodzinnych - dużo gada się o kasie a mało o potrzebach i uczuciach.
 

Jeśli to nie trolling to życzę powodzenia i wiary w siebie ! 
 

 

 

 

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Imiennik napisał:

Mężczyzna to nie jest wół do roboty i swoją wolę ma. 

Nasza rzeczywistość wyglada zgoła inaczej. 

 

A myślenie życzeniowe... to myślenie życzeniowe. 

 

 

 

I zgoda, że socjale i inne bzdury niszą... Zakładając, że wszytko bedze po męskiej myśli, jestem niestety przekonany, że wygenerowało by to znaczną patologię w męskich szeregach. Złotego środka już nie da się  uzyskać. 

 

 

Jeżeli bym spłodził chciałbym być przy dziecku. Z całym tym spierdoleniem kobiet. Trzeba wiedzieć jak grać. A autor tematu nie pokazał tu nic, prócz buty. 

Won! Z tego forum. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, zuckerfrei napisał:

Jeżeli bym spłodził chciałbym być przy dziecku. Z całym tym spierdoleniem kobiet. Trzeba wiedzieć jak grać. A autor tematu nie pokazał tu nic, prócz buty. 

Won! Z tego forum

To sobie graj ale nie wmawiaj tego innym którzy chcą być wolni od toksycznego środowiska. Twój cyrk Twoje małpy. 

 

To że jakiejś pani odpierdoli nie znaczy że facet ma tańczyć tak jak ona zagra. Mężczyzna dokonuje własnych wyborów, nie podkłada się innym.

 

Dziecko to poważna decyzja, decyzja która musi być zgodna, umowa dotrzymana przez obie strony, nawet słowna, cokolwiek. Uległeś programowaniu że dziecko trzeba wychować, ale jakie to wychowanie jak tylko dajesz środki a nic nie masz do gadania? Odpowiedzialność bez władzy to FRAJERSTWO. Coś jak alimenty na byłą żonę która pruje się z innymi bez ślubu. Z resztą tak się kończą alimenciki ;)

Edytowane przez Imiennik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Król Jarosław I napisał:

On tylko wzrusza ramionami i nic z tym faktem nie robi i dalej posłusznie smaruje te horrendalne kwoty na pasożyta. Rzygać mi się chce jak takich widzę.

U mnie na dzielni to samo. Jeden mi powiedział, że nawet to się cieszy, że tak wyszło i pieniążki w ząbkach, lafirynda ma nowego gacha. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Marek Kotoński zmienił(a) tytuł na Jak 9-10/10 potrafiła zniszczyć życie, jaką moc ma uroda, a do tego dlaczego nigdy takiej nie odmawiać seksu choćby nie wiem co się działo
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.