Skocz do zawartości

Papa Smerfik


Druid

Rekomendowane odpowiedzi

Hej :)

 

Oglądacie czasami tego niekonwencjonalnego Youtubera pokazującego życie ludzi jak z piosenki Doniu&Libera - Skarby CZY 3 Wymiaru:

 

Youtuber nikogo nie obraża, nie pokazuje w krzywym zwierciadle, nawet kilku ludziom pomógł, pokazuje ludzi, których często mijamy na ulicy, często ignorujemy nie wiedząc nawet, co czeka nas w życiu. Poznajemy historie tych ludzi, często tragiczną, ku przestrodze. O tym youtuberze dowiedziałem się z najnowszej audycji Marka:

 

Podsyłam kilka przykładowych filmów z kanału Papa Smerfik;

 

 

 

 

 

POLECAM :)

Edytowane przez Druid
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Druid Oglądałem go dłuższy czas, swoje przemyślenia związane z jego działalnością opisałem tutaj:

 

W zeszłym roku i w pierwszej połowie tego roku sporo doraźnie pomógł tym bezdomnym, a przy okazji sobie. ;) 

Jednak od jakiegoś czasu zaczął mieć epizody, gdzie traktował ich jako swój zasób i własność, chamsko się odzywając i robiąc wyrzuty.

Przykładowy film, w którym ostro przegiął pałę od zaznaczonego momentu [55 sekunda]:

 

Innym razem papa smerfik podczas premiery odcinka zaczął wyzywać krytyków na czacie od polaczków zarabiających 4 tysiące.

comment_1665587610UwGV3I8Grepq3T05E8dVxn

Trochę mu się odkleiło.

 

Od kilku tygodni sporadycznie odpalę jakiś filmik i przejrzę kilka momentów i tyle.

Zrobił sporo dobrej roboty, nagrywając serię [para]dokumentalną, jednak jego działania z ostatnich miesięcy bywały żałosne.

 

Edytowane przez Dworzanin.Herzoga
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.