Skocz do zawartości

O tym jak prawie zostałem tamponem emocjonalnym i ramieniem do płakania


Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, Yolo napisał:

 

To wcale nie jest takie oczywiste, z tym seksem.

Niektóre potrafią się zachowywać jak nimfomanki, w ten sposób odreagowywać.

To jest oczywiście na krótką metę, słomiany ogień. 

 

Pal diabli jeśli się o tym wie i akceptuje.

Jeśli ktoś nie ma tej wiedzy, a szuka czegoś więcej i jeszcze zdąży się zaangażować, będzie miał niezły zjazd po takiej znajomości. 

 

Znać zasady gry i pozwalać tylko na to, czego się samemu chce. Najgorzej, kiedy rozmijają się oczekiwania.

Nie ma co właśnie z takimi nimfomankami się babrać, bo potem wróci do swojego bad boya, powie mu coś w złości o Tobie i potem będziesz mieć świra na głowie. 

 

Uważam, że jest tyle materiału do zaliczania, by nie musieć babrać się w pracy, ba... Najlepsze dla mnie były ONS z klubów, gdzie nie znałem nazwiska, zero Facebooka czy instagrama, brak jakiegokolwiek kontaktu. Po prostu takie rzeczy zawsze kończą się tragedią, dlatego lepiej czasami sobie odpuścić. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, thyr napisał:

Babki mocno sie wsciekaja jak orbiter zrywa sie ze smyczy . Moze nawet sklonna bedzie uchylic ci rabka swojej slodkiej tajemnicy aby cie przetrzymac na gorsze chwile . 

 

Godzinę temu, Zgredek napisał:

Panna jeszcze dobrze nie zamknęła swojego poprzedniego bałaganu a już pcha się w ramiona pocieszyciela. Temat dla każdego brata, który zastanawia się czy warto podbijać do świeżo wolnej laski. Jeśli chcesz zostać jej orbiterem, tamponem emocjonalnym lub kimś, kto na dobrą sprawę będzie jedynie "przyjacielem", któremu może przy dobrych wiatrach uda się powąchać muszelkę, śmiało. Nigdy, przenigdy nie pchajcie się w coś takiego.

 

46 minut temu, Miszka napisał:

Zgodnie z zasadą "nie patrz co mówi, patrz co robi".

 

23 minuty temu, Yolo napisał:

Jeśli ktoś nie ma tej wiedzy, a szuka czegoś więcej i jeszcze zdąży się zaangażować, będzie miał niezły zjazd po takiej znajomości. 

 

Znać zasady gry i pozwalać tylko na to, czego się samemu chce. Najgorzej, kiedy rozmijają się oczekiwania.

 

Słuchajcie początkujący młodziaki. Zasada 4xW.

Wykuć, Wydrukować, Wywiesić na ścianę a na końcu mieć Wyebongo na kobiety, bo tylko to je kręci...

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, HumanINC napisał:

"Ktoś wrócił niespodziewanie do mojego życia." 

 

 

To nie ktoś wrócił tylko ktoś go wpuścił do swojego życia. :)  Po tej wiadomości powinieneś nic nie odpisać, totalna zlewka, następnie odciąć całkowicie atencje, pani by się czajnik zagotował.

 

A gdy by się pytała później czemu się nie odzywasz to że masz co robić a jak ona jest zajęta z kimś innym to ok. Bez emocji.

 

Moim zdaniem pani jest tylko do łóżka, ale ono będzie jak pozwolisz jej gonić marchewkę, a nie na odwrót.

 

 

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, HumanINC napisał:

Jak myślicie? Odpuści? :). Zapraszam do dyskusji

A wcześniej 

 

3 godziny temu, HumanINC napisał:

Panna na czarnej liście

Sam się zdecyduj.

 

Ja rozumiem różne numery, ale czarna lista to czarna lista.

Edytowane przez Imiennik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Imiennik napisał:
3 godziny temu, HumanINC napisał:

Jak myślicie? Odpuści? :). Zapraszam do dyskusji

A wcześniej 

 

3 godziny temu, HumanINC napisał:

Panna na czarnej liście

Sam się zdecyduj.

 

Yyy... a co ma piernik do wiatraka? Napisałem czy ona ODPUŚCI a nie czy ja mam sobie ODPUŚCIĆ. Ja już jestem zdecydowany. 😅

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Król Jarosław I napisał:

Żałosne, że takie stare baby zachowują się jak 15stki.

 

Każda panna to tak naprawdę duże dziecko

 

8 minut temu, Imiennik napisał:

Sam się zdecyduj.

 

Chciał się podzielić doświadczeniem typiarka wzdycha do kogoś kto wcześniej był jej w życiu, możliwe że się dalej rucha

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobieta w razie czego próbuje utrzymywać gałąź, gdyby jej nie wyszło z gościem od rodzinnych stron. Dla kobiet atencji nigdy dość. 

Jeśli Ci się chce zrób sobie z tego fwb. Jak nie wtedy odpuszczasz całkowicie kobietę, co już jej powiedziałeś. Gdy będą dalsze próby kontaktu w twoją stronę wówczas odpowiadaj coś jak kobieta :)

Nie ma sensu dalszy kontakt, kiedyś może się jeszcze do Ciebie odezwę. Mam dużo pracy, nie mam jak się odezwać. 

Bądź ghosting, który robią często kobiety względem gości co zainteresowane nie są. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, nowy00 napisał:

Kobieta w razie czego próbuje utrzymywać gałąź, gdyby jej nie wyszło z gościem od rodzinnych stron. Dla kobiet atencji nigdy dość. 

Jeśli Ci się chce zrób sobie z tego fwb. Jak nie wtedy odpuszczasz całkowicie kobietę, co już jej powiedziałeś. Gdy będą dalsze próby kontaktu w twoją stronę wówczas odpowiadaj coś jak kobieta :)

Nie ma sensu dalszy kontakt, kiedyś może się jeszcze do Ciebie odezwę. Mam dużo pracy, nie mam jak się odezwać. 

Bądź ghosting, który robią często kobiety względem gości co zainteresowane nie są. 

 

 

FWB tak o ile się nie przywiązuje, na sportowo poruchać fajna sprawa no ale jak wie że się przywiąże to olać jak postanowił, a panna ewidentnie ma inne opcje możliwe że z ruchańskiem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Scorsky napisał:

 

FWB tak o ile się nie przywiązuje, na sportowo poruchać fajna sprawa no ale jak wie że się przywiąże to olać jak postanowił, a panna ewidentnie ma inne opcje możliwe że z ruchańskiem. 

Jeśli fwb wtedy kompletnie bez zobowiązań czy jakiś deklaracji. Twarda psychika do tego potrzebna :) 

Fajne kobiety jak dla mnie bez większych przeszkód mogą znaleźć przygodne znajomości :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, HumanINC napisał:

Odpuści? :).

 

Jeden rabin powie: tak, drugi rabin powie: nie.

 

Dobrze to rozegrałeś. Nie byłeś nią zainteresowany więc wycofałeś się po angielsku bez zbędnych wyjaśnień i bez palenia za sobą mostów. Tym sposobem przeramowałeś układ i teraz to ona jest na Twojej orbicie. Ty decydujesz o tym czy dalszy kontakt będzie, czy nie.

Nie ma co się kłócić. Jak spotkasz ją znowu na korytarzu możecie sobie powiedzieć cześć bez kwasów. W końcu między wami nic nie było.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każda wolna panna (zajęta często też) ma co najmniej kilku orbiterow i nic w tym nowego i dziwnego.

 

Jeśli jest normalna to na pierwszym miejscu zawsze będzie ten, który dobierze się do majtek. Tutaj OP rozmawiał o podróżach i pił kawkę, a jej stary znajomy już czasu nie tracił i ja zabrał w ta podróż.

 

Przespali się i teraz tylko on jest w jej głowie. Ładnie postąpiła jasno stawiając sprawę. 

 

Czy odpuści? Ona jest przekonana, że księcia już ma i dopóki tamten jej nie kopnie to ona pewnie o Tobie nie myśli nawet. Pytanie powinno brzmieć: czy on ja kopnie i ewentualnie kiedy? Wtedy znów wyjdzie na polowanie i być może wrócisz do gry z ławki rezerwowych.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.